Skocz do zawartości

Przestroga dla tych co chca lub wlasnie kupili swoje moto


Rekomendowane odpowiedzi

Natknalem sie na nastepujace ogloszenia na rider.pl. Wszyscy ktorzy wlasnie kupili, lub zamierzaja je nebawem kupic. 8O 8O 8O 8O

Jak se pomysle ze ten trup zostanie zreanimowany, to az mi ciarki przechodza. K**a, tylko u nas mog dziac sie takie rzeczy. Najbardziej mnie zadziwil text ktory oddzielnie zacytuje:

 

"""Do naparwy.........felga ( do zrobienia wiadomo na własne ryzyko ) """""""""

Przeca wiadomo ze typ/firma ktora zajmuje sie reanimacja tych padak na bank wyprostuje koleczko.Az zal dupe sciska. Ponizej tresc calego oglo

 

""""""""""Na początku napisze co się stało że takie fajne moto tak wyglada ... po prostu na jego drodze stanoł maluch :P ... Jest to rocznik 90 i co uległo zniszczeniu : lagi , chłodnice , lampy , zegary , bak wgniecony ( ale nie dziurawy ) , plastik przedni , felga ( do zrobienia wiadomo na własne ryzyko ) nużki do spawania , lustereczka , przednia część wydechu ) itp. uszkodzeniu uległ uchwyt na głóce ramy od mocowania lamp do zespawania ( pękł dolny ) ale struktura ramy nie jest naruszona. silnik po wypadku uruchomił się i normalnie chodzi , pułki i głowka OK ! miałem zamiar go robic ale nie mam pieniędzy bo zaporzyczyłem sie na te moto 4 tyś i nie mam z czego oddać teraz , i jeszcze do tego napisze że moto kupiłem i po pieciu godzinach ją rozbiłem ( jak pech to pech :P . UWAGA NIE SPRZEDAJE NA CZĘŚCI TYLKO W CAŁOŚCI

Rok prod:1990

XxXxXxXxXxXxXx

 

pozostawiam to bez swojego komentarza

 

niech powyzszy text bedzie przestroga zaronwo dla tych co sobie wlasnie sprawili moto, jak i dla tych co sa w trakcie szukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

To ogłoszenie przynajmniej wydaje się uczciwe i wiesz co było kupujesz na własne ryzyko. Wiele dupków zrobiłoby byle jak i puściło w stanie "zamglonym" z niespodziankami różnego typu. Facet jest szczery i pewno ktoś np. na streeta to kupi.

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ogłoszenie widziałem też chyba na allegro

dla mnie sprawa lux ,wiekrzość motocykli zostało ściągnietych w bardziej opłakanym stanie z tego widać co uszkodzone to niewiele najważniejsze rama sprawna (chyba)

lagi kupujesz za 600zł nówki albo za 50 żł prostujesz ,stelaże każdy prostuje i spawa (akurat od tego życie niezależy) podnóżki bym kupił tylko nowe tego bym niespawał

a felgi to w gorszym stanie klepią i nic im sie niedzieje a jak ktoś sie boi moze sobie używke za 300zł kupić tylko tez niewiadomo czy niebyła w gorszym stanie...

ważne że koleś sie przyznał co jest rozwalone ,a nieściemnia

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam.nie jest źle.goscio wstępnie zarysował sytuację.jeśli pomykasz przez całą Polskę po to żeby zobaczyć ten moto to przynajmniej nie osiwiejesz jak to zobaczysz.jak cię interesuje taki latajot to bierzesz,jak nie to o nic nie pytasz.wyłożył kawę na ławę.ja,jeśli mam coś brać to raczej z salonu.dzięki takim ogłoszeniom również :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardziej by trzeba obawiac sie nieuczciwego mechanika, ktory najnizszym kosztem tylko dla wygladu motorka zrobi mu reanimacje. Tu jest pies pogrzebany, przypuszczam, ze pomiedzy w miare uczciwymi wskrzesicielami trupów z zachodu sa zwykle palanty, ktore zrobia motor tak aby dojechal na gielde. Tak samo jak z samochodami, ktore potem pekaja na dwie czesci.

Ja na przyklad nei umialbym sprawdzic czy motor jest po dzwonie i jestem wspanialym klientem dla takich palantow :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...