Skocz do zawartości

Powypadkowa sprzedaż motocykla


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doradźcie mi ludzie jak to jest, mam motocykl po wypadku, odszkodowanie za sprzęt dostałem, kiepskie, bo kiepskie, ale już jest.

Teraz trzeba sprzedać moto na części, bo potrzebna kasiora na nowe, i:

Moto jest zarejestrowane, jak sprzedam na części i będę chciał kiedyś wyrejestrować, to muszę sprzęt zezłomować, tak? I co w tedy jak fizycznie już go nie będzie?

Jak to zrobić żeby było dobrze? Kurcze nie chciałbym mieć jakichś problemów w przyszłości z urzędem komunikacji.

Jak wy to robiliście???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niewielką opłatą ludzie na szrotach spisują umowy bez sprzętu (na umarlaka, falszywy dowód itd) i masz spokój z kwitami, nie jest top zbyt dobre rozwiązanie, ale dosyć skuteczne, ja bym sprzedał w całości i sie nie przejmował

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nic sie nie baw, tylo tak jak mowie: jak go nie chcesz robic to sprzedaj robitego z papierami to wezniesz najlepsza kase i wszystko masz z głowy

 

pzdr

Dzięki za podpowiedzi, ale wygląda to rochę inaczej, rama jest prawdopodobnie też lekko uszkodzona, a co do spylenia całego, to więcej mi ludzie dają za części i nie wiem co teraz. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, ale wygląda to rochę inaczej, rama jest prawdopodobnie też lekko uszkodzona, a co do spylenia całego, to więcej mi ludzie dają za części i nie wiem co teraz. ?

 

No to opchaj na części i ramę z papierem osbno. Naprostują i komuś wcisną mechaniki :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi ludzie jak to jest, mam motocykl po wypadku, odszkodowanie za sprzęt dostałem, kiepskie, bo kiepskie, ale już jest.

Jak wy to robiliście???

 

Cześć,

Widzę że wile rad juz dostałeś ale może ja pomogę bo niedawno właśnie byłem w takiej samej sytuacji. Poprzednio miałem Suzi XF 650 Freewind i niestety rozbiłem maszyne.... Po długim oczekiwaniu kiedy juz otrzymałem kaske od ubezpieczyciela (bo szkodę całkowitą orzekli) wystawiłem rozbitka na sprzedaż za cenę 2 razy większa niż ocenił pozostałośc ubezpieczyciel i w ciągu godziny od wystawienia ogłoszenia moto było sprzedane. Zrób kilka fotek i wystawiaj na OtoMoto i bardzo szybko sprzedasz maszyne. Jest dużo maniaków bez większej gotówki, którzy właśnie przez zimę naprawia takiego sprzęta :-)

Pozdro

Jaro

 

"Nie próbuj polemizować z idiotą bo ten najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...