Skocz do zawartości

łozysko glowki ramy!!! WAZNE


johnmust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SPRAWA WYGLADA TAK .MAM SUZUKI GSX-R 750 K1. OSTATNIO COS MI SIE DZIALO Z PRZODEM MOTO. KOLEGA ZDJAGNOZOWAL ZE TO LOZYSKO GLOWKI RAMY. KAZAL JE DOKRECIC , OPISAL JAK. I CO DOKRECILEM I PARE DNI JAZDY IZNOW JEST COS NIE TAK;( ALE SOBIE SPISALEM JAKIE TO LOZYSKO BO I TAK BEDE JE MUSIAL KUPIC .

 

 

JEST TO KOYO SAC3055-1(ORYGINALNE )

 

1.ZNALAZLEM TAKIE WE WROCKU ZA 107 ZLOTYCH W SKLEPIE Z LOZYSKAMI

 

2. ALTERNATYWA TO INTERNETOWY SKLEP http://www.lozyska.net.pl/product_info.php...2b5dc0ddc928848

 

CENA OKOLO LICZE 100 Z WYSYLKA

 

3. TO LARSSON http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c3&mymo...db5e4b97fc2af39

JAKIS INNY NIE KOYO ZA 135 + PEWNIE WYSYLKA.

 

 

PYTANIE MOJE CZY TO WYSTARCZY CZY TAM JEST JESZCE JAKIES 2 LOZYSKO CZY TE WSZYSTKIE LOZYSKO TO SA OBA.

 

 

CZEKAM NA ODP. Z GORY DZIEKI. POZDRAWIAM :bigrazz: :biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo zrozumialem...

przeczytaj raz jeszcze swoj belkot, popraw bledy, skladnie i wylacz CAPS LOCK :bigrazz:

 

lozyska masz dwa, jedno na gorze glowki, drugie na dole.

lozyska kupujesz razem z biezniami, ktore rowniez trzeba wymienic.

ot - cala filozofia :biggrin:

Edytowane przez bartekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo zrozumialem...

lozyska masz dwa, jedno na gorze glowki, drugie na dole.

lozyska kupujesz razem z biezniami, ktore rowniez trzeba wymienic.

ot - cala filozofia :bigrazz:

 

 

CZYLI NAJBARDZIE SIE OPLACA TE Z LARSSONA WZIAC BO JA ODCZYTALEM PARAMETRY 1 LOZYSKA TAAK?? SORY ZA NIEWIEDZE ALE UCZE SIE ROBIC SAM;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że się idzie do sklepu z łożyskami, pan Tadzio mierzy suwmiarką i sprzedaje tańszy zamiennik, również japoński? I to czasem za 11pln za sztukę?

Często jest, ale jak się nie ma szczęścia i ma nietypowe łożyska, to pozostaje Larsson za wpip kasy. Łożyska główki ramy do FZR600 kupiłem za 30zł komplet. Niestety, do Kawy jedynie górne jest do dostania od ręki za grosze, dolnego w normalnych sklepach z łożyskami nie mogę znaleźć. Jakieś nietypowe, alboco. Zamówiłem więc w Larssonie, który jak zawsze leci w ch... z wysyłką :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiam w Klasie mam towar w ciagu 2 dni Larrsona i Motobot juz dawno cieplym porannym ....

 

johmust same lozysko da sie jakos wyjac, ale odrazu mowie ze z biezniami nie bedzie tak prosto :bigrazz:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierznie się wybije ;)

Jak wyciągniesz oryginalne łożysko a w ręku będziesz miał te z Larssona zobaczysz jaka jest w nich różnica. Oszczednosć na masie jest wszędzie.

Przed zamówieniem łożysk, zobacz czy przypadkiem nie masz luzu w lagach (na panewkach). Ja wymieniłem łożysko w głowce i zonk. okazało sie że to lagi stukają :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...