Skocz do zawartości

Cos szarpie przy ruszaniu


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedano stałem sie właścicielem speedfightera 2 .Mam mały problem jak ruszam to cos szarpie tak delikatnie jakby nierówno bym przekazywany naped... Jak już rusze to dalej wszystko jets normalnie i tak jak powinno???

 

Czego może to być wina??

 

Mam jeszcze jedno pytanie gdzie wlewa sie w nim olej do silnika. Czy to prawda że w tym skuterze jest olej tylko w przekładni koo koła. Nie ma tak jak w jawkach mzetkach zę sie leje w silniku??

 

Jaki najlepiej olej do przekładni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam się na skuterach ale pamiętam że przy innych motorkach czasami tak było np. jeżeli nie był dokręcony silnik dobrze do ramy,bądź jeżeli gdy łańcuch został naciągnięty nie jest w lini prostej z przędnią zębatką w stosunku do tylniej. To tyle z mojej strony, powtarzam nie znam sie na skuterach ale może akuratnie to jest to:P POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielej tam nigdzie oleju!tylko do mieszanki(jezlei brak dozownika,wyjety) i do przekladni wtornej przy tylnym kole.wariator i sprzeglo jak i pas chodzą na sucho!szarpanie to efekt zjechanego sprzegla a konkretnie okladzin.wymien sprzeglo.RMS standardowe cos okolo 109zl sportowe 200 do speed fighta jednak polecam np polini evo4 pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajaki olej wac do tej przekładni??

 

Mam problem bo niemopge odkręcic tej klapy co pod nia jesat sprzęgło pasek itp....

 

Tam to jest zakręcone na śruby na klucz 8 ale mi sie klucz obmykuje cały czas...........

 

Czym to odkręcić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie probowałes odkrecić śrubke kluczem 12-to kątnym. Najlepiej jak dopasujesz 6-cio kątną nasadke.

Jak nie pomoże to śrubokret do pobijania i młoteczek. I powinno iśc :buttrock:

Edytowane przez tomason2

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj z tym odkręcaniem, ostatnio byłem w serwisie z kumpla CPI - oni oczywiscie odkrecają to takim pneumatycznym kluczem i mowili, że praktycznie nie da się bez uszkodzenia normalnym kluczem odkręcic tej sruby :buttrock:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie rób, ja albo mam takiego pecha albo nie wiem.

Jak w rowerze raz w niedzielę chciałem naciągnąć linkę od hamulca (tym wijchajstrem przy klamce) to się linka skręciła, poprzecierała i na koniec zblokowała. :biggrin:

Edytowane przez malys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela dzień święty sie niepracuje......

 

Zrobiłem dzisiaj zdjęcia mojego peugeota ale niemoge ich wrzucic na bikepicsa. Kiedys po lewej stronie była taka zakładka login i tam sie zalogowałem i dalej było okey...A teraz niema tej zakładki i niewiem gdzie mam sie zalogowac.Mam juz konto na bikepicsie....Jak teraz sie tam zalogować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...