Skocz do zawartości

Motorower za 5 tys. pomóżcie


Rekomendowane odpowiedzi

Może troche wszyscy za uprzedzeni do tego RMXa przez tą rame która pękła Filowi. Widać było, że Filu nie oszczędzał sprzęta a bądź co bądź to jest motorower enduro nie przystosowany do skakania po torze i takie coś mogło się zdarzyć. Mi się wydaje, że RMX to przyzwoity motorower, a juz po tuningu fajna maszyna nie jestem w stanie porównać go do HMa bo z nim nie miałem do czynienia, ale wiadomo, że HM jest przystosowany do enduro i to w niektórych przypadkach do cięzkiego enduro młodzików, crossy pojemności 80 są przystosowane na tor crossowy, a RMX do lajtowego polatania po lesie i po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rmxa nie polecam , jak cos to RX badz HM CRE , ale takie pytanie bylo 3487287423 razy i 3/4

 

 

Co ty gadasz mam Rmx-a do tej pory ( co prawda już na nim nie jeżdże) i na tym właśnie motorku zaczynałem przygode z motocyklami 5 lat temu. Moim zdaniem RX jest chyba gorszy od rmx bo nie raz ścigałem sie kiedyś z kumplem po torze a on miał rx-a i zawsze byłem lepszy - troche to brzmi jak opinia podjaranego 13 latka ale taka jest prawda. I najlepsze jest to że RMX-em zrobiłem ponad 20000 km i nic sie nie popsuło a tym czasem właścicele RX-ów posprzedawali swoje motorki bo sie juz rozlatwały. A tak w ogóle nie bede sie wypowiadal na temat takich motorko ponieważ z nich wyrosłem i mnie nie podniecaja jak niektórych i myślą że motorower to jest niewiem co. Takie motory są dobre żeby jechać po piwo czy do szkoly i tylko dlatego trzymam do tej pory Rmx-a. Moim zdaniem jest to kolejny głupi temat masz przcież wyszukiwarke to se poszukaj jaki jest najlepszy motorower a jak ci mocy brakuje i chcesz to kup sobie 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Beta 50 BKE/RR lub KTM 50EXC,miałem te motorki i są naprawde dobre,zawieszenie jak i silnik są wręcz idealne. Jak ktos zaczyna przygode z enduro lub chce startowac w rajdach enduro to te motorki są do tego stworzone.

pozdr. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zmiazdzyles... wez lepiej ty uzyj opcji szukaj i popatrz sobie jakie 50 enduro sa najlepsze.....hm cre ---> rx --> reszta. A czy przez ten czas kiedy latales z kumplami przypatrzyles sie na zawieche rmx i rx?? Nie zauwazyles roznicy??? A to ze im sie rozpadaly to chyba mieli jakies trupy bo w wielu motorowerach sa silniki minarelli a w rx dodatkowo jest dobry zawiech :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może RX jest duzy jak na motorower bo wielkością się wiele nie rózni od 125 i może ma lepsze zawieszenie od RMX, ale autor tematu chce motorower na ulice i raz na jakiś czas pośmigać po lesie więc po co mu HM, który nawet nie ma podnóżków pasażera. Jak na moje RMX jest do czegoś takiego własnie stworzony. RX też byłby dobry i wydaje mi się, że RX 50 jest mocniejszy od RMX 50, jeśli się myle poprawcie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemk tez sie zastanawiam nad kupnem 50 mysle na rx lub hm jak znajde ale nic nie wiem o exc 50 pierwsze slysze ze cos takiego jest widzialem to cako na bikepics.com ale czy mozecie i cos wicej o niem napisac i czy ma to ktos w polsce na sprzedaz a i jak z czesciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemk tez sie zastanawiam nad kupnem 50 mysle na rx lub hm jak znajde ale nic nie wiem o exc 50 pierwsze slysze ze cos takiego jest widzialem to cako na bikepics.com ale czy mozecie i cos wicej o niem napisac i czy ma to ktos w polsce na sprzedaz a i jak z czesciami

U mnie są 2. Silnik taki jak w betach 96-99. Motocykl bardzo lekki. Zawieszeniowo dobry jednak HM jest odn niego ciut lepszy i łatwiej o częsci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy musi przejsc ere motorowerow bowiem one wprowadzaja nas po simsonach,komarach i skuterach w pierwszy swiat enduro ktory pozniej juz atakujemy na exc racing czy te 410.Ja zaczynalem od dt80-pewnie zawias slaby,slaby silnik itp.Ale podzespoly z jakich zostal zbudowany ten motorower byly tak wytrzymale ze wracajac z lasu czy asfaltu serwisowanie ograniczalo sie do umycia,zalania i nasmarowania lancucha.Jesli myslisz juz o tym zeby w przyszlosci latac na setkach enduro (exc,wr,ec) to latwiej bedzie Ci na HM lub Becie.Ja polecam do DT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić RX'a za 1000zł do remontu. To jest 96' rocznik i ma 10 000 km przebiegu. Niema on kilku części, niewiem dokładnie jakich. Papiery są.

 

to zależy od tego co jest do remontu i czy sam bedziesz wszystko robił, ale cena i tak wydaje się okazyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...