Skocz do zawartości

ENDUROWCY !!! POWIDZCIE MI KEIDY TAK NAPRAWDE KONCZY SIE SEZONA JAZDY


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja sezon zakończyłem w sobote na treningu.Złamany trzon obojczyka z przemieszczeniem= 4tyg gips i później jeszcze rehabilitacja jakaś.A tak w ogóle to mój sezon skończył się na zawsze,rodzice zabronili mi jeździć,ledwo co wyleczyłem poprzednią kontuzję(kręgosłup) to teraz następna,więc chyba już moge zapomnieć o motocrossie . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo :biggrin:.Dopiero 5dni w gipsie a ja już nie wytrzymuję,a gdzie jeszcze ponad 3 tygodnie.Wszytsko by dobrze było gdybym miał jeden obojczyk w gipsie,a tu mam 2 w gipsie prawy i lewy,a po to aby dobrze i równo się zrósł.Największy ból jest w nocy,mogę spać tylko na plecach,budze się z 4razy w nocy :/.Rękoma nie dostane buzi,kto jest w domu musi mnie nakarmić,zęby umyć itp.masakra.

 

Jeździjcie z głową !!

 

Dzięki jeszcze raz.

 

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo :biggrin:.Dopiero 5dni w gipsie a ja już nie wytrzymuję,a gdzie jeszcze ponad 3 tygodnie.Wszytsko by dobrze było gdybym miał jeden obojczyk w gipsie,a tu mam 2 w gipsie prawy i lewy,a po to aby dobrze i równo się zrósł.Największy ból jest w nocy,mogę spać tylko na plecach,budze się z 4razy w nocy :/.Rękoma nie dostane buzi,kto jest w domu musi mnie nakarmić,zęby umyć itp.masakra.

 

Jeździjcie z głową !!

 

Ja ostatnio tez mialem przygode, nie mialem rekawiczek- glupi jestem dlatego mam cala ręke zjechaną i nie wiem czy nie czasem coś wiecej, majglo na gumie przy prędkości, cale szczescie ze mialem buzer... KDX zrobił tylko dwa salta na betonie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...