Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z moją kawą a chodzi o to ze jak jechałem zgasł mi motor myślałem ze nie ma wachy wiec zalałem mieszanke pomimo tego ze mam dozownik ale chciałem tylko dojechac do domu a nie miałem mozliwosci wlac czystej. Moto źle chodziło po odpaleniu nie chciało wchodzic na obroty i jak wrzucałem bieg odrazu gasł. Jak wlałem czystą benzyne i tamtej połowe wylałem myslałem ze bedzie dobrze bo na luzie sie zuper wkrecał odrazu palił ale jak wrzucałem bieg to gasł nawet jak trzymałem sprzegło a ruszenie było prawie nie możliwe nie wiem jaka moze byc tego przyczyna bo pół litra benzyny z olejem raczej nie zaszkodzi moze to ze mam juz bardzo mało oleju w dozowniku i jest jakis czujnik który nie pozwala mi ruszyc. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik dobrze napisał czujnik stopki ci zamukł u mnie jakieś 3 dni nie chciał się wkręcić do końca ale pużniej te objawy mineły, nie wiem jak będzie u ciebie:)

No to by się zgadzało bo jechałem w niezłą ulewe a moto było całe oblepione błotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dylemat nie wiem czy kupic odblokowane enduro czy nie bedzie zajechane?!ile kosztuje remat generalny takiego silnika zeby go do idealnego stanu doprowadzic??czym moze sie objawiac to ze silnik jest zajechany?prosze o pomoc nizej umieszcze ogolszenie,prosze o rady bo niewiem czy kupic te kawasaki

http://allegro.pl/show_item.php?item=210984056,a co myslicie an temat tego enduro??z roku 99http://allegro.pl/show_item.php?item=209900345??to bedzie moj pierwszy motro nie wiem co brac,doradzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. chciałbym prosić o pomoc. zaczeło mi cieknąć z pompy wody, rozebrałem okazało sie że poszły uszczeliniacze, z dostaniem ich nie ma żadnego problemu, moj problem polage na tym ze wirnik jest cały popękany i boje sie go zakładać. gdzie moge dosatać taki wirnik?? na allegro jest jeden gosciu co sprzedaje częscie od kmx ale wraca dopiero po 11 lipca a to jest troche czasu. prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...