Skocz do zawartości

929 czy gsx750r k2


Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialbym kupic ktorys z tych motocykli oba mi sie podobaja ale dlamnie glownym wyznacznikiem jest wytrzymalosc i niezawodnosc.jak jest z tymi modelami o 929 wiem prawie wszystko jak gixer wypada na jej tle? opdrazu napisze ze niejest to pierwsze moto byly sportowev szescsetki 15000 km przebiegu.tak jak pisalem gixer od2000r-k2-k3.budrzet 20000zl

Edytowane przez szeryf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcialbym kupic ktorys z tych motocykli oba mi sie podobaja ale dlamnie glownym wyznacznikiem jest wytrzymalosc i niezawodnosc.jak jest z tymi modelami o 929 wiem prawie wszystko jak gixer wypada na jej tle? opdrazu napisze ze niejest to pierwsze moto byly sportowev szescsetki 15000 km przebiegu.tak jak pisalem gixer od2000r-k2-k3.budrzet 20000zl

 

Co tu duzo mowic Suzuki to tylko Suzuki,a Honda ma wytrzymale silniki i pod wzgledem w ogole wytrzymalosciowym wypada lepiej....nawet chyba duzo lepiej!!!929 to doskonaly motocykl wiec ja polecam CBR-ke(moze tez dlatego ,ze mam do niej slabosc :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic Suzuki to tylko Suzuki,a Honda ma wytrzymale silniki i pod wzgledem w ogole wytrzymalosciowym wypada lepiej....nawet chyba duzo lepiej!!!929 to doskonaly motocykl wiec ja polecam CBR-ke(moze tez dlatego ,ze mam do niej slabosc :biggrin: )

 

 

No i wszystko jasne.

 

 

 

 

Ehhh powiedziałaś co wiedziałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne.

Ehhh powiedziałaś co wiedziałaś.

 

 

Chyba obrazilam posiadacza suzuki....a nie powiedzialas co wiedzialas ,tylko tak jest!!Suzuki ma lepsze osiagi to prawda,ale pod wzgledem wytrzymalosciowym wypada slabiej niz honda!!oczywiscie jezeli ktos nastawia sie tylko na osigi to niech kupuje srada...ale to chyba nie tylko o to chodzi,bo jezeli wydaje sie 20tys zl na motocykl to chce sie chyba kupic juz cos trwalego i dobrego..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz pod pojęciem wytrzymałość? Poprzyj przykładami że Honda jest bardziej wytrzymała niż Suzuki??. Zasadnicza różnica między nimi to przede wszystkim kultura pracy. Honda pracuje równo, gładko i ma specyficzny dzwięk. GSXR jak to suza, troszke chrobocze, popiskuje itp. (też ma swój urok) Wg mnie oba motorki są oki. Co do osiągów GSXR łoii 929, lecz w drogowych warunkach różnice są nie do wychwycenia.

Sam posidam gixerka i uważam że jest to dobra maszyna. Jak kupowałem, szukałem 929, F4i i właśnie K1-K2 750. Wyboru nie żałuje, a następnym moto napewno będzie K4-K6 750.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic Suzuki to tylko Suzuki,a Honda ma wytrzymale silniki i pod wzgledem w ogole wytrzymalosciowym wypada lepiej....nawet chyba duzo lepiej!!!929 to doskonaly motocykl wiec ja polecam CBR-ke(moze tez dlatego ,ze mam do niej slabosc :biggrin: )

A Kawasaki to padaki!

 

Echhh, poziom merytoryczny niektórych wypowiedzi powala na kolana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ,ze 929 bedzie wytrzymalszy bo pod wzgledem pojemnosciowym nie jest bardzo wyzyłowany na mocy ale jezeli podoba ci sie jeden i drugi to tylko szukac okazji i brac ta oferte sprzedazy ,ktora bedzie atrakcyjniejsza i moto bedzie w lepszym stanie. Poza tym a awatarku masz Honde a to juz jakis sentyment :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

929 to doskonaly motocykl wiec ja polecam CBR-ke(moze tez dlatego ,ze mam do niej slabosc :buttrock: )

 

Zapraszam na PW z ofertą zdjęciową :)

 

 

dobre k3 1000to ok 24000zl a ja chcialem kupic za18000-19000 zeby na jakis kask ,kurtke zostalo.

 

Za 1000 zł to na takiego sprzęta będziesz miał tylko kask.

 

Na 750 nawet nie siedziałem ale mam do czynienia z K3 1000 i jeżeli 750 jest tak samo wygodna to niech ją .... strzeli. Jeżeli szukasz moto do miasta to 9-ka powinna spisać się lepiej.

W sumie to nie wiem po co to piszę bo i tak gówno wiem i Ci nie pomogę.

Będziesz zadowolony z jednego i drugiego, więc nie pękaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...