Skocz do zawartości

Dupcie na motorach(dzis na Nowym Świecie)


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego śmiech cię ogarnia? Wg mnie to nie do końca kwestia kaski. Znam osoby, które mają kombinezony ale latem w upały do pracy śmigają właśnie w dżinsach i podkoszulku. Mnie bardziej śmieszy wyobrażenie, że jak masz kombi to jesteś niezniszczalny, a kamizelka z "gumijagód" to już w ogóle gwarancja bezpieczeństwa. Najgorsza jest pogarda "TYCH MUNDRYCH" dla ludzi, którzy jeżdżą sobie tak jak mają na to ochotę. Ja byłbym nawe za zniesieniem obowiązku jazdy w kasku pod warunkiem wyższej stawki ubezpieczenia OC.

 

no coz dzinsy ale + ochraniacze (kazdy rozumie upaly) ale nie lansowanie sie w nie wiem czym... a pozniej w razie przykrego zdazenia pretensja do wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi-NIE!!! (jak to zrobisz to zawolam tu moderatora zeby przyszedl zabijac!)

A te "dupcie"...a niech sobie robia co chca, jezdza w czym chca-dla mnie to lepiej bo mozna na cos czasem popatrzec. Dziewczynie nie pozwolibym sie nigdy tak ubrac na moto-no chyba, ze w celach typowo fotograficznych, albo gdyby np chciala umyc mi motocykl...;-)) Zawsze jak mam jakas tam dziewoje nawet kawalek przewiez to oddaje swoja kurtke i rekawice...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że problemem nie jest los owych "dupci", lecz ich erotyczno-estetyczna strona. Nie sądzę, by ktokolwiek z Was poruszał ten temat, gdyby te tak zdemonizowane przez autora sceny dotyczyły tych, którym żadną miarą nie da się przykleić przymiotnika ładny, ładna, ładne. Ciekawa konwersja: od subiektywizmu oka - do utylitaryzmu słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że problemem nie jest los owych "dupci", lecz ich erotyczno-estetyczna strona. Nie sądzę, by ktokolwiek z Was poruszał ten temat, gdyby te tak zdemonizowane przez autora sceny dotyczyły tych, którym żadną miarą nie da się przykleić przymiotnika ładny, ładna, ładne. Ciekawa konwersja: od subiektywizmu oka - do utylitaryzmu słowa.

Bardzo trafne spostrzeżenie. Dla mnie cały temat nadaje się do Oczyszczalni, bo ze szkołą jazdy nie ma to nic wspólnego.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie do oczyszczalni,ale do humoru.....mozna sie czasem ubawic czytajac to

Za pierwszym razem, za drugim i czasem za trzecim, ale nie za pięćdziesiątym...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ho ho ho (jak to zwykł mówić Mikołaj Ś. :D ) to już widze, że jazda bez kamizelki urosła do rangi szpanu :buttrock: :buttrock: :icon_mrgreen:

 

ho ho ho, co ma piernik do wiatraka ? :D :lalag: :buttrock:

 

co mozna wywnioskowac na podstawie tego watku, szpanem jest jazda bez kamizelki niezaleznie od warunkow, a kazdy kto jej uzywa od czasu to czasu jest stetryczalem dziadem piernikowym

 

suma sumarum-fakt, nie zrozumiales.

Edytowane przez Chri$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho, co ma piernik do wiatraka ? :lalag: :buttrock: :buttrock:

 

co mozna wywnioskowac na podstawie tego watku, szpanem jest jazda bez kamizelki niezaleznie od warunkow, a kazdy kto jej uzywa od czasu to czasu jest stetryczalem dziadem piernikowym

 

suma sumarum-fakt, nie zrozumiales.

 

 

:buttrock: ,moze trzeba bedzie niektorym pisac duzymi literami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho, co ma piernik do wiatraka ? ;) :buttrock:

no właśnie :D ale to pytanie już do ciebie.... tu posłużmy się cytatem :buttrock:

a dla wiekszego szpanu nie wlaczaj w wieczorem i w nocy swiatel jak jedziesz, bedziesz bardziej c000l .....

:D

co mozna wywnioskowac na podstawie tego watku, szpanem jest jazda bez kamizelki

to niestety twój wniosek :buttrock: a ja go tylko wyartykułowałem ;)

, a kazdy kto jej uzywa od czasu to czasu jest stetryczalem dziadem piernikowym

to też twój wniosek :lalag: - chociaż jedno jest pewne wielu z BOK ma z tym problem... jak widać na załączonym obrazku :cool:

suma sumarum-fakt, nie zrozumiales.

 

to proszę wyjaśnij mi to :icon_mrgreen:

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za faza

 

A ch*j kogo interesuje jak ten sobie mieszkanie mebluje...

 

Są tacy co dają w krótkich spodenkach i koszulkach t-shirt, są ci co dają w kombi z kamizelkami i diodą na czubku kasku... każdy orze jak może - i wniosek tematu powinien być taki :

 

Zapierdalaj sobie w czym chcesz i jak chcesz i nie powinno to nikogo interesować (o ile jesteś świadomy tego co ci grozi).

 

 

PS

BTW - gratuluje tym co na miasto oprócz 2 kasku mają ze sobą kombinezony w pełnych rozmiarówkach na wypadek pasarzera o różnych gabarytach...bo to i kasa i garderobe trza za sobą ciągnąć.

Edytowane przez Fenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel nei zazdrość :buttrock:

Było na co popatrzeć?

No to git. A że sie pozdzierają.... jedynie szkoda, że z naszych podatków będą się leczyć ale, że to nie nasze dupcie to niech się żdzierają jak mają debilnych facetów a same są głupie jak kilo gwoździ.

No przecież to czysta zazdrość, ale wole je po motorze a nie na.

A to ze głupie jak kilo gwożdzi to czasem lepiej, wystarczy w łepek i samo wchodzi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho, co ma piernik do wiatraka ? :buttrock: :buttrock: :icon_mrgreen:

 

co mozna wywnioskowac na podstawie tego watku, szpanem jest jazda bez kamizelki niezaleznie od warunkow, a kazdy kto jej uzywa od czasu to czasu jest stetryczalem dziadem piernikowym

 

suma sumarum-fakt, nie zrozumiales.

 

też dorzucę swoje t r z y kamizelkowe grosze. Otóż przez pierwsze 2,5tys. km. pomykałem w kamizeli bo wydawało mi się, że tak jest bezpieczniej. Ale co się okazuje..

od miesiąca jej nie używam i czuję się na drodze o wiele lepiej! nikt na chama nie zajeżdza drogi, zjeżdzają na drugi pas itp. pełna niemalże kultura. czy chodzi o mit złego motocyklisty w skórze, który nie wybacza nikomu?

taki gość w kamizelce jest wg. moich obserwacji odbierany jako drogowy świeżak , któremu trzeba pokazać kto jest górą(tak myślą zapuszkowani).

po zmroku to co innego , będę w niej pomykać ale w dzień no way!

 

serdecznie pozdrawiam WSZYSTKICH

davgor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za faza

 

A ch*j kogo interesuje jak ten sobie mieszkanie mebluje...

 

Są tacy co dają w krótkich spodenkach i koszulkach t-shirt, są ci co dają w kombi z kamizelkami i diodą na czubku kasku... każdy orze jak może - i wniosek tematu powinien być taki :

 

Zapierdalaj sobie w czym chcesz i jak chcesz i nie powinno to nikogo interesować (o ile jesteś świadomy tego co ci grozi).

PS

BTW - gratuluje tym co na miasto oprócz 2 kasku mają ze sobą kombinezony w pełnych rozmiarówkach na wypadek pasarzera o różnych gabarytach...bo to i kasa i garderobe trza za sobą ciągnąć.

 

Proste i jasne. Dorośli ludzie.

 

Ps. Moj mechanik ostanio sprawdzał mi moto no i wsiadl bez kasku, w spodenkach, bez rękawiczek i leci ulicą przy swoim domu. Ale by mu się dostało jakby go co niektorzy forumowicze zauwazyli hehe . On zdaje sobie sprawe co mu grozi ale to jego wybor. Jezdzi chyba od niemowlaka i skore nie raz już miał przeoraną. I co ? powinien isc do domu ubrac się, a potem przejechac dwa kliometry i powiedziec mi że wszystko oki? Aha , a najpier sie umyć jeszcze coby ubranek nie pobrudzić heh. Więc są też rozne powody i przyczyny takich widoków.

 

A to tylko jeden z wielu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...