Skocz do zawartości

kupilem moja wymarzona zabawke :))


wojtaes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A moja się pali do jazdy i muszę powiedzieć że mam problem bo zwyczajnie się boje. Chciałaby skuter jakiś na dojazdy do pracy. Nie ma prawka, nie ma żadnej praktyki w jezdzie. Ja natomiast wiem i pamiętam ile to razy mnie coś zaskakiwało na ulicy jak stawiałem pierwsze kroki w puszcze. Więc raczej na pierwsze moto będzie miała puszkę heheheh. No i chyba kask jej do tej puszki kupie hahaha. Tak powaznie to myślę ze to dobry pomysł i o wiele bezpieczniejszy na pierwsze kroki na drodze( chodzi o to żeby zdawała sobie sprawe co ją może spotkać ) Może i trochę przesadzam ale jak pomyśle że ona biedna w tej dzungli na bzyku smiga ehhh to chyba musiał bym pić non stop bo bym nerwowo nie wyrobił ze strachu haaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna taka kobietka co chce jezdzic, ale jeszcze fajniejsza jest taka, ktora pomaga Ci finansowo zrealizowac swoje marzenia.

Kiedys Ci sie znudzi - daj, daj, daj... :icon_mrgreen:

 

Mnie zona wsparla finansowo w zakupie maszynki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja yebię, jaka pijawka :O

Trzym się motora, przemyśl ożenek, hehe

 

mylisz sie stary,

od kilku lat mieszkamy razem i wszystko jest wspolne, oboje pracujemy i mamy jedna skarbonke,

wiec nad czym sie tutaj zastanawiac ?? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, super maszyna.

 

... no i widac dziewczyne tez masz fajna ;-)

No i czemu Legut wprowadzasz ludzi w błąd ? Przeszukałem cały temat i nie znalazłem zdjęcia ani dziewczyny ani moto :notworthy:

 

pees. Wojtaes, nie gazuj zbyt mocno ;) , no i bym zapomniał - dawaj fotosy :icon_mrgreen:

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, super maszyna.

No i czemu Legut wprowadzasz ludzi w błąd ? Przeszukałem cały temat i nie znalazłem zdjęcia ani dziewczyny ani moto :D

 

pees. Wojtaes, nie gazuj zbyt mocno :notworthy: , no i bym zapomniał - dawaj fotosy ;)

 

na dniach umieszcze jakies zdjecia, ale tylko maszyny "viper" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...