Skocz do zawartości

Co sądzicie na temat tego...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, jutro mam zamiar wybrać się z tata po motor... znalazlem pare DT ale raczej one mnie nie interesuja wiec poszukalem w KMX-ach i znalazlem to : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=127584910

 

mozecie mi powiedziec co sadzicie na temat tego motoru... ? czy to jt ten rok, czy montowali w KMX-ach elektryczne startery?

i powiedzcie czy wogole sie to oplaca brac?

 

POZDRO:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kmx ( wedlug mnie ) nie jest wart wogule tych pieniedzy (4100) poniewaz

1) wyglad mowi sam za siebie ( cos okropngo)

2) jak ten kmx leci tylko 115 km/h to znaczy ze jest do remntu albo jest zblokowany ( powinien gdzies jechac 130-135km/h)

a za te piniadze kupisz ladna dt albo fajnego kdx i szukaj od 96 r wzywz (starszych sie nie oplaca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kmx ( wedlug mnie ) nie jest wart wogule tych pieniedzy (4100) poniewaz

1) wyglad mowi sam za siebie ( cos okropngo)

2) jak ten kmx leci tylko 115 km/h to znaczy ze jest do remntu albo jest zblokowany ( powinien gdzies jechac 130-135km/h)

a za te piniadze kupisz ladna dt albo fajnego kdx i szukaj od 96 r wzywz (starszych sie nie oplaca)

tak w ogole kmx125 to powininen 250 jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloelo co ty wogule mowisz!!!

nie uderzyles sie przypadkiem w glowe ??? to jesne ze kmx powinien te 130 km/h jechac !! na seryjnych zebtkach a jak juz chcesz sobie cos piasac to pisz cos madrego a nie takie glupoty

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik powinien zamykac bez wiekszego problemu jak odblokowany. Chociaz jak to juz enduromaster napisal najlepiej sie smiga kolo 90km/h na trasie. Z tego co wiem to kmx'ow na rozrusznik nie bylo,a swoja droga kdx to lepszy wybor jak masz zamiar zwiedzac bardziej tory niz miasto. Jak planujesz wypady w lekki teren i jazdza po miescie to wez sobie kmx'a ,bo kdx to bardziej na tor i ostrzejszy teren :buttrock:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie za te pieniądze to nie kupywałbym tego KMXa. Moim zdaniem lepiej poszukać DT125. Jest ładniejszano i Yamaha zawsze. A tak to dlaczego sprzedający zakrył przebieg napisem v-max 115? Hehe ciekawe jak chodzi,ale na moje to jest "zmeczony".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...