Skocz do zawartości

Suzuki GSX-R 750 ad 2006 - jak sobie z nim na Torze Poznań poczynałem


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od wielkiej porażki. W maju robiłem na Poznianiu świeżutki, pachnący GSX-R 750 2006.

 

Dół trwał długo, ale w końcu postanowiłem wyjść z lochu i spróbować jeszcze raz.

 

I udało się:

 

http://skocz.pl/gsxr750

 

Zapraszam do lektury. Szczególnie polecam klip:

 

http://skocz.pl/pozen

 

Tricki freestyle robię nie ja, ale Raptowny. Sam miałem okazję przez 2 godziny latać GSX-R 750 2006 po torze i powiem Wam, że nawet najlepsze laski przy nowym Gixxerze są do d*** :D

 

Pozdrawiam

Lovtza

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na torze to mogliście go panowie trochę konkretniej przegonić, a nie tak turstycznie (przynajmnije na filmach)... :buttrock:

 

Tym niemnie,j jak zawsze, bardzo fajnie napisany i zrobiony test :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na torze to mogliście go panowie trochę konkretniej przegonić, a nie tak turstycznie (przynajmnije na filmach)... :buttrock:

 

Dzieki za komentarz Fat :( Faktycznie spokojnie był jezdzony na torze, ale to wynika z tego, ze z kamera na baku kiepsko sie jezdzi (jakbys mial torbe na baku :D ) Inna sprawa, ze opony były zjezdzone i nie chcielismy popsuc sprzetu...

 

Ale bedzie ostrzej :P Obiecuje :flesje:

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze spobujcie umiescic kamere na kasku tak jak chlopaki z fastbike, efekt jest zajebisty i nie przeszkadza nic a nic, oczywiscie kamera wlasciwa znajduje sie w plecaku i polaczona z soczewka czy jak to sie tam zwie przy kasku przewodem, ale pewnie wiecie OCB, Pzdr

 

ale ogolnie to dobry pomysl takie fimiki zamiescic z tym ze nie mogac byc monotonne, podpatrzecie mistrzow w tej dziedzinie czyli jw. :flesje: :buttrock:

Edytowane przez stopmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze spobujcie umiescic kamere na kasku tak jak chlopaki z fastbike, efekt jest zajebisty i nie przeszkadza nic a nic, oczywiscie kamera wlasciwa znajduje sie w plecaku i polaczona z soczewka czy jak to sie tam zwie przy kasku przewodem, ale pewnie wiecie OCB, Pzdr

 

Zgadza sie, ale poki co nie mamy takich oddzielnych obiektywow. Majac natomiast całą kamere na kasku masz bardzo niestabilny obraz i na prawde jest problem z utrzymaniem glowy w odpowiedniej pozycji, zwlaszcza gdy gonisz grubo ponad 200 :/

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...