Skocz do zawartości

Skuter do 1500-2000zl


rafifeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Terrorysta nie pied*l:PRok czasu jezdzilem ubabrany w smarach i gownie,cwiczylem jazde na gumie odciski do kiery do tej pory mam to co chwila oddechu i spinka nie :icon_twisted: Jak jade to slysze slabo ale przechodnie dobrze :icon_exclaim: takiego go kupilem nic nie kombinowalem.mial go jaksi mega nadziany koles.bo jeszcze mi go na chate przywiozl VW T5 Carevellą najbogadszą wersją z telewizorem i innymi cudami:Pwzielem to jak mowilem na chandel i zeby puki sie zimno nie zorbi legalnie z barim do lasek dojezdac bo jego tgb odchodzi na emeryture :icon_exclaim: do grudnia albo w grudniu(popoludniu) bedzie juz nowy tym razem Motocykl :icon_mrgreen: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o zakladanie to zawsze sie da. i calkiem fajnie to wychodzi. tylko z zasilaniem maly problem bo akumulator szybko siada... jak to u ciebie jest Dibo ? bo moj kumpel ma tez skuterka i w kufrze glosniki oraz radio, no i trzeba troche pojezdzic zanim sie zacznie sluchac muzy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedzie to chyba ma ladowanie (albo sie myle) :rolleyes: poslucha na postoju , potem sie przejedzie i znowu podladowany :icon_biggrin: Przynajmiej jak ja mialem audio to tak bylo :bigrazz:

Edytowane przez Bari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedzie to chyba ma ladowanie (albo sie myle) :smile: poslucha na postoju , potem sie przejedzie i znowu podladowany :bigrazz: Przynajmiej jak ja mialem audio to tak bylo :P

 

Toż to katorga dla akumulatora stary :icon_biggrin: Pewnie zaraz mi powiesz że dziwnie szybko zdechł biedaczek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mam apratu zeby fotencje strzelic.:PE tam jezeli w radiu chodzi sam wzmacniacz to mozna omijajac transformatorek zasilic go nawet bat,9v to naprade pobiera malo energi i mysle ze spokojnie moze lupac na polowe mocy 3-4 godziny i zapale rozrucznikiem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

 

jaki skuter kupic do MAX (!) 2.000zl ?

 

podoba mi sie peugeot viva city ale nie wiem czy est dobry... :bigrazz:

 

Za te kasę to Piaggio/ Gilera typhon. Mój jest z 93' a kupiłem go 4 lata temu no i się dosyć dobrze sprawuje. Jedyne co w nim wymieniłem to przednią oponę, akumulator, żarówkę, no i miałem raz stłuczkę to musiałem wymienić szkiełko od kierunkowskazu i tylny błotnik. Jedyne co mógłbym w nim poprawić to dać do regulacji gaźnik, pomalować plastiki, bo po stłuczce się porysował, ale mi to nie przeszkadza bo moto ma mi służyć do jazdy a nie do jakiegoś szpanu ( o ile skuterkiem da się szpanować :) ) no i coś mi ostatnio zaczęło szwankować ładowanie akumulatora ( w końcu skuterek ma już 13 lat no i ma prawo się coś zepsuć) ale myślę że to dużo nie będzie kosztować, a tak po za tym to zero awaryjności.

Ale ja na twoim miejscu kupiłbym coś z biegami bo potem chyba jakoś łatwiej przesiąść się na coś większego, teraz jak bym kupował swoje pierwsze moto to tylko z biegami.

Edytowane przez kermit88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam.

Za niedługo zdam na kartę motorowerową i mam zamiar kupić swój pierwszy motor.

Nie wiem co kupić,więc mam nadzieję że bardziej doswiadczeni mi pomogą.

Mam około 1500-1700 zł,i chciałbym kupic cośz biegami,w miare zwinnego i możliwie jak najtrwalszego.

Najlepiej gdyby były to motocykle z okolic Tarnow(małopolskie)

Rocznik nie grawiększej roli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo kolega z Tarnowa :buttrock: no chyba tylko simson :D chińczyk na pewno NIE! :banghead: chociaż też pomyśl jak byś dozbierał troche to mająć już ponad 2 tysie wybór jest znacznie większy :D

Edytowane przez JACK.

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a dlaczego tylko simson? Mi się jakoś nigdy nie podobały. Zobacz sobię taki: yamaha rd50/80 - kiedyś kupiłem bardzo piękny okaz za 800 złotych, jedyne co było zepsute to cewka, miałem też bardzo fajnego czopperka suzuki gt50/80 - to było moje pierwsze moto i bardzo miło je wspominam. Zresztą cały czas są na chodzie i służą obecnie dalszej rodzince. Oba motorowerki mają bardzo przyzwoity wygląd jak na tą pojemność no i są japońskie - przeżyją dekady (suzuki już przeżył 3). Z tego co pamiętam będąc młodym człowiekiem i dysponując podobną kwotą wzdychałem też do hondy mbx. Ewentualnie mały crosik - honda mt50 albo suzuki rm / rmx. Kupa moto do wyboru, a tak jak powiedział kolega z góry - do 2 tys. to naprawdę warto dozbierać, żeby mieć co wybierać.

Edytowane przez Koomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...