Skocz do zawartości

Czyżby zaginął forumowy kolega???


Gregor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę bo zaniepokoiłem się naszym forumowym kolegą Matuszczakiem.

 

Wyjechał do Iranu i w ostatnim swoim poście 30 kwietnia pisał że wraca po 15.maja.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...=39926&hl=iranu

 

Do tej pory nic nie napisał, choć ostatni się logował 07.08.

 

Czy ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę bo zaniepokoiłem się naszym forumowym kolegą Matuszczakiem.

 

Wyjechał do Iranu i w ostatnim swoim poście 30 kwietnia pisał że wraca po 15.maja.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...=39926&hl=iranu

 

Do tej pory nic nie napisał, choć ostatni się logował 07.08.

 

Czy ktoś coś wie?

 

To przypadkiem nie jest ten gosc ktory opisal swoj wyjazd do Iranu w miesieczniku Motocykl? Nawet by sie zgadzalo bo nazwisko autora podobne do w/w ksywki: Mariusz Matuszewski. Wiec polecam przeczytac relacje w Motocyklu (mimo ze za gazeta nie przepadam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Żyję ! :)

 

Dzięki za troskę.

Relacja rzeczywiście była w "Motocyklu", ale materiał ścięli do 20 % pierwotnej objętości niestey...

I zdjęcia wybrali, że niech Ich...

 

zbieram się cały czas do zamiszczenia szczegółowej i mam nadzieję ciekawej relacji na www, ale wciąż brak czasu :-(

 

zmiana tematu, na przyszły rok albo post - sowieckie republiki począwszy od Armenii (miód!) do Ubekistanu (dzika marycha w górach ;-)) albo od Egiptu do Maroka, czyli Afryka północna za jednym zamachem!

 

Są chętni?

 

Serdeczne pozdrowienia!

 

Matuszczak

 

Caponord ETV 1000 (po przejściach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja rzeczywiście była w "Motocyklu", ale materiał ścięli do 20 % pierwotnej objętości niestey...

I zdjęcia wybrali, że niech Ich...

 

zbieram się cały czas do zamiszczenia szczegółowej i mam nadzieję ciekawej relacji na www, ale wciąż brak czasu :-(

 

Ścięli ???? :D czytałem Twój artykuł dwa razy. No przyznam, że trzeba mieć jaja, żeby wjechać (jako jedyny) do Iranu. Szacuneczek :)

 

Jeśli uda Ci się zamieścić szczegółową relację na www to ja proszę o link. Jeszcze raz gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, że trzeba mieć jaja, żeby wjechać (jako jedyny) do Iranu.

 

Witam,

Nie umniejszajac dokonan Matuszczaka, w jaki sensie napisales"jako jedyny" w tym Iranie. O ile czytalem (bo niestety jescze nie bywszy), to z krajow bliskiego wschodu to wlasnie Iran jest jednym z bezpieczniejszych, zas jezeli chodzi o wyprawy polakow w te strony, a i inne egzotyczne polecam strone: http://www.szczurek.com.

Tak juz na koniec, maly quiz, czy wiecie co robi w realu ow Szczurek opisujacy wyprawe do Iranu wlasnie?

pozdrawiam

Jac

 

PS. do Matuszczaka - kiedy wreszcie dasz te pelny opis :icon_mrgreen: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie umniejszajac dokonan Matuszczaka, w jaki sensie napisales"jako jedyny" w tym Iranie. O ile czytalem (bo niestety jescze nie bywszy), to z krajow bliskiego wschodu to wlasnie Iran jest jednym z bezpieczniejszych, zas jezeli chodzi o wyprawy polakow w te strony, a i inne egzotyczne polecam strone: http://www.szczurek.com.

Tak juz na koniec, maly quiz, czy wiecie co robi w realu ow Szczurek opisujacy wyprawe do Iranu wlasnie?

pozdrawiam

Jac

 

Yyyyyyyy............................................jest byłym kolażem torowym? :icon_question: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest byłym kolażem torowym? :notworthy: :icon_mrgreen:

 

Witam :biggrin: :icon_question:

Pomysl calkiem fajny, ale zapytalem o niego gdyz w sumie nie jest czeste (szczegolnie u nas) aby wiceprezes jednego z najwiekszych bankow mial tego typu pasje i tego typu strony redagowal. Oczywiscie sprawa jest OT, natomiast same relacje z podrozy mniej, przynajmniej mi sie dobrze czytalo. Tak czy owak, duze brawa dal podroznikow z tego forum, ale i dla takich "kolarzy".

pzdr, Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sensie napisales"jako jedyny" w tym Iranie

 

Słowo wyjaśnienia

 

Cyt. "... Na granicy jeszcze cztery tureckie kontrole i odprawa celna. Jestem jedyny w stronę Iranu. Ogromna (zamknięta) stalowa i brama, wielki napis "Witamu w Iranie"

 

Dość niefortunnie sformułowałem myśli :icon_razz: - Chyba poczekałbym na jakiegoś europejskiego motocyklistę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie jaja robicie, a na pytanie zasadnicze nie ma odpowiedzi !!! :)

 

>..na przyszły rok albo post - sowieckie republiki począwszy od Armenii (miód!) do Ubekistanu (dzika >.marycha w górach ;-)) albo od Egiptu do Maroka, czyli Afryka północna za jednym zamachem!

 

>.Są chętni?

 

 

 

pozdrowienia

 

Matuszczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie jaja robicie, a na pytanie zasadnicze nie ma odpowiedzi !!! :P

 

>..na przyszły rok albo post - sowieckie republiki począwszy od Armenii (miód!) do Ubekistanu (dzika >.marycha w górach ;-)) albo od Egiptu do Maroka, czyli Afryka północna za jednym zamachem!

 

>.Są chętni?

pozdrowienia

 

Matuszczak

Matuszczak a nie masz ochoty na rozgrzewke w grudniu? bo szukam towarzystwa. plan jest nastepujacy: ok polowy grudnia startujemy z PL. motocykle na przyczepke samochodowa i dluga do Hiszpanii. tam zrzucamy sprzety zostawiamy auto i 10-12 dni w Maroku. swieta i sylwester w Afryce. ja bym jechal Africa Twin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

do Ubekistanu (dzika >.marycha w górach ;-))

 

Kurcze chciałbym jechać ale wiem że nie dam rady a z tą marychą to ostrożnie byłem tamjakieś 8 lat temu i zdaje się jakąś forse dostali aby wyplenić canabis tak że same kolce tam rosły w górach a tylko raz w jakieś spelunce unosił się znajomy zapach :clap:

A tak na poważnie to trzymam kciuki jak macie możliwości to łapcie każdą chwile i nie przekładajcie planów i marzeń na przyszły rok :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...