Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BUBER przyczep zonie 2 kule do nogi by pod zadnym pozorem nie ruszala sie z kuchni ...a noz sie obiad przypali,a tak bedzie go miala caly czas na oku... :P :)

 

PANOWIE SLYSZELISCIE CO POWIEDZIALA ASIEK, ZADNEGO DRZEWA DO LASU........ ;) :crossy: :)

A ja taki gupek i uzyłem skrótu myślowego - DO JEJ MOTOCYKLA ŁAŃCUCH PRZYCZEPIĘ żeby mogła sobie SAMA na zlot przyjechać. A ja tam muszę być, bo Madzik z Adu jej go głowy nakładą i będzie chciała 150 jeździć albo co?

 

No kurka wodna, ale teraż szczerze - kóra z was ma chłopaka który WAM kupił motor, WAS zachęca żeby robić prawko (a wiecie na co poszła kasa za mój stary motur co w zeszłym tygodniu sprzedałem? tak, tak, na kurs, i to nie mój) tak więc mi tu nie podksakiwać tylko w uznaniu zasług szykować końkurs mokrego podkoszulka! :) :)

 

A moja Ania już łańcucha nie ma.... zerwała franca... :D :D

 

POzdro!

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdrowie trzymam za slowo.....!ja mowie serio serio!!!!na pewno bedzie sporo chetnych.....miejsce sie wybierze ,tak w srodku Polski by bylo sprawiedliwie...oczywiscie nie moze byc inaczej jak Pan bedzie przewazajaca liczba.... :) ,Buber nawet swojej Zonie kule od nogi odczepi by mogla sie pojawic :D !!!Panowie mile widziani,bedziecie nas zabawiac ;) :) VISUZ zrobi sie na bostwo wiec bedzie wesolo a YOSS bedzie nas wozil na moto

rozumiem, że wejściówkę mam :crossy: . Tylko męzów nie bierzcie, żeby to wożenie takie swobodniejsze wyszło :)

 

PANOWIE SLYSZELISCIE CO POWIEDZIALA ASIEK, ZADNEGO DRZEWA DO LASU........

tylko żeby to faktycznie był las... lasek :D i ograniczona liczba wejściówek dla facetów. Vatz by sobie darował te stringi pewnie

widac ze zdjęcia że grzeczna dziewczynka... to ciekawe, a po mnie co widać? rogi wyrosły i miotła w tle?

a po Tobie widać, że pewnie też grzeczna, ale pozory zwykle mylą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie, a ja myślałem że my podrywamy na motory, a dziewczyny na ładne, proste nogi...

O kurka, znowu mi się wszystko kojarzy..... :crossy:

No i co wy macie z nami, chopami, zrobić ;)

 

No róbta ten zlot! jak trzeba to odczepię mojej kobiecie łańcuch od kuchni i przyczepię do motocykla :) !

 

Pozdro!

 

Temu mojemu chłopowi to się najwyraźniej w dupie poprzewracało :) Jak on tak to ja sobie zaraz ten Łańcuch i zobaczymy jak długo pociagnie na makaronie z ketchupem i majonezem......

Trzymajcie się cieplutko!! Pisze się na wyjazd jak najbardziej a Bubr zostanie w domku z dziećmi i makaronem!!!!!!

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu mojemu chłopowi to się najwyraźniej w dupie poprzewracało :D Jak on tak to ja sobie zaraz ten Łańcuch i zobaczymy jak długo pociagnie na makaronie z ketchupem i majonezem......

Trzymajcie się cieplutko!! Pisze się na wyjazd jak najbardziej a Bubr zostanie w domku z dziećmi i makaronem!!!!!!

Pozdro!!!

 

 

Witamy witamy!!!!!!!!!!!!!NO w koncu ,a my Tobie juz kule do nigi przymocowalismy.......a tu zonk!!!!!BUBER do garow i juz przestan myslec o zlocie :crossy: :)

 

rozumiem, że wejściówkę mam ;) . Tylko męzów nie bierzcie, żeby to wożenie takie swobodniejsze wyszło :)

tylko żeby to faktycznie był las... lasek :) i ograniczona liczba wejściówek dla facetów. Vatz by sobie darował te stringi pewnie

 

a po Tobie widać, że pewnie też grzeczna, ale pozory zwykle mylą :)

ja tam jestem wolna i zadnej kotwicy nie posiadam........ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ludzie ludzie!! Pół dnia mnie tylko nie było w domku a dwie godziny czytania, bo tak żeście natrzaskali postów i to o czym!!

Miało być kontrowersyjnie, a oni się na piwko umawiają!!!!

Zlot powiadacie?? Ciekawie moze byc : Yoss będzie woził, Buber żony pilnował z kulą u nogi , Vatzeque paradował w różowych majtach , a Fidel dolewał nam do kufli, zadając rózne ciekawe pytania typu : czy lepsza przepocona skóra czy pomięta fryzura i czy nas aby nie uwiera ;) :crossy:

Ja na ten zlot mogię juz jutro jechać !!!

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ludzie ludzie!! Pół dnia mnie tylko nie było w domku a dwie godziny czytania, bo tak żeście natrzaskali postów i to o czym!!

Miało być kontrowersyjnie, a oni się na piwko umawiają!!!!

Zlot powiadacie?? Ciekawie moze byc : Yoss będzie woził, Buber żony pilnował z kulą u nogi , Vatzeque paradował w różowych majtach , a Fidel dolewał nam do kufli, zadając rózne ciekawe pytania typu : czy lepsza przepocona skóra czy pomięta fryzura i czy nas aby nie uwiera :) :)

Ja na ten zlot mogię juz jutro jechać !!!

 

 

zaraz raraz zona BUBERA jedzie z nami a BUBER pilnuje ziemniakow w kuchni ........ ;) POza tym juz sie nie moge doczekac zobaczenia tych stringow .... :crossy: to bedzie cos strasznego.....

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja taki gupek i uzyłem skrótu myślowego - DO JEJ MOTOCYKLA ŁAŃCUCH PRZYCZEPIĘ żeby mogła sobie SAMA na zlot przyjechać. A ja tam muszę być, bo Madzik z Adu jej go głowy nakładą i będzie chciała 150 jeździć albo co?

 

No kurka wodna, ale teraż szczerze - kóra z was ma chłopaka który WAM kupił motor, WAS zachęca żeby robić prawko (a wiecie na co poszła kasa za mój stary motur co w zeszłym tygodniu sprzedałem? tak, tak, na kurs, i to nie mój) tak więc mi tu nie podksakiwać tylko w uznaniu zasług szykować końkurs mokrego podkoszulka! ;) :crossy:

 

A moja Ania już łańcucha nie ma.... zerwała franca... :) :)

 

POzdro!

 

 

Ania mondra jest!!! czas był juz po temu świenty!!!! :)

I z wielkim wielkim bólem muszę poinformowac Cię , zem sama sobie opłaciła kursa i sama motóra za swoje kupiła!! I niech to szlag jasny , bo teraz to tylko długi i woda mineralna zamiast zimnej wódeczki :) :D A tak szponsor by miał długi nie ja... I co ?? kto mi w tym mokrym koszulku wyskoczy??? Przed lustrem mam psia jego mac tańcować???

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ?? kto mi w tym mokrym koszulku wyskoczy??? Przed lustrem mam psia jego mac tańcować???

 

lepiej przed jakąś kamerką internetową. dasz znać kiedy pokaz to siądziemy z zimnym piwkiem ;) i będziemy podziwiać. na koniec owacja na stojąco :crossy: i się zacznie: wywiady, listy od wielbicieli itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej przed jakąś kamerką internetową. dasz znać kiedy pokaz to siądziemy z zimnym piwkiem :) i będziemy podziwiać. na koniec owacja na stojąco :) i się zacznie: wywiady, listy od wielbicieli itd.

 

 

Yoss , człowieku!! Zaprawdę powiadam Ci : nie wiesz o czym mówisz!!!

To zimne piwo wypij już , bo obawiam sie, że brak alkoholu we krwi skutkuje u Cię tego typu bredzeniem , a to nie jest dobrze. O nie!!!!!

Tym nie mniej pozdrawiam

;) :crossy: :)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mysle ze 100 lat temu tekst bylby nadzwyczaj aktualny. Dzisiaj, w moim odczuciu juz nie.

Oczywiscie ze biologicznie to kobieta rodzi dzieci, oczywiscie ze powinna odegrac wazna role w zyciu malego dziecka.

 

Ale ma takie samo prawo do spelniania swoich marzen i pragnien !!!

Ma prawo do tego aby czerpac satysfakcje z pracy, ma prawo pojsc do kine - teatru czy jezdzic na motorze !!!

 

Co do opieki.. tak samo facet powinien opiekowac sie kobieta jak i ona nim, tak samo on ma prawo do satysfakcji z sexu jak i ona - ludziska, czasy kiedy kobiety mialy lancuch w kuchni juz dawno minely i dziwie sie ze na dzien dzisiejszy sa jeszcze Panie ktore akceptuja takie traktowanie.

Ja nie odnioslam sie w tej wypowiedzi do funkcji, ktore tylko a raczej TYLKO przynaleza do kobiety,,,, Gdyby tak rzeczywiscie bylo, to w swoim zyciu juz dawno zakatowalabym sie na smierc :)

Zgadzam sie jak najbardziej z Twoja wypowiedzia! I wlasnie tak mniej wiecej wyglada moje zycie-mam marzenia, mam cele, ktore spelniam, staram sie byc dobra i uczynna dla otoczenia, ale nigdy nikomu sie nie daje i nie dam siebie podporzadkowac! Na pewno nie jestem ,,MATKA POLKA", ktora musi przyniesc, podac, pozamiatac itp. Dyrygowac to sobie mozna, ale batuta na koncercie

 

 

Może macie jakieś własne przemyslenia(mam nadzieje, że nie jesteście naturalnymi blondynkami ;) ) i naprawde warto je przeczytać, dalej laseczki do boju

Masz w leb! :)

Koniec ze stuntem! :D

 

 

 

żeby nie było - samodzielne podnoszenie żelaztwa odradzam. Śmiganie na moto, to nawet zalecam :-]

Jakies argumenty poprosze apropo podnoszenia motocykla

 

 

A ja tam muszę być, bo Madzik z Adu jej go głowy nakładą i będzie chciała 150 jeździć albo co?

Dlaczego Adu? :)

Przeciez Ty Buber nawet nie wiesz jak ja jezdze?!?!

 

 

No kurka wodna, ale teraż szczerze - kóra z was ma chłopaka który WAM kupił motor, WAS zachęca żeby robić prawko

Na kurs prawa jazdy, motocykl i wszystkie oplaty zarobilam sama ciezka praca. Zaskoczony??? :crossy:

 

A co do spotkania...... To dopiero w przyszlym sezonie mamy sie spotkac????

W ostatni weekend wrzesnia mamy Borki nad Zalewem Sulejowskim, takze zapraszam :)

Ewentualnie moge zajac sie organizacja jakiegos spotkanka np. w Warszawie w terminach pazdziernikowych, listopadowych itp., itd.

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Ty Buber nawet nie wiesz jak ja jezdze?!?!

Na kurs prawa jazdy, motocykl i wszystkie oplaty zarobilam sama ciezka praca. Zaskoczony??? ;)

Oj, Adu, Adu, wyluzuj, przecież tak sobie tu żartujemy, ten post już jakieś 2 strony temu przestał być poważny.... :crossy:

Jedni piszą już o stringach, drudzy o żonach na łańcuchu.... no sama zobacz!

 

Spoko, spoko, fajnie że same sobie zorganizowałyście wszystko, bo to dobrze o was świadczy. Ale widzicie kto jest z Marsa a kto z Wenus? jakbym powiedział że kupiłem kwiatów za 700 stów to byłoby "aaaaaaaa" a jak sponsoruję prawko to "a my SAME sobie płacimy!"

No dajmy juz na luzik i zajmijmy się organizacją. My (ja i Piaffe) co prawda z Jeleniej Góry, ale jak chcecie to wam tu takie miejsce znajdziemy że będziecie szczękopad mieli (turystycznie). Ja chętnie, ale wiem że od nas to WSZĘDZIE daleko, także się nie narzucam.

 

Hejka!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Adu, Adu, wyluzuj, przecież tak sobie tu żartujemy, ten post już jakieś 2 strony temu przestał być poważny.... :)

Jedni piszą już o stringach, drudzy o żonach na łańcuchu.... no sama zobacz!

 

Spoko, spoko, fajnie że same sobie zorganizowałyście wszystko, bo to dobrze o was świadczy. Ale widzicie kto jest z Marsa a kto z Wenus? jakbym powiedział że kupiłem kwiatów za 700 stów to byłoby "aaaaaaaa" a jak sponsoruję prawko to "a my SAME sobie płacimy!"

No dajmy juz na luzik i zajmijmy się organizacją. My (ja i Piaffe) co prawda z Jeleniej Góry, ale jak chcecie to wam tu takie miejsce znajdziemy że będziecie szczękopad mieli (turystycznie). Ja chętnie, ale wiem że od nas to WSZĘDZIE daleko, także się nie narzucam.

 

Hejka!

 

no to myslcie o organizacji!!!Ja sie w tym roku juz na zadne zloty nie pisze bo kazdy weekend do polowy listopada mam zjety,ale na przyszly sezon na pewno tak......poza tym bylo kilka pan,tore chcialy jechac ale jeszcze sa na kursie prawka wiec poczekajmy na nie..... aaa i BUBER ten temat jest jaknajbardziej powazny ;) i niezapominaj,ze teraz to Ty masz kule u nogi i pilnujesz ziemniakow.... :) :crossy:

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to myslcie o organizacji!!!Ja sie w tym roku juz na zadne zloty nie pisze bo kazdy weekend do polowy listopada mam zjety,ale na przyszly sezon na pewno tak......poza tym bylo kilka pan,tore chcialy jechac ale jeszcze sa na kursie prawka wiec poczekajmy na nie..... aaa i BUBER ten temat jest jaknajbardziej powazny ;) i niezapominaj,ze teraz to Ty masz kule u nogi i pilnujesz ziemniakow.... :) :crossy:

 

 

Nie no.....Bez Bubera?????Ja myślę , że Piaffe sie zlituje i " natenczas " łańcuch od kaloryfera odczepi ( a przyczepi do swojej maszyny :) ). Wymyślimy dla niego jakąś poważną funkcję! Np. będzie dbał o zawartość naszych kielichów i smazył nam kiebałski na ognisku. Skoro ma gotować w domu , to niech ma cos z życia i spełnia sie w swoim powołaniu w szerszym gronie :) Jak Ty na to patrzysz Piaffe???

On naprawdę fajny jest ten Buber , szkoda go tylko do kuchni !!!!

No a spotkanie w Karkonoszach to byłby dopiero miodzio :)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ludzie ludzie!! Pół dnia mnie tylko nie było w domku a dwie godziny czytania, bo tak żeście natrzaskali postów i to o czym!!

Miało być kontrowersyjnie, a oni się na piwko umawiają!!!!

Zlot powiadacie?? Ciekawie moze byc : Yoss będzie woził, Buber żony pilnował z kulą u nogi , Vatzeque paradował w różowych majtach , a Fidel dolewał nam do kufli, zadając rózne ciekawe pytania typu : czy lepsza przepocona skóra czy pomięta fryzura i czy nas aby nie uwiera :) :)

Ja na ten zlot mogię juz jutro jechać !!!

No własnie trzymajmy sie wyzej pisanego planu i nie wdawajmy sie wdyskusje o łańcuchach, ziemniakach, praniu dywanów, etc.

 

Adu z tym stuntem to chyba tego mi nie zrobisz :crossy:

 

Wy kobiety to takie jesteście samodzielne i w ogóle a jak do czego dojdzie to biegniecie po pomoc (a propos nowego tematu) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki doki - na poważnie to też uważam że w tym roku odpada. Ale na wiosnę czas jak znalazł. Uwaga! teraz sie będę chwalił :crossy: - parę lat przepracowałem w branży turystycznej i jakieś tam kontakty w okolicy mam, jakkolwiek są to głownie ośrodki wczasowe. Ale znam kilka naprawdę fajnych, i weekend w maju na pewno dałoby się rozsądnie znaleźć.

Tylko że podkreślam - tereny i możliwości turystyczne są pięęęęękne, ale do nas dojechać trochę daleko.

Tak więc na poważnie - jeżeli to ma mieć sens, to trzeba założyć osobny temat, dojść do porozumienia (ogólnie) gdzie i kiedy i jadziem. Zlotów nigdy jeszcze nie organizowałem, ale szczyt moich umiejętności to było 1300 ludzi na wycieczce na raz jednego dnia.... (bez picu). I przeżyłem.....

 

A poza tym jestem zdeklarowanym abstynentem, to wam motórów popilnuję jak wszyscy będą balować ;)

 

A Piaffe się wypowie wieczorem - ja mam w pracy dostęp do kompa.....

 

Pozdro!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...