Skocz do zawartości

125 - YZ, CRM czy DT ??


Rekomendowane odpowiedzi

No to widocznie ostro jeździsz, jeżeli wsztsko to co napisałeś jest prawdą. Jednak żaden producent nie każe zmieniać tłoka co 8mth - może jedynie takiemu Zdunkowi albo Nowickiemu którzy przejezdzają tor bez ujęcia gazu. Ale aż mi sie nie chce wierzyć żeby w ćwiartce wymieniać tak często tłok, sądziłem że przy amatorskiej jeździe to co 60mth i jeszcze z dużym zapasem. Ja po 30-40mth w 125 bede wymieniał a wiadomo że im mniejsza pojemność tym częsciej wymieniasz tłok. Musze sie kilku osób popytac jak to jest z tymi 250 2T bo mi sie nie chce wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak żaden producent nie każe zmieniać tłoka co 8mth

012 6384837 Kujałowicz, mechanik w serwisie KTM :P robi z KTM od ponad 20 lat :crossy:

012 6232690 Generalny importer KTM na Polske :crossy: zadzwoń i zapytaj :biggrin:

sam nie mogłem uwierzyć bo zawsze mi mowiono ze zawodnik przejezdzi ćwiarą 20h a Ci mi nagle z tekstem ze corssóka 8h tłok. No ale jak sie zwróciłem z tym do wyzej wymienionego mechesa to poparł to tyle ze dodał ze nikt sie do tego i tak nie stosuje chyba ze na MŚ. 8h nie jest to granica ryzyka ze tłok sie uszkodzi itp. tylko chodzi o to ze silnik po takim przebiegu traci 100% parametrów fabrycznych czyli ma np. o 0,2KM mniej. I z tąd ta kosmiczna 8-ka ;)

 

A to jeszcze tak tylko przynudze :crossy: to włąsnie dlatego strach jest w polsce kupić starszą crossówke bo albo ma tuleje zeliwną albo zjechany nicasil :crossy: Jak miałem GS 125 z 93r sprowadzonego rok przedemną z niemiec to miał oryginalny nicasil i selekcje B. A tego co teraz mam to koleś przedemną jezdił na jednym tłoku 2 lata i zamiast selekcji B mam D...

Smutna prawda jest chyba poprostu taka ze Polacy albo nie maja kasy na serwis albo poprostu jak to Polacy chcą przekombinować ( a Polak potrafi bo poprzedniego włascicela mojego moto było stac na remonty)

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

012 6384837 Kujałowicz, mechanik w serwisie KTM ;) robi z KTM od ponad 20 lat :P

012 6232690 Generalny importer KTM na Polske :crossy: zadzwoń i zapytaj :biggrin:

 

Kujałowicz HAHA widziałem motocykle u niego serwisowane wyglądały starsznie takie dziadostwo że aż szkoda gadać nigdy w życiu ni dałbym do niego motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal1171

"Kujałowicz HAHA widziałem motocykle u niego serwisowane wyglądały starsznie takie dziadostwo że aż szkoda gadać nigdy w życiu ni dałbym do niego motocykla"

;)

:biggrin:

Stary Przykry jesteś.... Bez kitu ale jeszcze nie widziałem zadnego sensownego posta z Twojej strony a teraz to mi uz psychike zmasakrowałeś!! Ile Ty masz lat bo mnie sie cos zdaje ze max 13 :P :crossy:

Przyjacielu zastanów sie zanim coś napiszesz bo ja teraz nie wiem czy mam sie smiać czy płakać... :crossy:

 

Zwłaszcza to "starsznie takie dziadostwo że aż szkoda" :crossy: :crossy: :crossy: szkoda ze jeszcze nie dozuciłeś: Feeeee błeeee!! i w dodatku brudne byłyyy!! :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...