Skocz do zawartości

Nie moge sprzedac motocykla :(((


Rekomendowane odpowiedzi

A jak gosc napisze jedno zdanie, lub calosc czcionka 60 px to automatycznie kursor wedruje w kierunku przycisku 'Wstecz'

 

No dobra, ale jak ktoś chce kupić coś tego typu to mu chyba zależy. Nie wiem ale jak ja kupowałem CBR to znała prawie wszystkie ogłoszenia z allegro na pamięć :P i szczerze mówiąc niewiele mnie interesowało co jest w opisie bo zawsze dzwoniłem i pytałem co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia !!!!!!!

stary te fotki są chu*owe! wycukruj moto i zrób konkret fotki. Najlepiej do 5 zdjęć. uchwyć moto z ciekawej perspektywy żeby wyglądał na potwora, w opisie podaj stan klocków, napędu, opon etc. I spuść do 1800 a ktoś się zkręci koło tego. Cena to głóne kryterium, lepiej dać niską i spuścić później 50 pln a nie wyj**ać mega sumę i mieć świadomość że spuścisz 500. Teraz rynek jest zajebiście nasycony i za 3000 można kupić zarejestrowaną VT 500 albo CB 450 więc twój CB wypada nieciekawie na ich tle. Spuść pare stówek i pozbadź się póki czas bo ceny lecą na pysk a twoje moto nie jest żadną okazją. Life is brutal i trzeba się do tego przyzwyczaić. Ja swojego YZF 750 kupiłem za 5800 i wjebałem w niego 2500 i sprzedałem za 5900 i to wszystko w ciągu jednego sezonu więc pomyśl jak mnie bolało w*ebać tyle kasy ale przynajmniej go już nie mam i mam kasę bo teraz to bym dostał może 4000. Konkret opis, konkret fotki i nie ma chu*a na mariolę musi się sprzedać !!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak ktoś chce kupić coś tego typu to mu chyba zależy. Nie wiem ale jak ja kupowałem CBR to znała prawie wszystkie ogłoszenia z allegro na pamięć :P i szczerze mówiąc niewiele mnie interesowało co jest w opisie bo zawsze dzwoniłem i pytałem co i jak :D

Moze i racja, ale powiedz kto sie rozglada za takim sprzetem? Z calym szacunkiem oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak ze malo kto na zime kupuje moto... wcale nie! wiekszosc rozwaznych osob kupuje moto na zime, bo wiadomo, ze przy uzywanym trzeba troszke posiedziec... kazdy ma jakies niedoskonalosci...

 

ja sam kupuje na zime, by na poczatek sezonu zalac i jechac, a nie krecic...

a z drugiej strony malo jest osob nie majacych garazu... z regoly sprzedaja na sile ci co nie maja co z tym zrobic lub pottrzebuja kasy...

 

 

pozdro,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest doskonały sposób na sprzedaż. GWARANCJA !!!. Jeżeli jesteś uczciwy i nie próbujesz sprzedać złoma to daj 3 miesiące gwarancji, ryzykujesz najwyżej że coś się zepsuje i klient odda Ci sprzęt a Ty mu kasę, jeśli padnie coś drobnego, np. linka sprzęgła to klient nie będzie się nawet fatygował, 3 miesiące szybko zlecą, a

na bank znajdziesz klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna podstawowa zasada ktora sie kieruje przy kupnie kazdego sprzetu.

Czy za jakis czas jak juz mi sie znudzi bede w stanie go sprzedac?

Czy znajdzie sie chetny ktory da mi jeszcze jakies rozsadne pieniadze?

Dlatego trzeba unikac jakich wynalazkow, czyli sprzetow dziwnych, niszowych, malo popularnych.

Ty chcesz 2 tys za taki wynalazek i dodatkowo jak wyczytalem trzeba go jeszcze zarejestrowac.

Czyli wychodzi 2500. Inna sprawa to wiek, dostepnosc czesci itp.

lepiej kupic sobie skuter, osiagi podobne lub dobra ETZ czesci ogolnie dostepne.

A i jeszcze chyba nie powiesz ze dales za niego 300-400€. Jestem prawie pewien ze dostales go gratis lub z wystawki.Wiec masz z czego opuscic. Jesli ktos za 1000zl sie na to skusi to bedzie sukces. Takie sa realia rynku.A i te fotki masz tragiczne, jak ktos szuka moto to chce widziec jak najwiecej szczegulow, a nie rower, ulice czy panorame z moto. Pozycz przyzwoita cyfrowke i zrob zblizenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dobrze przyszykuj akcje:

-zdjęcia (dobrej jakości)

-opis bardzo dokładny

-dane tech

- napisz jeszcze co tam chcesz:P

- dane kontaktowe wyróżnij żeby kupujący nie zastanawiał się gdzie są :)

 

Może wzorowac sie na mojej aukcji

 

Tak ja ci koledzy radzą cenę daj 1800-1900 bo inaczej się patrzy na coś co ma 1 z przodu niż 2:P

 

Jak wszystko ładnie zmontujesz to nie ma bata żeby nie było zainteresowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he porownanie do skutera lub etki nie bylo zbyt zadobre poniewaz moje moto duzo mniej pali od mz i skuterow jest mniej wadliwe i czesci sa dostepne do tego moto nie wiem co ty chcesz od niego i nie jest z wystawki i nie jest za 300-400 euro :) pozdro szybko sie jej pozbede i kupie jakies inne moto :icon_rolleyes: pozdro za 1500 zl w ostatecznosci mam juz kupca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...