Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwierzymy, jak zobaczymy Cię na zdjęciach. :icon_eek:

 

 

:notworthy: :icon_razz: :biggrin: No i wreszcie dotarliśmy do sedna sprawy !!!! :) :biggrin: :cool:

 

A tak przy okazju to dawaj Fidel juz ten nowy wątek , bo jakoś nudno się zrobiło i monotematycznie .

I jeszcze od feministek wyzywają tfu!!!!!!!

:) :) :)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale miało być na obcasach i w kusej spódniczce...

 

 

heeee jak szybko sprawdziles.....a tu zonk..... :notworthy: szczerze mowiac takich nie mam ale jak zrobie to spacjalnie do Ciebie napisze :icon_eek:

 

:icon_razz: :biggrin: :) No i wreszcie dotarliśmy do sedna sprawy !!!! :biggrin:

 

A tak przy okazju to dawaj Fidel juz ten nowy wątek , bo jakoś nudno się zrobiło i monotematycznie .

I jeszcze od feministek wyzywają tfu!!!!!!!

:cool: :) :)

 

 

co prawda to prawda trzeba cos nowego wrzucic ,cos co znow rozpeta burze..... :) Byla juz kobieta jako matka ,jako fatalny kierowca niemajacy sily podniesc motocykla,byl tez temat ze kobieta "na sportowym motocyklu wyglada zalosnie" itp A CO TERAZ????????????????

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z panami którzy chcą być piękniejsi jest jak z paniami które chcą udowadniać wyższość ich płci - dają ludziom radość :)

Dzulu skad ty bierzesz takie wywody??? Ciekawa jestem czy potrafisz to zargumentowac??? Ktora to chce niby udowadniac nad Toba wyzszosc? Bo ja nie znam takiej kobitki :biggrin: Chyba, ze nie jestes facetem :icon_razz:

To bylo ukasliwe, ale w pozytywnym znaczeniu tego slowa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzulu skad ty bierzesz takie wywody???

hmn... czy ja napisałem gdziekolwiek, że któraś z was chce to robić???

napisałem tylko, że facet u kosmetyczki robiący paznokcie wyglada równie śmiesznie (żeby nie napisać ŻAŁOŚNIE) jak kobitka, która stara się udowodnić, że jest mucho... zero nawiązań do was - tylko ogólny fakt

 

... i kiedy wreszcie przestaniecie porównywać obie płci - obie należą do różnych kategorii i chyba bez sensu są teksty typu: pani XXX była 3. gdzieś tam , a pan YYY uprał 2 koszule i jedna nawet się nie skurczyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet przykład jednej KOBIETY KTÓRA ODNOŚI SUKCESY W SPORTACH MOTOROWYCH NIC NIE WNOŚI DLATEGO ŻE JEST TO WŁAŚNIE TEN MAŁY % OGÓŁU KOBIET .Jeszcze raz powtarzam moje pytanie -

Ilu znacie facetów dobrze jeżdżących

a ile kobiet dobrze jeżdżących ??

[/b] :icon_razz: :notworthy: przewyższają facetów umiejętnościami ale o OGÓŁ

 

hmm, aby podjesc do tematu slusznie to nie ile - a ile procent z tych jezdzacych jedzi dobrze a ile zle.

Samo ile nic nie daje bo jak sam zauwazyles - grupa reprezetatywna kobiet do badania jest duzo mniejsza.

 

Ale jezeli porownam ilosc kobiet ktore jezdza na motorach i jezdza zle, z iloscia facetow .. to kobiety wypadaja o niebo lepiej...

 

 

 

 

:) :biggrin: :cool:

A w jakim sporcie dominują kobiety?? chyba w kobiecym :) ... nie żebym miał coś do kobiet, ale faktem jest że nie zostałyście stworzone do rywalizacji tylko do wychowania potomstwa i od dawien dawna mężczyzna latał z kijkiem i ubijał mięsko na obiad :) stąd się wziąła rywalizacja - kto miał lepszy sprzęt i większe umiejętności miał więcej kotletów dla dobrze wychowanych ( przez mamusie !! ) dzieciaków.

 

Kobiety - tak :)

Feministki - nie :biggrin:

 

Kto ma teraz dzieci wychować?? Potem się dziwicie, że jest jak jest - patrz wicepremier Andrew i gromadka źle wychowanych dzieciaków na wiejskiej...

 

Kobiety -tak, feministki - nie... to jedyne z czym sie zgodze

 

 

 

To i racja! Zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia Dzula. Kobieta po to jest by wychowywac dzieci, stworzyc cieplo domowe, opiekowac sie swym mezczyzna.....

 

Hmmm, mysle ze 100 lat temu tekst bylby nadzwyczaj aktualny. Dzisiaj, w moim odczuciu juz nie.

Oczywiscie ze biologicznie to kobieta rodzi dzieci, oczywiscie ze powinna odegrac wazna role w zyciu malego dziecka.

 

Ale ma takie samo prawo do spelniania swoich marzen i pragnien !!!

Ma prawo do tego aby czerpac satysfakcje z pracy, ma prawo pojsc do kine - teatru czy jezdzic na motorze !!!

 

Co do opieki.. tak samo facet powinien opiekowac sie kobieta jak i ona nim, tak samo on ma prawo do satysfakcji z sexu jak i ona - ludziska, czasy kiedy kobiety mialy lancuch w kuchni juz dawno minely i dziwie sie ze na dzien dzisiejszy sa jeszcze Panie ktore akceptuja takie traktowanie.

 

pozdr.

 

g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolega bez 2 zdan....a co do tych kobiet ,ktore godza sie na takie traktowanie,to powiem tylko tyle ze po prostu nie maja wlasnego zdania,sa zdominowane przez mezow i zyja juz sobie tak,bo tak moze jest im najlatwiej,siedzac cicho robiac swoje....

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie, wiecej dystansu, nie dajcie sie tak latwo prowokowac :notworthy:

 

Jest oczywistym faktem, ze mezczyzna (przynajmniej wiekszosc) nie jest w stanie zrozumiec postaw i motywacji kobiety gdyz ocenia rzeczywistosc przez pryzmat swojej psychiki, czyli w glownej mierze rywalizacji i wspolzawodnictwa. W szczegolnosci mezczyzna w obecnosci silnej psychicznie i emocjonalnie kobiety uruchamia mechanizmy, o ktorych wczesniej byla mowa, traktujac ja jako przeciwnika, z ktorym trzeba konkurowac. Mezczyzna automatycznie wiec przepysuje takiej kobiecie cechy meskie, a wiec rowniez wspolzawodnictwo, co oczywiscie wcale nie musi byc zgodne z rzeczywistoscia. W psychologii nazywa sie to projekcja. Mezczyzna "projektuje" swoja osobowosc na innych i oczekuje, ze tak wlasnie beda sie zachowywac.

 

Nie musze chyba mowic, ze mechanizm ten nie jest ograniczony do plci meskiej :icon_razz:

 

Jest takie stare powiedzenie: "cenie Ciebie wedlug siebie...". Nie robmy tak, prowadzi to tylko do ukrytych animozji i tworzenia blednych (bo w koncu jakich innych) stereotypow.

 

P.S. Propozycje na nowe tematy (uwaga! z przymruzeniem oka, zeby nie bylo) :biggrin: :)

- kobitki to plotkary, geba im sie nie zamyka :biggrin:

- kobitki to nieszczere i nieprzewidywalne stworzenia (jak kociaki) :cool:

- kobitki mysla tylko o rodzeniu dzieci i niczym wiecej :)

 

Itp. typowo "forumowe" idee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBECNA

no to sie robi goraco :icon_razz:

 

podoba mi sie ten ;) -----> "kobitki to nieszczere i nieprzewidywalne stworzenia (jak kociaki)",kto odda swoja 1 opinie?????????

i jeszcze jak mruczą to jest extra :notworthy:

 

:biggrin: :) :biggrin: No i wreszcie dotarliśmy do sedna sprawy !!!! :cool: :) :)

 

A tak przy okazju to dawaj Fidel juz ten nowy wątek , bo jakoś nudno się zrobiło i monotematycznie .

I jeszcze od feministek wyzywają tfu!!!!!!!

:)

troche sie boję z tym nowym wątkiem, ba jak sie okaże gorszy...... ale chyba mnie nie opuścicie w potrzebie dziewczyny :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...