Skocz do zawartości

Jak jeździcie raczej samotnie czy raczej w grupie ??


Meniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jeżdżę :smile: kiedy "muszę" jechać albo kiedy chcę się poprostu przejechać i być przez ten czas sam, kilka kilkanaście kilometrów. Ale jazda w grupie jest dla mnie wielką frajdą :rolleyes: i jak tylko to możliwe to zbieramy się z kumplami w kilka motocykli :P :lapad: :lapad: i jedziemy w małą traskę 50-70km, potem jakaś cola czy kawa :bigrazz: na starówce i do domu :lapad:.

Wiadomo, że trudno jest zebrać wszystkich na taki nieplanowany wypad, dlatego grupa liczy przeważnie 2-5 moto i jest zawsze świetnie :icon_biggrin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze w 90% samotnie.

Jazda w grupie, zwlaszcza licznej daje w pelni klimat motocyklowy. Super jest widziec przed sobo i za grupe motyocykli i reakcje ludzi na taki widok.

Mysle ze dostosowanie predkosci i inne niewygody trzeba jakos zniesc dla dobra sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej jeżdze samotnie swoje tempo, szczególnie po wawie cieżko w grupie ja swoim wąskim gsem przeciskam sie przez każdy korek wieksze moto nie dają rady wiec zawsze musze czekać. Poza Wawe ciekawiej w grupie samemu jedzie sie dośc nudno szczególnie jak dłuższa trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na codzień jeżdżę sama. Kiedy było cieplej wyjeżdżałam na weekendowe przejażdżki. Najczęściej wyglądało to tak, że umawiałam się z moimi przyjaciółmi ze śląska gdzieś w połowie drogi między Poznaniem a Katowicami i dalej śmigaliśmy razem. Obecnie śmigam komunikacją miejską :) ze względu na to iż moja SUZI zmieniła właściciela......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiliśmy traskę około 100 km w pięć motocykli :buttrock: . Owszem, potrzebowaliśmy trochę czasu na zbiórkę ale jak już wyjechaliśmy było super. Samemu też jest czasem fajnie ale jak to mówią w kupie raźniej, kupy nie ruszą :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visuz... Coraz częściej myślę jak Ty (może tylko mniej dosadnie). Choć szukam takich, z którymi mógłbym się móc wspólnie cytuję traktując to jako przenośnię "podrapać w dupę". Zawsze to raźniej - w końcu jesteśmy gatunkiem stadnym.

Niestety póki co trafiałem na takich, którzy za punkt honoru stawiali sobie zaszpanować przed innymi - najczęściej dużą prędkością. Skądinąd (sezon się kończy, czas podsumowań nastał) zauważyłem, że większość wypadków miała miejsce, gdy szpan przed grupą stawiali sobie ponad bezpieczeństwo i umiejętności. Mam nadzieję, że w "martwym" zimowym sezonie uda mi się poznać takich, z którymi będę mógł i pojechać i pogadać i - cytuję - "podrapać się w dupę".

Visuz, jesteś z Krakowa, ja też, innych też tu widzę - więc może razem...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visuz... Coraz częściej myślę jak Ty (może tylko mniej dosadnie). Choć szukam takich, z którymi mógłbym się móc wspólnie cytuję traktując to jako przenośnię "podrapać w dupę". Zawsze to raźniej - w końcu jesteśmy gatunkiem stadnym.

Niestety póki co trafiałem na takich, którzy za punkt honoru stawiali sobie zaszpanować przed innymi - najczęściej dużą prędkością. Skądinąd (sezon się kończy, czas podsumowań nastał) zauważyłem, że większość wypadków miała miejsce, gdy szpan przed grupą stawiali sobie ponad bezpieczeństwo i umiejętności. Mam nadzieję, że w "martwym" zimowym sezonie uda mi się poznać takich, z którymi będę mógł i pojechać i pogadać i - cytuję - "podrapać się w dupę".

Visuz, jesteś z Krakowa, ja też, innych też tu widzę - więc może razem...???

 

 

To w takim razie musimy się poznać dlatego że ja również poszukuje takich ludzi z którymi można by było gdzieś jechać i pogadać. Jedyna przeszkodą jest chya odległość (ja jestem z Dąbrowy Tarnowskiej ) ale nie ma rzeczy niemożliwych, jak się tylko chce. Ale to już chyba na nowy sezon, może jakiś wspólny wypad na jakiś zlot albo jeszcze coś innego :clap: :buttrock:

pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem jak to FORUM jest zorganizowane - chwilkę tu dopiero jestem, ale może pozwolono by nam tu założyć grupę Kraków (i okolice), tym samym zbudować bazę danych, oraz możliwość kontaktu pomiędzy "krakauerami". Proszę o pomoc w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem jak to FORUM jest zorganizowane - chwilkę tu dopiero jestem, ale może pozwolono by nam tu założyć grupę Kraków (i okolice), tym samym zbudować bazę danych, oraz możliwość kontaktu pomiędzy "krakauerami". Proszę o pomoc w tej sprawie.

 

Jusza, zalóż Temat "HALO KRAKÓW" w dziale Zloty, Przejażdzki itd. i tak jak Szczecin i Warszawa tam możecie sie umawiać na jazdy, spotkania i inne :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...