Skocz do zawartości

KRYM 2006


Piocho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie koszty konretnie Ciebie interesują Carioka? Albo jakieś szczegóły jeszcze to chętnie napiszę / pomogę.

Tak naprawdę to interesuje mnie wszystko co dotyczy wyjazdu na Krym.

jaką kwote pieniędzy przeznaczyć na paliwo? (zaznaczam że ja startuje ze Szczecina) , jaką na wyzywienie, jaką na mandaty , jaką na kwatery czy pola namiotowe? i co najlepiej zwiedzic?

Strasznie duzo pytań, bo to bardzo interesujący wątek.

A jednak... ZROBILIŚCIE TO!!! ;) :)

Super! choć w tym roku musiałem obejść się smakiem (raczej niesmakiem :) ) nie odpuszczę przyszłego. Także proszę mieć to na uwadze :biggrin:

Miron widzę że mieszkamy nie daleko siebie , może połączyc nasze wyprawy i razem uderzyć na podbój Ukrainy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to interesuje mnie wszystko co dotyczy wyjazdu na Krym.

jaką kwote pieniędzy przeznaczyć na paliwo? (zaznaczam że ja startuje ze Szczecina) , jaką na wyzywienie, jaką na mandaty , jaką na kwatery czy pola namiotowe? i co najlepiej zwiedzic?

Strasznie duzo pytań, bo to bardzo interesujący wątek.

 

Miron widzę że mieszkamy nie daleko siebie , może połączyc nasze wyprawy i razem uderzyć na podbój Ukrainy?

 

Nie widzę przeszkód (to nie cytat ślepego konia z pardubickiej :) ), z tym, że temat jest przyszłoroczny, jak widzisz. Przez ten czas może się gdzieś poznamy, to się obgada to i owo :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód (to nie cytat ślepego konia z pardubickiej :) ), z tym, że temat jest przyszłoroczny, jak widzisz. Przez ten czas może się gdzieś poznamy, to się obgada to i owo :) ;)

Bardzo chętnie, jestem otwarta na propozycje.

Ja wiem, że temat przyszłoroczny ale ten czas przeznaczam na zapoznanie sie z tematem i przygotowania sprzętu, wyznaczenie trasy, rezerwacje itp.

Jak masz ochote ciutkę nas poznać to zapraszam na www.haloszczecin.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych ludzi zawsze miło poznać :D , zły nie miałby ręki do "cytrynówki" :biggrin: :bigrazz: (jak się domyślasz, skorzystałem już częściowo z zaproszenia).

To jeszcze skorzystam z okazji i z tego miejsca pozdrowię hikora, jako chyba jedynego znanego mi osobiście (jak na razie) szczecińskiego miłośnika dwóch kółek i tequili :bigrazz: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych ludzi zawsze miło poznać :D , zły nie miałby ręki do "cytrynówki" :biggrin: :bigrazz: (jak się domyślasz, skorzystałem już częściowo z zaproszenia).

To jeszcze skorzystam z okazji i z tego miejsca pozdrowię hikora, jako chyba jedynego znanego mi osobiście (jak na razie) szczecińskiego miłośnika dwóch kółek i tequili :bigrazz: :D

Oczywiście znamy i lubimy. Uwieczniony na fotkach z Junaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam Krym - wspaniale miejsce - morze, gory, zakrety, pogoda - kwintesencja motocyklowej przygody.

 

No Krym na motocyklu jest piękny :bigrazz:

Jak sobie przypomne jak sie tam śmigało to aż łzy sie do oczu cisną :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja bylem z DnieprW i jego załogą tak jak pisał, w tym roku w sierpniu na Krymie. Bylismy XT600, Dnieprem i Uazem.

Fotki (dużo - 200) tutaj:

 

www.strzenio.republika.pl

 

pozdro

 

Strzeń

Edytowane przez strzeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...