Skocz do zawartości

DO Krakosow i okolic


kogut001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie śnieg juz stopniał ciepełko i słoneczko a dziś na Bodzowie pustki , za tydzień to już chyba trzeba będzie oficjalnie wiosnę witać.

moj ojciec był autem (czerwone combi) i widział goscia na DR 350 :bigrazz: ja składam juz motorek po "zimowym serwisie" i faktycznie trzeba by cos pojezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi Ziomki

pewnie nuiebawem do was dolacze

poki co szukam jakiejs setki ;)

moze ma ktos do sprzedania w okolicy kr

 

Pozdro

nawet 2 :)

Kawasaki KDX 125 z 98r za 5200zł -> ale to jesli jestes początkujący

Foto: http://w2.bikepics.com/pics/2007%5C02%5C15...801816-full.jpg

 

i

 

KTM GS 125 z 93r ze sprzegłem do wymiany (tarcze i przekładki) a reszta w super stanie moto ma przejechane max 10h po remoncie silnika i zawieszenia. Motocykl normalnie na chodzie tylko ze sprzegło slizga i w związku z tym nie przyspiesza tak jak powinien. cena za niego to 3500zł!!! cena dlatego taka ze sprzegło trzeba robic a normalnie takie chodza po 5000zł. Ma 39KM i wazy 96kg.

Foto: http://www.bikepics.com/members/trtyjetyjgdhjdtjd/93125gs/

 

Do obydwu jest komplet dokumentów do rejestracji i obydwa to motry moich znajomych w Krk

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron zgadza sie widzialem w niedziele jakies czerwone kombi na szczycie na Bodzowie , skladaj, skladaj bo za niedlugo ful sezon ja znowu musze detke zmienic chyba tym razem z opona po za tym smigam non stop.

 

robsmok dla lamera z brzuchem czyli tak jak ja :) polecam czterosuwa , nie zebym dr zachwalal ale lagodny czterosow jest latwiejszy do opanowania niz ostry dwusow , sam zabawe zaczynalem od DR650 teraz przesiadlem sie na 350 i juz sprzeta nie mysle zmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh piszesz ze KTM 125 jest nie dla CIebie bo dla bardziej doswiadczonych a ten motocykl mysle ze jest dla jeszcze bardziej doswiadczonych. To jest naprawde mocna 250. Fajny motocykl. Znalem kiedyś goscia o imieniu Wojtek K. z Woli Justowskiej i on wiem ze potem kupił sobie własnie taki motorek ale niestety nie wiem nic na temat stanu tej maszyny. Cena za ten motor to bedzie gdzies tak kolo 5500zł mysle wiec raczej nie napalaj sie ze to coś taniego bedzie (tak pisze bo pisałes o ograniczonym budrzecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No panowie jak tam przygotowania na weekend :-) ...

 

Bo ja prawdopodobnie odbieram sprzeta z serwisu przed sobota, po odblokowaniu :-) i trzeba go troszke wyprobowac :-) pewnie nauka znowu na nowo :biggrin:

 

moze taki dluzszy wypad od samego rana do wieczorka ;) w przerwie obiadek gdzies w knajpie ?

 

jak ktos jest chetny niech daje znac, Satun niestety nieda rady (chlopie skladaj sie do kupy ;) )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie jak tam przygotowania na weekend :-) ...

 

Bo ja prawdopodobnie odbieram sprzeta z serwisu przed sobota, po odblokowaniu :-) i trzeba go troszke wyprobowac :-) pewnie nauka znowu na nowo :buttrock:

 

moze taki dluzszy wypad od samego rana do wieczorka :biggrin: w przerwie obiadek gdzies w knajpie ?

 

jak ktos jest chetny niech daje znac, Satun niestety nieda rady (chlopie skladaj sie do kupy :) )

 

pozdrawiam

ja bede jezdził w niedziele bo w sobote mam prace. Dam jeszcze znac gdzie i o ktorej mneij wiecej bede :) ja juz rozpoczołem "sezon" w tą niedziele co była. Ręce mnei do tej pory bolą a na całych plecach mam takie zakwasy ze dramat.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie jak tam przygotowania na weekend :-) ...

 

Bo ja prawdopodobnie odbieram sprzeta z serwisu przed sobota, po odblokowaniu :-) i trzeba go troszke wyprobowac :-) pewnie nauka znowu na nowo :icon_mrgreen:

 

moze taki dluzszy wypad od samego rana do wieczorka :icon_mrgreen: w przerwie obiadek gdzies w knajpie ?

 

jak ktos jest chetny niech daje znac, Satun niestety nieda rady (chlopie skladaj sie do kupy :icon_twisted: )

 

pozdrawiam

 

No lokiec sie zrasta powoli i nadal nie moge go wyprostowac. Zrobilem przeswietlenie wczoraj i kosci sie nie rozeszly ale boli nadal. Mysle ze jeszcze tydzien bo na przyszly weekend juz na pewno nie wytrzymam. Zeszta teraz jak odblokowales sprzeta to z tym lokciem juz nie nadaze :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele kumpel na WR mi mowił ze one jak zą zablokowane to maja 24KM :) To ja sie zaczynam bać o was jak odblokowaliscie sprzęty :biggrin: hehehe

 

Gawron jesli mowisz prawde to tez sie zaczynam bac :wink: ale z drugiej strony jesli jest tak jak mowisz to moja DT miala 10KM a XT 20KM w porownaniu z zablokowana WR'ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...