Skocz do zawartości

Jaki program do nauki testow na kat A


ASh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Mały archeolog... Ma ktoś te 487 pytań na kat. B? Bo kategorię A (420 postawowych i 60 specjalnych) mam juz opanowaną od pół roku. Czy to wszystko czy są jeszcze jakieś dodatkowe na B? Zdaję A+B Dzięki wszystkim z góry

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdy ja robilem prawko (tylko A) podrecznik wypozyczala auto szkola i uczylem sie z ksiazki. Byly tam wszystkie pytania z zakresu A i B (25 zestawow po 20 pytan, bylo to 5 lat temu wiec moze sie myle). Odpowiadalem na wszystkie pytania z zestawu i sprawdzalem odpowiedzi. Jesli w zestawie zrobilem blad , nawet jeden to robilem caly zestaw od poczatku. Gdy w danym zestawie nie zrobilem bledu przechodzilem do kolejnego. Gdy przeszedlem przez wszystkie zestawy, zaczynalem od poczatku. Metoda troche czasochlonna ale baaaardzo skuteczna. Efekt byl taki ze egzamin teoretyczny skonczyl sie dla mnie po 15 min (lacznie z wyjasnieniami egzaminatora, jak poslugiwac sie egzaminacyjnym komputerem) Egzaminator 3 razy pytal sie mnie czy napewno chce juz skonczyc i czy nie chce sprawdzic odpowiedzi. Ja mu na to ze nie, bo jak zaczne kombinowac przy odpowiedziach to sie zaplacze i dopiero zaczne robic bledy. Efekt koncowy. 15 min i 0 bledow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kilka osob wczesniej polecam strone www.prawojazdy.com.pl mozna robic testy egzaminacyjne za darmo ale ja polecam wysłać sms aby móc korzystać z opcji "szybka nauka". Jezeli robisz błąd w pytaniu to automatycznie przechodzi ono do następnego zestawu i robisz do skutku. Jest to trochę nauka pamięciowa ale baaaardzo szybko się idzie tego nauczyc i pozniej po pojawieniu się obrazka nawet nie czytasz pytania tylko od razu odpowiedzi i zaznaczasz te dobre. Nauczysz się wszystkiego w kilka godzin (!!!) Dochodzi się do takiego etapu na którym test robimy w półtorej minuty ... Ja na egzaminie zrobiłem w 2 minuty test to egzaminator był trochę zdziwiony :crossy: Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...