Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem..... ostatnie 7 lat za biurkiem, włosy mi się przeniosły z głowy na plecy..... no nie wiem.....

Ale - jak będzie miejsce i data, to ko wie? :biggrin:

 

Zróbcie zlocik, zróbcie!

A ty coś Asiek dzieci nie lubisz, tylko motocykle, tak? :biggrin: No poczekamy, poczekamy.....

 

te wlosy na plecach to moze sie pojawily z nadmiaru testosteronu..... :biggrin: ale jak bys sie zglosil do striptizu to na pewno duzooo sie kobiet znajdzie..... :) nie tylko zona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja??? Oczywiście ze lubie dzieci... kolezanek a njafajniejsze są jak śpią :biggrin:

 

 

A gdzie ty byłaś jak instynkt macierzyński rozdawali? Pewnie na piwie...

Czekaj, jeszcze LPR zrobi z tobą porządek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja??? Oczywiście ze lubie dzieci... kolezanek a njafajniejsze są jak śpią :biggrin:

 

Browar w 2oo fajna sprawa tylko jak tam dojechac i napić sie piwa? eeetam dojechać.... jak wrócić:/

 

Moto na plecy i w droge hehe

 

I jeszcze coś dodam... FIDEL! sam jesteś zgroza i korniki:P

ale dlaczego korniki? :biggrin:

a moze raz w 2oo pojawic się katamaranem, wtedy mozna sie kierownicy trzymać :biggrin:

 

 

Ja??? Oczywiście ze lubie dzieci... kolezanek a njafajniejsze są jak śpią :)

 

Browar w 2oo fajna sprawa tylko jak tam dojechac i napić sie piwa? eeetam dojechać.... jak wrócić:/

 

Moto na plecy i w droge hehe

 

I jeszcze coś dodam... FIDEL! sam jesteś zgroza i korniki:P

a instynk macierzyński zamieniałas na olej do lag :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tymbark wieczorem w Dwóch Kołach brzmi zachęcająco. :icon_mrgreen:

Ja właśnie się zbieram i jadę do 2oo. Zamykam biuro i mam wszystko gdzieś. Zapraszam do największej Tymbarkowni w mieście! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odnośnie wątku głównego to: jesteś męskim szowinistą :D ALE: przyznam, ze puszką jeżdże fatalnie- może dlatego, że to "za kare" a nie dla przyjemności :icon_mrgreen: A moto? Pomimo, że trochę km na koła nawinęłam to nie uważam się za wyśmienitego "kierownika" bo któż nim jest??? Przyznać muszę szczerze, że jako posiadaczka SUZI, dosiadając Draga mojego kolegi.........no cóż...........siara starszliwa ale............połozyłam sie na pierwszym zakręcie :notworthy: nie byłam przygotowana na to, ze to taka masa ;) Człowiek uczy się na błędach, stara prawda....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salamandra.... co ma masa w czasie jazdy do kładzenia moto?

Tak to jest jak sobie kobiety coś wmówią .....

Poprostu kierownica mnie przewazyła(moja suzi to zaledwie 200kg a taki drag to jeszcze raz tyle) a po 2 jechalam za wolno, moze to z tego wynikalo......Pozniej szlo mi juz calkiem nieżle, choc pozycja za kierownica nie nalezy do moich ulubionych.........A moze sobie wmawiam?(-;

Edytowane przez SALAMANDRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj odrazu brak talentu, zestresowała sie innym motocyklem zesztywniała na zakręcie jak kołek, do tego pewnie jeszcze doszły kobiece nerwowe ruchy i po sprawie... albo może poprostu chciała zobaczyć jak to jest wywalić sie na cudzym motocyklu, tylko teraz sie koledze nie przyzna że zrobiła to celowo :biggrin:

 

A ty, jak coś pierwszy raz robisz na czymś NOWYM to sie nie stresujesz? hehe

 

Witam wszystkich, a ja bym chętnie poznał jakąś motocyklistkę. Podobają mi się :-)

 

Nie wiem jak sprawa wygląda w Krakowie, ale w warszawie kilka nas jeździ, przyjedź... Zawsze możesz spróbowac którąś złapać :notworthy:

 

asiek dawaj namiary na to forum z moto-miss w bikini! :biggrin:

 

Jak ma ktoś grono to zapraszam... "dziewczyny na motocyklach" około 200motocyklistek tam siedzi. Narazie 3 sie rozbierają ;)

 

a instynk macierzyński zamieniałas na olej do lag :icon_mrgreen:

 

i smar do łańcucha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...