Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona jest świetnym kierowcą i nie będę tutaj wrzucał wszystkich do jednego worka. Fakt faktem, że czasem widze kogoś wykonującego dziwny manewr i coś mi mówi , że to kobieta. Ale faceci jeśli coś durnego robią to zazwyczaj z rozmysłem i to niestety fakt. Ale nie o tym chce mówić.

 

Pragnę zaapelować do naszych koleżanek.

Nevre, znamy się z innego forum i wiedz, że szczerze za Tobą przepadam. Wiedz też jednak, że jeżdżenie w ciąży motocyklem to ogromne ryzyko. Rozumiem, że pociecha zdrowa i ma sie dobrze. Cudownie, ryzyko jednak jest na tyle duże, że możesz się uważać za szczęściarę. W pierwszym trymestrze jest największe zagrożenie poronienia, potem im bliżej rozwiązania tym bardziej rozrasta się lista możliwych uszkodzeń płodu. Nie pisz swoich wspomnień z ciąży, bo to czytają smarkule, które mają gówniane pojęcie o tym i dopiero będa w ciaży. A dla mnie jako ginekologa, sytuacja, kiedy pacjentka mowi, że "przecież jej koleżanka mówiła, że można..." to czynnik podnoszący ciśnienie do granic wytrzymałości.

Madzik, wybij sobie z głowy jeżdżenie motocyklem w ciąży. Któregos dnia, tak powiedzmy w 3 miesiacu, wrócisz do domu z przejażdżki i zauważysz, że Cie mdli. coż, pomyślisz mdłości normalna sprawa, ale w tym wypadku właśnie możesz pozegnać się z macierzyństwem, nawet nie będziesz wiedzieć kiedy. Może uda Ci się drugii raz zajść w ciąże może nie.

 

Myślcie dziewczyny, szkoda Was i dzieci, a lekarz nie zawsze jest w stanie to odkręcić.

 

TAK :) TO SWIETA RACJA - PRZEPRASZAM :biggrin: -masz 200% racji

 

Dziewczyny sluchac madrego czlowieka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, narazie autobusem, metrem, tramwajem ... Czasem jestem tak zwanym plecakiem, czasem komus wyrwe kierownice i sobie posmigam :clap: Tak powaznie to niedawno zrobilam prawko i zbieram kase na swoj wlasny, wymarzony sprzet :biggrin:

 

to zbieraj szybko bo nastepny sezon juz nieglugo......... :D

 

TAK :) TO SWIETA RACJA - PRZEPRASZAM :biggrin: -masz 200% racji

 

Dziewczyny sluchac madrego czlowieka :biggrin:

 

 

Ja juz posluchalam madraska i zaczelam sie natychmiast stosowac do jego zalecen........nic nie mowie juz i nie bede jezdzic w ciazy :) :)

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja juz posluchalam madraska i zaczelam sie natychmiast stosowac do jego zalecen........nic nie mowie juz i nie bede jezdzic w ciazy :) :biggrin:

 

 

No popatrz ! a nie chwaliłas sie , ze sie spodziewasz :biggrin: :biggrin:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: chylę czoła, rację Ci trzeba przyznać :clap:

 

Powien nawet wiecej..na niektorych zlotach to w ogole ciezko sie umyc...niestety

 

No popatrz ! a nie chwaliłas sie , ze sie spodziewasz :biggrin: :biggrin:

 

 

nie nie,nie spodziewam sie narazie ,dziada brak wiec w dziecko jeszcze nie inwestuje tylko w moto!!!!!ale jak juz bede to sie pochwale ,ze przyjdzie na swiat maly motonita albo nawet 2!!!!! :D :)

 

Madzik a Ty na co uzbierałaś ?? :)

Do nastepnego sezonu to nie ma przepros, musze uzbierać.. :clap:

 

Teraz to juz nie wiem co kupie na przyszly sezon??albo gpz albo cbr-ke!!!!Zbieraj zbieraj to sie gdzies z laskami ustawimy na taki damski zlocik!!!!! CO WY NA TO PANIE????????????????????? :) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba balonówę tudzież rozpuszczlną Mambę :biggrin:

Ale tylko taka z Donaldem :biggrin:

 

Powien nawet wiecej..na niektorych zlotach to w ogole ciezko sie umyc...niestety

nie nie,nie spodziewam sie narazie ,dziada brak wiec w dziecko jeszcze nie inwestuje tylko w moto!!!!!ale jak juz bede to sie pochwale ,ze przyjdzie na swiat maly motonita albo nawet 2!!!!! :) :)

Teraz to juz nie wiem co kupie na przyszly sezon??albo gpz albo cbr-ke!!!!Zbieraj zbieraj to sie gdzies z laskami ustawimy na taki damski zlocik!!!!! CO WY NA TO PANIE????????????????????? :biggrin: :D

Może potrzebujecie aby was podwiezć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu podpuszcza............ :) a powiedz szczeze nie chcesz jako jeden na taki zlocik sie udac?????????? :) :biggrin: :clap: :D

No wreście zgadłaś o co chodzi :biggrin: :) Ale wpuścicie jakies samce na zlot w innym chrakterze niz tragarzy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu podpuszcza............ :biggrin: a powiedz szczeze nie chcesz jako jeden na taki zlocik sie udac?????????? :) :biggrin: :) :)

 

Na takim damskim zlocie to musi być rejwach jak w kurniku... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj spotkalem jedną amazonkę na Targowej. Wyprzedziłem ciekawe moto Yamaha SZR660, na światłach zagadałem a tu miła niespodzianka. Sliczna, młoda dziewczyna. Ubrana bardzo dobrze, radziła sobie w ulicznym ruchu rewelacyjnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj spotkalem jedną amazonkę na Targowej. Wyprzedziłem ciekawe moto Yamaha SZR660, na światłach zagadałem a tu miła niespodzianka. Sliczna, młoda dziewczyna. Ubrana bardzo dobrze, radziła sobie w ulicznym ruchu rewelacyjnie...

 

 

noo a jednak dajemy sobie rade......moze za kierownica samochodu nie jest tak dobrze,ale w koncu na motocyklu nie kazda kobieta potrafi jezdzic wiec to chyba dobrze o nas swiadczy...???!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...