Skocz do zawartości

Aprilia RX Czy wszystko się zgadza


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie

http://www.allegro.pl/item118061382__aprilia_rx_125_.html

Czy to jest naprawdę ten rok? czyli 95. Widziałem bradzo podobne Aprilie takimi kolorami i plastikami z roków koło 91. Wydaję mi się, że Aprilie nie mają 35 oi tylko cos koło 30, czy może się myle?

Wzielibyście za tą cene?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nawiasem mówiąc podobna - koloami szczeglnie stala u mechanika w Mielcu, gość ma mase motorów do roboty z calego kraju przez caly sezon.... ja mysle czy nie kupowac keidys rx 125.... bo czesci nie ma skąd...

niby mechanika mam pod ręką ale pewnie drogo by wyszlo cokolwiek ;> jakby sie zepsulo ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa :) dzięki za podpowiedź

 

jakbym mial brać rx'a to takiego 1996-1998 125 ccm

 

one miały rotaxy 123 ?

 

 

no rzeczywiście rotaksów jest coś na alegro.... jakie inne maszyny konkretnie mialy te silniki?

 

ja się sugerowalem brakiem RX 125 na allegro - rzedko są..

 

natomiast do rx50 części sporo - samych motorów sporo , a am6 są w RS, DT nowych i jeszcze w jakichś (?) ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poszukuję ślimaka prędkościmierza, najlepiej nówki do Aprili Pegaso 125 ! Ogólnie jestem zadowolony ze swojej aprili, a co do mocy rotaxa 123 to różnie podają od 32-36 KM, ale najczęsciej piszą że ma 36 KM. Bo naprade jest czym przycisnąć, a jak od 7 tys, włącza się zawór upustowy spalin moto wyrywa się z rąk :) !!!POZDRO Jak ktoś może pomóc ze ślimakiem z góry dziękuję ! POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ahaa :icon_question: dzięki za podpowiedź

 

jakbym mial brać rx'a to takiego 1996-1998 125 ccm

 

one miały rotaxy 123 ?

no rzeczywiście rotaksów jest coś na alegro.... jakie inne maszyny konkretnie mialy te silniki?

 

ja się sugerowalem brakiem RX 125 na allegro - rzedko są..

 

natomiast do rx50 części sporo - samych motorów sporo , a am6 są w RS, DT nowych i jeszcze w jakichś (?) ;>

 

 

Cze ten mechanik w mielcu dokładnie czym się zajmuje prądami przy motocyklach czy samymi silnikowymi?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ROTAX 123 był też:

 

w Pegaso 125,RS, RX,Tuareg też i do gokardów je wkładali też :). Mnie w mojej Aprilce irytował zawór upustowy spalin który ciągle coś sie psuł, jak nie linka to ten siłownik się zacierał, albo ta śruba co idzie od zaworu do linki....poprostu zęby na nim zjadłem i do tego zawór wybił sobie delikatnie prowadnice głębiej do cylindra i klepał delikatnie o tłok i zaklepał mi pierścienie na tłoku..... i tak 2 razy miałem raz dało rade uratować tłok ale za drugi razem wymiana- 350 zł

Edytowane przez vipszybki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTAX 123 był też:

 

w Pegaso 125,RS, RX,Tuareg też i do gokardów je wkładali też :). Mnie w mojej Aprilce irytował zawór upustowy spalin który ciągle coś sie psuł, jak nie linka to ten siłownik się zacierał, albo ta śruba co idzie od zaworu do linki....poprostu zęby na nim zjadłem i do tego zawór wybił sobie delikatnie prowadnice głębiej do cylindra i klepał delikatnie o tłok i zaklepał mi pierścienie na tłoku..... i tak 2 razy miałem raz dało rade uratować tłok ale za drugi razem wymiana- 350 zł

 

Proszę patrz na datę ostatniego posta...

 

Pzdr, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...