Skocz do zawartości

VI runda MMP 2006


kasia kędzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

joł Kaśka :)

 

http://fotoflesz.pl/

 

a jak Ci poszło :)

pozdro600

 

Witaj Pozdro :evil:

 

Z 600-tek byłam chyba pierwsza, natomiast ostateczne miejsce, które zjęłam nie jest chyba do końca sprecyzowane... hahahaha

 

Dojechałam 8 albo 9, Marcina Dąbrowskiego zdyskwalifikowali, więc na wydruku po wyścigu jestem 7 a na stronie AW jestem 8... dobre, co? :lalag:

Arek Kroczek chyba im się zgubił... i dopisali go na 6 pozycji w wynikach na stronie AW :)

 

Myślę, że przynajmniej czas jest w miarę pewny - 1.51.5 :P

 

Na stronie Świderka już są zdjęcia: http://www.photoswiderek.com

Jak znajdziecie w necie jakieś fotki albo relacje, to wrzucajcie tutaj linki, bo samemu może się nie udać wszystkiego znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasia. Byłaś na torze i ja Cię nie widziałem?? :) Coś mi tu nie gra ;) A tak a propos wie ktoś czy Dziawer dostał tą R6 czy nie?? Bo coś wspominał że nie dostanie bo coś tam z oponami a wczoraj gdzieś w necie czytałem że dostał więc już nic nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasia. Byłaś na torze i ja Cię nie widziałem?? :icon_question: Coś mi tu nie gra ;) A tak a propos wie ktoś czy Dziawer dostał tą R6 czy nie?? Bo coś wspominał że nie dostanie bo coś tam z oponami a wczoraj gdzieś w necie czytałem że dostał więc już nic nie wiem :biggrin:

 

Czesc Mattir :)

 

A Ty byłeś na torze i ja Cie nie widziałam??? :bigrazz:

 

Dostał dostał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pozdro :bigrazz:

 

Z 600-tek byłam chyba pierwsza, natomiast ostateczne miejsce, które zjęłam nie jest chyba do końca sprecyzowane... hahahaha

 

Dojechałam 8 albo 9, Marcina Dąbrowskiego zdyskwalifikowali, więc na wydruku po wyścigu jestem 7 a na stronie AW jestem 8... dobre, co? :icon_biggrin:

Arek Kroczek chyba im się zgubił... i dopisali go na 6 pozycji w wynikach na stronie AW :icon_question:

 

Myślę, że przynajmniej czas jest w miarę pewny - 1.51.5 :icon_exclaim:

 

Na stronie Świderka już są zdjęcia: www.photoswiderek.com

Jak znajdziecie w necie jakieś fotki albo relacje, to wrzucajcie tutaj linki, bo samemu może się nie udać wszystkiego znaleźć

eej, Pozdro to JA :) Lobo wprowadzil male zawirowanie:) gratulacje za dobry czas ;) :) :biggrin: za co mozna kogos zdyskwalifikowac w pretendentach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP 6 Runda duuuuzo emocji

nie mowiąc nawet o deszczu na okrązeniu zapoznawczym.

Na kwalifikacjach na 2gim okrązeniu urwałem lewarek zmiany biegów i na zablokowanej 4ce zrobiłem 5 kólek zeby zakwalifikowac się na..... ostatnim miejscu czas 2.11

 

na drugi dzien na mokrym poprawiłem na 2.08 ale dalej ostatni.... czyli 37 miejsce 9 linia

 

Ja byłem tak daleko od mety ze aż prawie w zakręcie ;)

Goniłem wyprzedzałem ale 7 kołek to mało dojechałem jak to kasia mowi albo 16 albo 18 sam juz nie wiem :)

 

 

Wyscig sam w sobie rewelacja. Fajnie było, mam nadzieje ze banan na twarzy utrzyma mi sie przez zime.

Kasia dała rade... Czas sam mowi za siebie.

 

Mało 600tek w pretendentach

No nic tylko szykowac sie na nastepny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mattir

 

A Ty byłeś na torze i ja Cie nie widziałam???

Bo się sprytnie ukrywałem w namiocie Alka i oglądałem wszystko z ukrycia :) Widziałem wszystkich tylko nie Ciebie ;)

Za rok będe baczniej się przyglądał żeby Cię gdzieś wypatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie ale na fotach pretendentów nie widać. Na pewno zobaczymy się na zdjęciach które robiła Yoshi - www.fotobike.pl ale trzeba trochę poczekać.

 

Czy ktoś wie gdzie znaleźć czasówki pretendentów co do poszczególnych okrążeń w wyścigu? A może ktoś z was ma kartki z takowymi? W sieci znalazłem tylko czas najlepszego kółka. Jeśli ktoś może pomóc np. zapodać skana to potrzebuję małego fragmentu: zwycięzcy Dymitra i swoich. Miałem nr 75, przyjechałem drugi. Moj mejl to [email protected]

 

Z góry dzięki.

 

pozdro dla Kasi, Lobo i pozdro600.

Olek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lobo nieźle mnie wkręciłeś z tym podpisem pozdro600 :bigrazz:

2. Za co mozna kogos zdyskwalifikowac w pretendentach? Pozdro - zdyskwalifikowali Marcina Dabrowskiego za falstart, nie zjechał jak pokazywali mu flagę

3. Mattir, ja często bywałam w namiocie Alka  Tam tez mnie nie widziałeś? 

4. Alku niestety nie zdobędziesz czasów poszczególnych okrążeń z wyścigu, ponieważ nie dotarły one z chronometrażu do biura zawodów, miałam po wyścigu pójść ich poprosić o taki wydruk ale w końcu zapomniałam. Dziekuję za pozdrowienia 

 

Pozdro636 :biggrin:

 

 

Mam tylko 2 swoje zdjecia z VI rundy, buuuuuu.....

Edytowane przez kasia kędzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Mattir, ja często bywałam w namiocie Alka  Tam tez mnie nie widziałeś? 

Czesto to Cię na poprzedniej rundzie widziałem ale teraz to nie:( Jeszcze Cię namierze w Poznaniu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...