Skocz do zawartości

sprzedałem a teraz co tu kupić?


motowojtas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedałem mbx-a i teraz zastanawiam sie co kupic... interesowało by mnie coś w miare młodego i mocnego w cenie do 3500 zł zarejestrowane na motorower co byście mi radzili? a moze ma ktoś coś na sprzedaż?? motory które są napisane w temacie najbardziej mi sie podobają tylko nie wiem co wybrać, i co bedzie najlepsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi o to chodzi zeby był zarejestrowany na motorower to jest jedno z głównych kryterium

hodzi ci o to dt?? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=126841535

min sie podoba ale to odemnie jakies 250 km i czy da sie zarejestrowac na motorower. ciekaw terz jestem ile wytrzyma silnik z takim kitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tego typu wynalazkow, jesli chcesz wiecej jezdzic niz robic przy motorze to kup cos oryginalnego z silnikiem ktory krecie si esam w sobie do 11 tys a nie przerabianym po uszy. Te silniki to nie 4 cylindrowce z 16 zawaorami, i tuning w tkaim silniki tylko go niszczy. Pomysl nad czyms oryginalnym, np czyms 80ccm na 50cm, lub 125 na 50, przeciez takwe przypadki tez sie trafiaja. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze mnie krecą i enduro lecz osobiście do prawka wolał bym pojezdzic enduro bo jak zrobie prawko to raczej juz nie kupie enduro..... tak wiec kupie to co mi sie pierwsze nawinie:) a jak jest ze spalaniem, v-max, przyśpieszeniem.... tych sprzętów?? i który byście osobiście polecali....

mile widziane oferty sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam DT 80 to powiem tak:

 

spalanie od 3,5 do 7 l/100km

osobiscie swoja jechalem 120km/h

przyspieszenia nigdy nie mierzylem ale do 50 wiekszosc fur wymieka.

od listopada zeszlego roku odblokowane CDI, dyfuzor gianelli i koncowka gianelli =12KM

mimo 33000km przebiegu ciagle bez remontu i nadal pali z z pierwszego kopa. ogolnie moto nie do za*ebania,

co potwierdzaja zreszta opinie inych uzytkownikow. i oczywiscie motorower. naprawde dzielnie mi sluzy, uzywam jej glownie do jazdy po miescie i weekendowych wypadow do babki. zamierzam ja sprzedac ale na poczatku przyszlego sezonu gdyz z racji mojego wieku czas na prawko kat. A :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Przez te zmiany motor jest całkowicie odblokowany i ma około 30KM! Przed remontem motor jechał z prędkością 110km/h i wchodził na koło z 3 biegu. Spalanie do 4l/100km" Buehehe naprawde cudny sprzet.Moc 30 km idzie jak petarda i pali tylko 4l:PDziwne zE Yamaha YZ 85 ma 28 KM i lyka spokojnie ponad 7do 10 litrow:)Kit na 120cmm3 o ile sie nie myle to nieisntieje taki jest co najwyzej 112cmm Malossiego no chyba doladowal jeszcze szlif i kupil jakis inny tlok ale to by sie z opisem mijalo.Ogolnie cudny psrzet malo pali przetuningowany.Szkoda tylko ze ktos nie mysli i tuninguje od razu serce zapominajac ze muzg dlugo niewytrzyma(mam na mysli wal lozyska i cala reszte)Ja bym sie za to nielapal sam chcialem kupic cylinder 112cm3 do hondy ale gdy pozbieralem opinie od zaufanych zruel to mozna potem niewyrobic na remonty i paliwo.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak odpicowanego crossa jeszcze nie widzialem, naprawde super stan. ja teraz rowniez jestem w trakcie sprzedazy motorka i mam ten sam problem. co kupic? a co do kasy to mniej wiecej ten sam limit, ale dylemat wiekszy - czy cross czy szosowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ją chetnie od ciebie odkupił.... z jakiego roku ona jest?? ile byś chciał??

rok '94. jest w niej kilka bousow ktorych normalnie DT 80 nie ma np dwie oslony chlodnicy na baku, :) a co do ewentualnej ceny to gg lub pw :biggrin: ale jak pisalem najwczesniej ja sprzedam gdzies w marcu, kwietniu

 

tak odpicowanego crossa jeszcze nie widzialem, naprawde super stan. ja teraz rowniez jestem w trakcie sprzedazy motorka i mam ten sam problem. co kupic? a co do kasy to mniej wiecej ten sam limit, ale dylemat wiekszy - czy cross czy szosowy.

hehe DT to nie cross a enduro :biggrin: PZDR

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym egzemplarzu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M278737 mysle ze ma duuzy przebieg ale przynajmniej widać ze licznik nie był cofany

co o tym sądzicie??

 

No niezła maszynka :notworthy: a co do przebiegu... to czy ja wiem widziałęm motorowery z przebiegiem większym i bez remontu nie wiem dokłądnie jak ja=est z NS-kami ale ja bym ją wzią... szczególnie dlatego że coraz częściej myśle o zmianie na plastika :icon_mrgreen:

 

 

a co sądzicie o tym egzemplarzu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M278737 mysle ze ma duuzy przebieg ale przynajmniej widać ze licznik nie był cofany

co o tym sądzicie??

 

No niezła maszynka :D a co do przebiegu... to czy ja wiem widziałęm motorowery z przebiegiem większym i bez remontu nie wiem dokłądnie jak ja=est z NS-kami (przygotuj sie na ewentualmy remont) ale ja bym ją wzią... szczególnie dlatego że coraz częściej myśle o zmianie na plastika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...