Skocz do zawartości

Pościg za szalonym motocyklistą.....


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Policjant DEBIL, za jego jazdę powinni mu zabrać prawo jazdy i wyp* z policji za zagrożenia jakie spowodował. przecież miał nagrane wyczyny motocyklisty i sądzę że był widoczny numer rejestracyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbycho-wiem co masz na mysli. Masz duzo racji, bo w rzeczywistosci to policjant sprawial ogromne zagrozenie na drodze...ale jak to juz napisal jeden z forumowiczow(nie pamietam nick'a)-policja to zrobila na pokaz! A pozatym slyszal ktos jak zostal ukarany motocyklista/jakie poniosl konsekwencje? No bo ja slyszalem...ale nie wiem czy to nie plotki-wiec nie bede pisal, poczekamy na sprawdzone info-ale jesli to co slyszalem jest prawda to bardzo zdziwia sie Ci ktorzy optowali za surowa kara...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod z videoradarem to opel vectra(cywilny) 3.2 litra V6 biturbo

 

Weź się chłopie nie ośmieszaj - to zwykła wolnossąca Vectra 3,2 GTS :icon_mrgreen:

 

Co do nagranych numerów rejestracyjnych - właściciel pojazdu powiedziałby że pożyczył motocykl swojemu przyjacielowi Siergiejowi Szczypopasku z Rumunii i sprawa zostałaby umorzona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi coś te prędkości na tym radarze się nie podobają..... Spójrzcie na pasy jak znikają..... No nie wiem.....

Ale kolo na motorze to taki wioskowy lanser. Lepiej żeby tacy po drogach nie jeździli....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi przypadkami beda wykluczani z drog debile , niech kazdy kto bedzie spingalal ma swiadomosc ze za nim pojada , a za szkody powstale podczas posciugu za takim delikwentem powinien ponosci on a nie policja.

 

W usa sie nie piernicza i tam jest respekt obojetnie czym jedziesz a tu...

jade na moto to se spierdole....

Zbycho rozczarowala mnie twoja wypowiedz...

zatrzymal by sie pajac to moto poszlo by na policyjny i penikiem tym by sie skonczylo.

 

Czlowieku nie pierwszy raz i ostatni to mowie , bierz odpowiedzialnosc za swoje czyny ! kara... szkoda ze nie dostal po dupie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi przypadkami beda wykluczani z drog debile , niech kazdy kto bedzie spingalal ma swiadomosc ze za nim pojada , a za szkody powstale podczas posciugu za takim delikwentem powinien ponosci on a nie policja.

 

W usa sie nie piernicza i tam jest respekt obojetnie czym jedziesz a tu...

jade na moto to se spierdole....

Zbycho rozczarowala mnie twoja wypowiedz...

zatrzymal by sie pajac to moto poszlo by na policyjny i penikiem tym by sie skonczylo.

 

Czlowieku nie pierwszy raz i ostatni to mowie , bierz odpowiedzialnosc za swoje czyny ! kara... szkoda ze nie dostal po dupie :/

Jak sie powołujesz na USA to przynajmniej miej tyle rozsądku aby sprawdzić jak tam jest podczas pościgu. A jest tak jak pisałem wczesniej, że jesli nie gonia bandyty po napadzie to nie maja prawa narazać innych uczestników ruchu. Są inne srodki, nagrania , blokady, sprawna organizacja a nie szaleńczy pościg psa za debilem (motocyklisty wcale nie rozgrzeszam)

Co do reszty twojej wypowiedzi to no comments, lepiej prześpij się zanim coz znowu 'wypocisz" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś mi się wydaje, że to jednak było robione na pokaz. Gdzieś coś słyszałem, że policja chyba nie ma prawa gonić motocyklistów, bo jak będzie spieprzał to na bank przekroczy 200 km/h, co widać na załączonym filmiku. To jak? Mogą czy nie mogą? Bo jeżeli faktycznie nie mogą, to może to było na zasadzie bójcie się, bo i tak was wszystkich dorwiemy? Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie powołujesz na USA to przynajmniej miej tyle rozsądku aby sprawdzić jak tam jest podczas pościgu. A jest tak jak pisałem wczesniej, że jesli nie gonia bandyty po napadzie to nie maja prawa narazać innych uczestników ruchu. Są inne srodki, nagrania , blokady, sprawna organizacja a nie szaleńczy pościg psa za debilem (motocyklisty wcale nie rozgrzeszam)

Co do reszty twojej wypowiedzi to no comments, lepiej prześpij się zanim coz znowu 'wypocisz" :icon_mrgreen:

 

 

akurat spedzilem w stanach troszke czasu i nie byl to wekendowy wypad.... wiec to pozostawie "no comments"

nie bede tu rozpoczynal dyskusji poraz ktorys , masz jedne z drugim ochote poszlaec jedz na tor ,

jedziezz bez prawka badz swiadomy ze jak sie nie zatrzymasz, zaczynaja Cie gonic no to i Cie zastrzela!

 

O ile mniej by bylo debili z firmowymi vanami pokazujacy co to on nie jest ...

 

Wyjezdzajc na droge mam prawo oczekiwac ze jak jest 90km/h to nie pojedzie mi tu debil 180....

 

 

Jak widac z innych dyskusji sa dwa obozy , jednych co kategorycznie "nie" bo mozna wyegzekwowac prawo zdjeciem itp ( z innej beczki ze wymigac sie od tego nie problem)

i innych stanowczych , zatrzymac ukarac .

 

I ja swojego zdania nie zmienie , w tym kraju jest tylko obluda i zaklamanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego bronx odpowiedz sobie np. na pytanie ilu pijanych kierowców mógłby ten Robocop zatrzymać w tym czasie zamiast ścigać tego szalonego motocykliste, który na dwupasmówce z barierkami jechał o zgrozo 180 km/h :biggrin: :icon_mrgreen: -BTW może nie mógł wrzucić 3-ki :wink:

 

:crossy: :crossy: :) dla policjanta

 

pees. nie wiem jak wy ale ja będę się czuł teraz dużo bezpieczniej na drodze niż przed tym pościgiem :eek: jednego debila mniej na drodze :cool: a " 20 " pijaków/morderców jeździ dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze mogli by zwinac narabanych pajacy to inna historia...

Najgorsze ze tu nie ma na nic pieniedzy , a wiekszosc woli albo wlasnie wyszales sie pokazowo , albo wlepic mandaci (do kieszeni) za muche na czole...

 

 

 

sa ludzie i ludzie.

Idealem by bylo zatrzymywanie a lepiej eliminowanie pijanych ludzi oraz drogowych wariatow.

Dodatkowo powinni byc odpowiednio szkoleni , nie ze jeden dwoch zeczywiscie potrefi jezdzic , ale wszyscy razem potrafia sie zgrac i zrobic piekna BEZPIECZNA AKCJE. Kiedy to nastapi ? pewnie nikt nie wie. NArazie ja bardzo sie ciesze jak sciagaja i takich i takich.

 

 

Posluchajcie nagrania jak bodajze Lipiski wypowiada sie kogo chcieli zrobic ministrem spoortu i"no bo wypil se i jechal" .....

 

 

Co do sciagania tego gostka pedzacego o zgroza 180 , chodzi o to ze sie nie zatrzymal , po krotko w stanach jest tak:

zaczynasz uciekac , spoko mozesz ich nie zauwazyc itp , i jak zatrzymasz sie powiedzmy po chwili bez jakis akrobacji w 99% nic sie nie dzieje.

Uciekasz i lawirujesz badz gotowy na tarana :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja swojego zdania nie zmienie , w tym kraju jest tylko obluda i zaklamanie...

 

W NASZYM kraju. Jak tu już mieszkasz to się poczuwaj i coś dobrego zrób. To też TWÓJ kraj, wiesz......

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NASZYM kraju. Jak tu już mieszkasz to się poczuwaj i coś dobrego zrób. To też TWÓJ kraj, wiesz......

 

Jeszcze mieszkam , na wybory laze , nie bagatelizuje spraw ... mam isc i zastrzelic kogos??

Nalezalo by zaapelowac to tych co nazekaja a tylki w fotelu grzeja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co sie spierac, przegiol trzosze jeden i drugi...

 

Policjant pokazal, ze potrafi jezdzic, wiec... :biggrin: :crossy: :crossy:

 

pseuomotocyklista... :eek: :icon_mrgreen: :cool: niech nastepnym razem troszke pocwiczy zanim zacznie uciekac...

 

P.S.

Moim zdaniem nie powinni wszczac poscigu, tylko ustawic blokade - to byl ich blad (innymi slowy Po_I_Pis) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...