Skocz do zawartości

Najbardziej kosmicznie przerobiony motor...


waco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój moto :lol: :lol: klasy 50 ccm przerobiony na "westerna" :lol: :lol:

Skora z zwierzęcia mocno owłosionego, duze poroże jelenia z tyłu motocykla, każdy szczegół zakryty skórą. Ludzie patrzyli na mnie z jednej strony z podziwem a z drugiej stukając się w głowę :? :P

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie można zapomnieć o motorynce Vmax=67 km/h oraz piaggio nrg tunning Vmax=200 km/h  :P  :P  :D

 

No właśnie - to były najbardziej kosmiczne sprzęty o jakich słyszałem na 4um.

A tak poza tym to oczywiście Hayabusa Turbo o mocy 470 KM, którą koleś stawia na gumę przy ponad 340 km/h (Ghost Rider rulezzzzzz 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BORSUKLES

zeby cie jaki stary myśliwy z jeleniem nie pomylil  :P  :P  :D  :D  :D  :D  :D  

hehe nie moge sie powstrzymac ze smiechu jak sobie to wyobrazam :(  

pozdro

 

Hm Nie ma się co śmiac poroże jak piosałem sprowadzałem ze Szwajcarii :lol: oczywiscie zakładam cały ekwipunek na specjalne okazje jak wyjeżdzam nim 8) 8) 8) Moze wyjdą zdjecia

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Hehe, zazwyczaj jednakze wyglad takiego pojazdu jest wynikiem rownania:

 

(motocykl + inwencja wlasciciela) - (mozliwosci finansowe + zdolnosci wlasciciela) :P.

 

Rezultat zalezy glownie od ostatnich dwoch parametrow, choc sam motocykl tez jest wazny, bo wiadomo - z shitu bata nie ukrecisz :P.

 

No a skale rezultatow juz pozostawiam wolnej interpretacji kazdego z forumowiczow :D.

 

Pozdro

 

PS

Sorry, za matematyczne podejscie, ale wlasnie mam przerwe w robieniu zadanek do egzaminow... Mam przed soba jeszcze 120 zadan i 10 dni :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc niektóre przeróbki,chce mi się plakać.Jednocześnie ze śmiechu  i z ubolewania nad brakiem gustu "projektanta".

 

Witam.

Hm Wiesz co ? Mój gust to moje upodobanie.

Czy to się komuś podoba ? Hm Wali mnie to, ważne, że dla mnie jest OK i, że szokuje.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borsuk.Nie miałem tu na myśli twojego motorka,tak wiec nie obrazaj się.Nie widziałem go,więc nic na jego temat nie moge powiedzieć.

Chodziło mi o całą masę najróżniejszych czoperów i dragsterów,które wyglądają jak rozpiepszone rusztowanie z silnikiem,lub cukierkowe przerobki o piękniusich pastelowych barwach,czy też harleje wysadzane cyrkoniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście jestem zwolennikiem orginalnycch motocykli. Jak nieraz patrze na jakies załosne próby przerobienia junaka na choppera to mnie żal za d... ściska :cry: Swojego simsona chce miec chociażby zbliżonego do orginału... Sory ale przeróbki motorów to sie mija z celem

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe poczekajcie, aż odbiore swoją (no prawie - jeszcze nie doszło do tranzakcji :P ) Yamahe DT50 :P . Zamierzam przerobić to na supermoto + zastosowac rodzaj "minicompresora",c zyli cos, co Yamaha(?) zastosowała w jakimś tam modelu WRF`a aby przy nagłym otwarciu przepustnicy włączała się pompka paliwowa i podawała większe dawki paliwa :twisted: :D

Acha jeszcze pytanko - wie ktoś z was jak wygląda chiński (czy tam japoński :D ) znaczek "moc" - niestety nie znalazłem w necie :?

Albo czy można gdzieś dosstać farbę fosforyzującą (taką jakimi się maluje wskazówki w zegarkach, aby po naświetlaniu światłem "oddawały" je w nocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...