Skocz do zawartości

Zmienilem motocykl


foks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, dzieki :notworthy:

 

Zamierzam zamontowac crash pady do cbr'ki, widzialem na bikepics modele z zamontowanymi (z dziura w owiewce). Ktos zna jakas oferte, wie gdzie szukac?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje stary :icon_razz: "od chwalacego dla chwalacego" :biggrin:

 

mi zajelo okolo 20 minut wyjazd z parkingu po podpisaniu umowy :biggrin:) balem sie tak samo jak ty, wiec wiem jakie to uczucie :notworthy:

teraz to juz w robocie ciezko mnie zatrzymac - wygladam tylko przez okno czy stoi na parkingu i nie moknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj foks, foks. :biggrin: tak wszystkim naprzyszkszyłeś życia z wyborem i zdecydowałeś się na cebre :notworthy: :biggrin: Co tikat i SV odpadły :cool: Ale i tak słuszny wybór. :) OFICJALNE GRATKI!!! i kłaniam się :icon_razz: Pozdro 3maj sie

 

P.S.

Wszyscy pytają ile dałeś za nią to odpisz, a nie zwodzisz :]

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebra wydaje sie najbardziej uniwersalna. Ticat jest jakby bardziej z naciskiem na TURYSTYCZNO - sportowy, a SV 650S na SPORTOWY :notworthy:

A cbr to staaaaare marzenie :icon_razz:

 

Ile dalem? Gentlemani nie rozmawiaja o pieniadzach :biggrin:

 

11500

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybor padl na Honde CBR 600 f3

ps: PatrykCBR: Honda to Honda! Ale to pieeeeknie brzmi :D

 

GRATULUJĘ! :buttrock:

Załatwiaj papierologię i latamy :buttrock:

 

w oryginale to hasło brzmi: Honda to niestety Honda :icon_mrgreen: - ale tego Ci pewnie Patryk już nie

 

Tylko kto tutaj namiętnie poszukiwał Hondy zimą :buttrock: :D

Pozdro :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzieki mi tez sie podoba to malowanie i nie moge doczekac sie kiedy bede nia smigal;)

 

Czemu cbr? Sam mialem problem... Wiadomo, ze po zaplaceniu za moto jestem przekonany, iz to najlepszy wybor :icon_rolleyes:

Ale mowiac racjonalnie to glowne wrgumenty za honda to:

 

- opinie uzytkownikow i mechanikow. Bardzo czesto spotykalem sie ze stwierdzeniem "honda to honda". "Moi" mechanicy maja o cbr'ach najlepsze zdanie, myslalem o thundercat'ie ale za duzo slyszalem o skrzyniach biegow w tym modelu. Serwisanci narzekaja, znajomi co mieli ticata prawie wszyscy naprawiali drugi bieg...

 

- uniwersalnosc. Ticat to bardziej motocykl TURYSTYCZNO - sportowy, z wieksza owiewka, wyzsza kierownica i wieksza masa wlasna. ZX6R to typowy sport. Ja myslalem tez o gsxr 600, ale po wycieczce nad morze gpz'tem uznalem, ze chce cos czym zarowno polatam po miescie ale i skocze raz do roku po polsce w warunkach dajacych sie zniesc... sztywny sport calkowicie odpada, pewnie to pieknie jezdzi, ale wygoda zadna, a na taki luksus mnie nie stac. Jeszcze ;p

 

- wzgledy estetyczne. Choc tutaj Ticat tez mi sie baaardzo podoba (a wyglada nawet na nowszy technologicznie, ma miejsce na crash pady), a ladne zx6r sa dopiero chyba po 00, co dla mnie nie jest osiagalna cena narazie :)

 

Na dniach bede mial wszystkie papiery na cbr wiec opowiem jak sie jezdzi po przesiadce z gpz (bo pare rundek na nowym moto narazie tylko rozwialo moja watpliwosc, iz przesiadka bedzie na poczatku ogromna tragedia ).

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wyzej wspomnialem zamierzam zrobic podobnie jak ty, tylko sie nie zdecydowalem co kupic, ale nie o to chodzi. interesuje mnie ile wyniosly cie oplaty zawiazane z papierkami. przegld, akcyza, ubezpieczenie itp. czy to wyglada tak samo jak w przypadku auta z zagranicy? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o oplaty to jestem w trakcie rejestracji mego sprzeta, ale to juz drugi ktory bede rejestrowal :notworthy: okolo 300zl rejestracja, akcyzy nie ma, 150zl papierek potwierdzajacy zwolnienie z podatku i tyle :icon_eek:

Poszukaj w archiwum, tematow o rejestracji moto i o oplatach jest pelno.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...