Skocz do zawartości

Źle zemną Panowie


Klaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty się wk..... a co ja mam powiedzieć !!!!!! Cały sezon bez moto. Kasa poszła w ziemię (patrz działka budowlana) do tego doszło zapalenie nadgarstka, a teraz ..... Zaczynam odrabiać zaległości i gromadzić nowe fundusze ale już widze że pewnie jeszcze jakiśczas zosatanę tylko skazany na oglądanie was zza szyby katamarana z naklejka forum motocyklowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jeszcze jakiśczas zosatanę tylko skazany na oglądanie was zza szyby katamarana z naklejka forum motocyklowego.

A propos naklejki forum. Gdzie można się zaopatrzyć w takie cudo?

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus, nie wiem jak ty to znosisz. W ubiegłym tygodniu wymieniałem moto i przez dwa i pół dnia nic nie stało w garażu. W tym czasie dostałem nerwicy, firme też musiałem zamknąć co by klienci sie nie poobrażali. Uparłeś się na tego kawasaki jak by nie było innych motocykli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mną jeszcze gorzej, przejechałem się dzisiaj troszku na moim sprzęcie, myślałem że się rozluźnie a tu dupa blada , jest jeszcze większy dołek niż przed jazdą ech to jest dopiero problem :buttrock:

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaus wiem coś o tym jak mam przerwę z tydzień w jeździe to mi normalnie aż ręce grają żeby za kierę złapać i pojeździć, nie tak dawno miałem taką akcję: dałem sobie słowo że przyjadę z roboty i siadam na motor pojeździć mówię NIC mnie nie powstrzyma ubrałem ciuchy kask wychodzę z domu kur.... pada deszcz i to dość mocny ale jak se słowo dałem to nie patrzyłem jeździłem w deszcz i było też fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj klaus

jesli pamietasz to 15 latek czekałem i sie doczekałem ale te 15 latek to była męka kazdy dzwiek motocykla przyprawiał mnie o palpitacje kazde moto musiało być ogladane macane a potem tylko :flesje: i czekanie ale udało sie i jestem wkońcu zadowolony . a co do drivtera to wiedz jedno już myśle o nim bo jest zajefajny i na pewno kupie już zbieram kase a dopiero co kupiłem vn 800 clasic pozdro dasz rady :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupuję w sobotę kupuję - dogadałem się co do ceny

jest dobrze - dobrze jest

i zaraz jakieś zmiany: i tutaj mam kilka pytań - ktokolwiek widział ktokolwiek wie

1. - muszę zmienić wydechy - potrzeba wszelkich producentów dane

2. - poszukuję firm które importują części z USA.3. oj dużo jeszcze zmian ale z pozostałymi dam se radę bez problemów.

 

pozdrawiam

klaus

:icon_rolleyes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Cieszę się. Klaus nie kupuj nic u nas. Możesz zajrzeć do WMW Jasło (mają stronkę), ale ceny nie wiem, czy zachęcące, sprawdź. Najlepiej, to ebay.com i złapać znajomego w Stanach. Do Wilda za wydechy u nas około 3 tys. a w Stanach 400/500$ nowe.

 

http://motors.search.ebay.com/kawasaki-dri...terQQsacatZ6028

 

zajrzyj na to... gadżetów od groma, exhaust też są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...