Skocz do zawartości

Skradzione motocykle!


Vidlak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dziś w nocy z garażu przy ulicy Jana Bosko w

Szczecinie skradziono motocykl HONDA CB 750 Seven Fifty(model RC 42), kolor czarny,

rok produkcji 1992. Charakterystyczną cecha motocykla jest wydech

4w1(carbon-puszka)i przerobiona kanapa, na bardziej wygodną(pikowana ui bufiasta). Dodatkowo, na przednim

reflektorze otarcie szkła u góry z prawej strony i takież samo na obudowie zegarów z prawej strony.

Nr.ramy RC423000637

Nr.silnika RC42E-4001050

Nr. rej. ZS4111

 

http://find.pl/motor/

 

Jeżeli ktoś cokolwiek wie proszę o kontakt.

Sylwester Maksajda

tel. 0 501 422 625

 

 

Razem z motocyklem zginęły dwa rowery MAGNUM, kolor czerwono-żólty,

oraz dwa kaski Uvex w kolorze czarnym, jeden oklejony z boku srebrnym

napisem CB Seven Fifty i z tyłu moim nickiem w kolorze niebieskim

fatmaxx

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W dniu 21.10.2006 r. w Szczecinie na Warszewie skradziono SUZUKI Bandit S 600.

Nr rej. ZS 4170

Rok produkcji: 2003

Nr RAMY/ VIN: JS1A8111100129644

Nr silnika: N 721-169852

Dodatkowo: Wysoka nagroda dla "znalazcy motocykla".

 

Zdjęcie: SUZUKI BANDIT S 600

 

Razem z motocyklem skradziono:

Kaski (2 szt.) taki jak na załączonym zdjęciu - czarno-srebrno czerwony z napisami ARAI po bokach.

Kurtka skórzana TARBOR, rozmiar 60, czarna ze srebrnymi wstawkami.

 

 

Kontakt:

PIOTR OSTROWSKI

tel. 601808022

Edytowane przez moto.tomasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie i zrozumiecie że jest tak jak przypuszczałam wśród motocyklistów informator, który daj znać złodziejom gdzie stoja motocykle.

Dzisiaj w nocy sradzione zostały dwa kolejne motocykle: Suzuzki Dr - Oriany oraz Yamaha XT naszego fetora Xero!!!!!

Policjant powiedział że to już 10 motocykli w tym miesiącu skradzionych zostało i żeby wam wszystkim przekazać żebysie zabezpieczyli motocykle.

Jak dostanę wszystkie info o motocyklach wrzuce tutaj na forum

Żeby im nogi i ręce pourywało!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i koleżanki,

 

Nie wiem, czy ci idioci to czytają, :wink: :icon_question:

ale ważne żebyście WY wiedzieli, że "odgórnie" dostaliśmy dobrą radę i prośbę zarazem:

powiadomić znajomych motocyklistów z Pogodna i okolic żeby uważali.

Mogliście być obserwowani już od jakiegoś czasu; resztę wniosków wysnujcie sami.

 

 

Skradzione pojazdy:

YAMAHA XT 500 rok 1985 nr rej.ZS 4059 nr ramy 1U6202037 nr silnika taki sam

jak na ramie

http://www.bikepics.com/pictures/718271/

 

DR 350 nr rej. ZS 3772, takie żółto białe coś na kostkach:

http://www.bikepics.com/pictures/603815/

 

Może ktoś z was kiedyś gdzieś coś przypadkiem zauważy.

 

Nam pozostaje wierzyć, że z waszą pomocą i z pomocą policji my odzyskamy nasze wierzchowce a cała motocyklowa brać święty spokój i odrobinę poczucia bezpieczeństwa.

 

 

:( :wink:

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Jako że wkrótce mam zamiar kupić mojego pierwszego XTciaka a czytając takie wiadomości coraz bardziej zaczynam obawiać się że i mnie może coś takiego spotkać mam prośbę do doświadczonych motocyklistów z tego forum.

Czy możecie udzielić mi kilku rad jak dobrze zabezpieczyć motor przed kradzieżą?

Np. kiedy pozostawie go na 8 godzin w pobliżu miejsca zatrudnienia?

Jakieś konkretne zapięcia które ciężko przepiłować?

Może jakieś blokady na koła?

Jeżeli zapięcie to jak dobrze uczepić motor? (w którym miejscu) Wielu ludzi zaczepia o koło a moim zdaniem to głupi pomysł bo dla takiej szmaty (czyt. złodzieja) to żaden problem a wręcz ułatwienie (kluczyk,śrubka - dziekuję)

Straaaszne mam obawy:( Tym bardziej że na zakup motoru biorę pożyczkę z banku bo oszczedności niestety nie mam i długo mieć jeszcze nie będę ;)

Może taka Yamaszka 92-94r nie jest warta tyle kasy co motory jakie są w posiadaniu wielu z was ale jak widać w komentarzach wyżej i strasze stają się łupem tych szmat :flesje:

 

Kolejny problem to garazowanie :flesje:

Mieszkam w bloku i nie posiadam własnego garażu ale pomyślałem ze może pochodzić po okolicy gdzie mieszkam i popytac ludzi z domków jednorodzinnych czy ktoś by zgodził się na to abym trzymał u nich motor (za odpowiednią opłatą naturalnie) Myślę że w takim garażu sprzet będzie dużo bezpieczniejszy niż w takim odległym skupisku garaży gdzie często nawet nocne walenie 50 kg młotem nie zwróci niczyjej uwagi:(

 

Co o tym wszystkim sądzicie?

Pozdro.

 

 

 

Proszę wszystkich którzy mają namiary na jakiegoś dobrego XT-ciaka 600 o kontakt ze mna na priv

Najlepiej żeby było to w Szczecinie lub okolicy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez ZmienNick83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZmienNick83: na jakiej dzielnicy mieszkasz ? - ja także poszukuję bezpiecznego miejsca parkingowego dla mojego bzyka. Jeśli jesteś z Gumieniec to daj znać najlepiej na PW - może mieszkanko dla 2 sprzętów było by tańsze.

 

 

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie pisałam na samym początku nie dyskutujemy,tylko konkretne informacje o skradzionych motocyklach wrzucamy.Prosze przekopiowac swoje wypowiedzi do tematu ogólnego,bądź założyć nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...