Skocz do zawartości

NSR 125 JC22 '00 TYLKO 125KM/H? MECHANIK KUT..?


sonix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde tez mam taki problem... mam NSRke rocznik 2000, sprowadzona z niemiec. przebieg 12tys. wkreca sie na 11,5 tys. NA 3 BIEGU JEDZIE LEDWO 100KM/H dzisiaj bylem w serwisie i powiedzialem im ze chce ja odblokowac.. no i ze prawdopodobnie zablokowana jest na gazniku i na wydechu. no i przychodze o 17 a fecet mi mowi ze ona nie ma zadnych blokad. nic nie znalazl. A JEDZIE MI LEDWO 130KM/H! dal mi jeszcze jakis silniczek i powiedzial ze on jest spalony i w ogole nie chodzil. to jest chyba ten zawor wydechowy, ze otwiera go po 8tys.. i ze on cos zrobil ze jest caly czas otwarty i jakos bedzie jezdzilo. no i teraz wchodzi na 12,5 tys jakim cudem. dodam foto. GLOWNIE TO MI CHODZI O TO DLACZEGO ONA JEDZIE TYLKO 130KM/H :notworthy:

 

http://img157.imageshack.us/img157/1314/dsc01092lu4.jpg

 

 

 

SA TAKIE NSRKI ZE ICH MAX PREDKOSC TO TYLKO 125KM/H?! NIE WIEM JUZ CO ROBIC :icon_razz: MECHANIK POWIEDZIAL ZE NIE MA BLOKAD ALE CZY W WYDECHU SPRAWDZAL CALY TLUMNIK TO NIE WIEM KUTAS SIE NIE PRZYZNA. A ZA TAKA WIZYTE O 100ZL JESTEM BIEDNIEJSZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sprawdź wydech. Wykręć go z nsrki i zobacz czy jest ciężki. Jeśli waży sporo to jest zablokowany. Jeśli waży bardzo niewiele to za pewne jest pusty i odblokowany. Głośna jest ta nsrka? na którym biegu ciśnie Ci te 130???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. nie wiem jak to jest z tym przyspieszeniem bo juz chyba z tym czyms zepsutym (co to w ogole jest?) ja kupilem. wcale tak wolno nie przyspiesza moim zdaniem. czyzby prze zebatyki nsrka tracila tyle? powinna jechac 160 a jedzie 125? cos jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tez mam taki problem... mam NSRke rocznik 2000, sprowadzona z niemiec. przebieg 12tys. wkreca sie na 11,5 tys. NA 3 BIEGU JEDZIE LEDWO 100KM/H dzisiaj bylem w serwisie i powiedzialem im ze chce ja odblokowac.. no i ze prawdopodobnie zablokowana jest na gazniku i na wydechu. no i przychodze o 17 a fecet mi mowi ze ona nie ma zadnych blokad. nic nie znalazl. A JEDZIE MI LEDWO 130KM/H! dal mi jeszcze jakis silniczek i powiedzial ze on jest spalony i w ogole nie chodzil. to jest chyba ten zawor wydechowy, ze otwiera go po 8tys.. i ze on cos zrobil ze jest caly czas otwarty i jakos bedzie jezdzilo. no i teraz wchodzi na 12,5 tys jakim cudem. dodam foto. GLOWNIE TO MI CHODZI O TO DLACZEGO ONA JEDZIE TYLKO 130KM/H :notworthy:

 

http://img157.imageshack.us/img157/1314/dsc01092lu4.jpg

SA TAKIE NSRKI ZE ICH MAX PREDKOSC TO TYLKO 125KM/H?! NIE WIEM JUZ CO ROBIC :icon_razz: MECHANIK POWIEDZIAL ZE NIE MA BLOKAD ALE CZY W WYDECHU SPRAWDZAL CALY TLUMNIK TO NIE WIEM KUTAS SIE NIE PRZYZNA. A ZA TAKA WIZYTE O 100ZL JESTEM BIEDNIEJSZY

A moze gdy chodzi to czujesz ze moto jest mocne zrywne czy mołowate i jak ono wchodzi na obroty a wez jeszcze sprawdz zebatki moze jest złe przełozenie i wtedy bedzie wolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale ja ja mam ma motorower. gdybym mial prawko to bym wziol jakas 400 albo 600. nie chodzi o to ze bede szybciej jedzil.. po prostu cos jest z nia nie tak skoro tylko idzie 125.

 

do 4tys to straszny mul. taki ze we 2 gdy ruszamy na niej to pod gorke sie jej ciezko zebrac, tak sie muli a pozniej jak juz jest 5 tys to ma zryw jak cholera. ale to moze datego ze nie ma tego silniczka od zaworu wydechowego czy jak.

Edytowane przez sonix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma problemu z ruszaniem pod górke a kopa dostaje przy 7 tys a nie tak jak u ciebie przy 5 tys, ja mam gość głośny wydech no i cylinderek 133 cm3 wiec wydaje mi sie ze to wina zaworu wydechowego, kolega ma taką nsr jak ty i ma zepsuty zawór i mówi ze idzie ledwo 100 jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...