Skocz do zawartości

Buczący licznik ;/


baqoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Moje moto to Kawa GPX 750R z 87 roku , przebieg 87 tys. km. No i mam maly upierdliwy problem z licznikiem. Chodzi o to ze przy malych predkosciach rzedu 20 km/h na drugim biegu slychac jak licznik buczy wrecz terkocze, powyzej przestaje. Sytuacja sie powtarza takrze przy wyzszych biegach ale nizszych predkosciach. Denerwoje strasznie. Jest jakis sposob zeby to naprawic ? Z gory dzieki za jakies podpowiedzi =]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyciągnij całą linkę z pancerza dobrze ją przesmaruj, obejrzyj i załóż spowrotem.Może jest jakaś trafiona albo pancerz złamany. Jeżeli to nie linka to licznika raczej nie naprawisz,jedynie co to wymiana na jakąłś używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez stawiam ze to sa trybka. Mialem podobna sytuacje w samochodzie - szczegolnie zima kiedy material sie skurczyl ;]

Wydaje mi sie ze to nie ma roznicy czy motocykl czy auto - wiec pozostaje raczej wymienic licznik lub proba nasmarowania tryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy to aby na pewno obrotomierz. Miałem coś bardzo podobnego, a to się wzbudzała część obudowy lampy przy określonych obrotach. Nie miało to nic wspólnego z linkami i budzikami.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...