Skocz do zawartości

Komisja lekarska powypadkowa. Co radzicie?


MDK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mam komisje lekarską – powypadkową, potrzebną do odszkodowania, za zdrowie.

Wyglądam i poruszam się już normalnie, jak ludź, więc mogą mnie lekko oszacować.

Na co najlepiej narzekać, żeby zbyt podejrzanie nie wyszło?? Na pewno wielu z was już przeszło takie oględziny dla ubezpieczyciela, więc poradźcie jak to wygląda i jak postępować.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam komisje lekarską – powypadkową, potrzebną do odszkodowania, za zdrowie.

Wyglądam i poruszam się już normalnie, jak ludź, więc mogą mnie lekko oszacować.

Na co najlepiej narzekać, żeby zbyt podejrzanie nie wyszło?? Na pewno wielu z was już przeszło takie oględziny dla ubezpieczyciela, więc poradźcie jak to wygląda i jak postępować.

Z góry dziękuje.

Jak miałeś jakieś złamania, etc to nawet jak juz jest dobrze to i tak dostaniesz za 'uszczerbek na zdrowiu'.

Ale wszytko wynika z twojej dokumentacji medycznej. Jak tylko miałeś siniaka i ztłuczone dupsko to kiepsko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ludzie na takich komisjach najczęściej ściemniają ile wlezie więc jak znam życie to lekarz głównie skupi się na dokumentacji z leczenia.

A jka bedziesz miał farta i bedzie to młoda lekarka to może Cie jeszcze obmaca.

Zawsze możesz symulować nagły atak choroby sierocej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jka bedziesz miał farta i bedzie to młoda lekarka to może Cie jeszcze obmaca.

Zawsze możesz symulować nagły atak choroby sierocej :bigrazz:

hehe to, dobre było. Lekarz był i całe szczęście nie chciał mnie macać.

 

 

Już po komisji i jakoś marnie to wszystko widzę. Nie było złamań, za to była dziura w stopie- od hamulca który się wbił, krwiak i ogólne potłuczenia, a za coś takiego chyba cieniutko płacą. A to że człowiek leżał prawie miesiąc, a drugi miesiąc dochodził do siebie, to już ich nic nie obchodzi- tabelka i tyle.Porażka.

 

odszkodowanie z oc sprawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to, dobre było. Lekarz był i całe szczęście nie chciał mnie macać.

Już po komisji i jakoś marnie to wszystko widzę. Nie było złamań, za to była dziura w stopie- od hamulca który się wbił, krwiak i ogólne potłuczenia, a za coś takiego chyba cieniutko płacą. A to że człowiek leżał prawie miesiąc, a drugi miesiąc dochodził do siebie, to już ich nic nie obchodzi- tabelka i tyle.Porażka.

 

odszkodowanie z oc sprawcy

 

 

no to za to dostaniesz od 10 zł do 17,50 zł. :bigrazz:

 

zartuje. Mam nadzieje ze dostaniesz ze 100 tysiecy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to że człowiek leżał prawie miesiąc, a drugi miesiąc dochodził do siebie,

To powino zostać uwzględnione.

 

Takie odszkodowania określa się prawidłowo jako "zadośćuczynienie za doznane krzywdy i uszczerbek na zdrowiu" i nie jest wyliczany ściśle matematycznie tylko przyznawany jest uznaniowo.

 

Dlatego też jeżeli nie mogłeś chodzić przez jakiś czas to musi to zostać ujęte w wypłacanej kwocie.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli lezales w szpitalu to chyba placa 50 zl od doby.

Ja lezalem 2 tygodnie i dostalem razem za wszystko prawie 1,5tys a mialem tylko operacje na kolano.

 

To niezly jestes... TYLKO operacje na kolano... To co by sie musialo stac zebys powiedzial AZ??? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...