Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jaka jest seryjnie dostepna najwieksza zebatka na tył i najmniejsza zebatka na przod do Kmxa 125 i gdzie mozna kupic tarcze hamulcowe do tego motoru i jakie opony powinny byc w kmxie (chodzi mi o rozmiary)

I jeszcze jedno pytanie ma ktos na sprzedaz gdzies z okolic krakowa kmxa 125 >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyl niewiem, na przod gdzies widzialem 12 zebow, osobiscie mialem 14, tarcze chyba taniej wyjdzie dorobic w firmie niz kupic, napewno mozna dostac w Kawasaki, byc moze u dystrybutora EBC (w krakowie jest), a tarcze z tego co pamietam to przod 230mm a tyl 220mm... opony przod 3.00-21 (90/90/21) tył 4.10 (100|110/90/18)a tak w ogóle to www.google.pl nie boli...

Edytowane przez Bubu Goryl

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

piotrek:

 

najwieksza zebatka oryginalna na tyl to 48 - czyli seryjna.pytalem w sklepach i nie ma wiekszych czyli trzeba dorabiac jak sie ma znajomosci...np wyrobic na tokarce lub mozedopasowac od innego motocykla a na przod seryjnie zakladana jest 14 a mozna kupic 13, 15 i 16...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na tył najwieksza to 52 zęby www.sklep.larsson.pl jesli nawet nie ma na sklepie to u mnie jest sklep gdzie mają katalog i tam jest... Tam też mozna kupic tarcze hamulcowe tak jak pisał Bubu o tych wymiarach . Jest na allegro http://www.allegro.pl/item266941951_kawasa...x_dt_rx_xt.html ten gosciu ma 60 zębów.. dorabiał widocznie.

 

JEŚLI KOGOŚ INTERESUJE ODBLOKOWANIE 6 BIEGU TO MOGE OPISAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a pod względem mocy? bo róznie ludzie gadają,ci co mają DT mówią ze DT jest mocniejsza i lepsza,Ci co maja KMXa mówią ze jest lepszy i w ogóle.I niewiem kogo teraz mam posuchac

Pod względem mocy to dt i kmx są prawie identyczne dzieli je może z 2KM ale to i tak nie jest odczuwalne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czesciami? idzie dostac zamienniki? i czy drogie sa czesci? I ile czeba dac za taką dobra Kawe KMX? ja mam na motor 3000zł i niewiem czy mi wystarczy.Jeszcze jedno pytanko,czy taki KMX wystarczy do lekkiego terenu czy bedzie sie mulił? bo niewiem czy nielepiej odrazu kupic full crossa 125.

Edytowane przez Włochaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...