Skocz do zawartości

Dla mnie to debil!


-=Mefisto=-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

http://wiadomosci.onet.pl/1408043,11,item.html

 

 

No to się doigrał, ale aż jestem zdziwiony, że policja zdecydowała się na pościg za motocyklem samochodem.

 

PS. teraz tylko czekać na jakieś poje**ne komentarze onetowców :D

 

Można usunąć mój...starszy ma pierwszeństwo :P

Edytowane przez -=Mefisto=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1408043,11,item.html

 

 

Ludzie, qwa, narozrabiałeś - to pokutuj. Też mnie złapali na wideoradar, jeszcze po chamskiej prowokacji (zajeżdzał mi drogę, to go wyprzedziłem po prawej :P ), Jak włączyli kogutka - zatrzymałem się, mandat przyjąłem, skończyło sie na 3 punktach.

 

Po jaka cholerę uciekał? Wg zaleceń min. zero wsadzą mu zarzut niebezpieczeństwa sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym czy jakoś tak, kara do 8 lat! Nie lepiej było qwa zapłacić nawet wysoki mandat i łyknąć ileś tam punktów?

 

 

I nie pierdolcie mi o solidarności motocyklistów.

Nie jestem solidarny z debilami! Staram się byc od nich choc trochę mądrzejszy.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=57838&hl=

 

 

Zaraz po tobie założyłem niepotrzebnie taki sam temat.

 

Moderator, da się to połączyc?

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takich oszołomów motocykliści są postrzegani przez społeczeństwo tak a nie inaczej (jak każdy z nas wie)!

Można sobie gitarę zawracać dobrymi obyczajami na drodze, pisać jak to baby i dziadki prowadzą swoje katamarany, a my jesteśmy mistrzami bezpiecznej jazdy na 2 kółkach.

Taki DEBIL zniszczy to wszystko w ciągu 20 minut.

Szkoda k---a słów. :P

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyslales,ze gbyby go nie gonili to by tak nie naginal. Tonacy brzytwy sie chwyta. Moim zdaniem chlopak sie pogubil i podjal zla decyzje skoro nie potrafil uciec.

 

A to czy jest debilem to nie wiesz,wiec tak nie pisz. Moze to bylo tylko zachowanie debilne wywolane strache i emocjami, a ty juz skaczesz mu do gardla. Nie chce mi sie wierzyc ze jestes swiety i nigdy nie zrobiles nic debilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

no nie...bronisz go :P

 

Mówisz jakby był sam na tym okrutnym świecie, a źli panowie policjanci chcieli mu zabrać zabawkę :crossy:

Zastanów się co mówisz. Strach i emocje powinny go dopadać za każdym razem jak siadał na moto bez prawka :D

A ta jego "zła decyzja"...jestem ciekaw czy mówił byś tak samo jakby się taki kolo wpakował w Ciebie moto przy tej prędkości :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co mówisz.

 

wlasnie sie zastanowilem. Sorry!!!! Brawo dla panow policjantow.Mimo zagrozenia nie przerwali poscigu. A to jak skomentujecie? Jeszcze mogli strzelac do niego,bo to przestepca.

 

Teraz to kazdy bedzie pisal jak to on zle zrobil i jaki debil z niego. Zrobil i juz.Zlapali go i bedzie mial nie ciekawie.

przynajmniej byl trzezwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

i co, tylko dlatego za każdym razem mają przerywac pościg :P Pościgów za samochodami jakoś sie nie przerywa, a ile to razy się słyszało pościgu za szalonym kierowcą katamarana :D

 

Czy we Francji, Niemczech (USA tu pominę) się takie pościgi przerywa...NIE. Tylko w Polsce (ale to jest w znacznym stopniu usprawiedliwione sprzętem jaki posiadamy) więcej pościgów jest przerywanych, niż zakończonych sukcesem.

 

Dobrze wiemy, że motocykliście kolczatki nie rozłożą, a jak widzi blokadę na drodze, a mimo to nie zwalnia, to wybacz..ale sam sobie odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miał jeszcze innych parę zalet. Ale trzeba by ich długo szukać.

 

 

 

Nie wiem nie znam go!!! Ty pewnie znasz skoro tak piszesz.

 

Dobrze ze nikogo nie zbil

 

A co do przerywania poscigow, to z kad wiesz ze w niemczech czy francji nie przerywaja???? I tu sie pomyliles,bo mam kolege co nieszka we francji i tam tez przerywaja ze wzgledu na niebezpieczenstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tam kozak od razu...no nie zatrzymal sie jechal szybko i koniec-poniesie konsekwencje, a coniektorzy od razu robia nagonke niczym RMF albo jakis Cebula w Uwadze...nie podoba mi sie to- bo bardzo rzadko slysze o tym, ze jakis motocyklista zrobil komus krzywde przez to, ze jechal szybko itd-ale temat sie podoba i niestety z "wyczynu" jednego motocyklisty robi sie szuum na cala Polske itd. Jednym slowem:duzo jezykow za malo mozgow...

pzdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...