Skocz do zawartości

Wspolne latanie WAR-MAZ


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy.

Wiem, że wszyscy spotykają sie o 9 ale gdzie co i jak to narazie nie wiadomo, ludzie podzielili się na kilka grupek.

Jak macie jakieś nr tel do ludzi od nas to sie poumawiajcie.

Ja nie mam sprzęgła i raczej nie pojade. :icon_biggrin: :rolleyes: :bigrazz: :smile: :P

 

Pomke zamówiłem w poniedzałek przed południem i miała być odrazy wysłana.

W środe dzwoniłem to pan z firmy motorex powiedział ze kurde chyba kurde we wtorek po południu poszła.

Także odradzam zakupy w firmie MOTOREX-LESZNO Sp. cywilna :lapad: :lapad: :lapad:

bo walą w Ch*ja po całości!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tlok dostałem na drugi dzien od zamówienia :rolleyes:

To może ja mam pecha, ale koleś oprócz kurde to mało informacji mi udzielił.

Jedna grupa Ostróda + Nidzica jutro spotyka się o 10 na starcie rajdu.

Ja ide do garażu zrobić tjuning :icon_biggrin: pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od nas bankowo leci 2x KLR 600, KLR 250 i pewnie Cagiva600 albo Ktm 640, dolacza sie zolteczek.

 

bedziemy ok 9 godziny w ostrodzie, takze sie jakos znajdziemy

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjechałem troche późno. Poleciałem z dwoma sxami i HMem i po jakimś czasie dołączył do nas Kolega z Olsztynka na KLR 600.

Przejechaliśmy prawie całą trase. Utopiłem się z motocyklem na leszkach ( mam film, potem wrzuce na jakiś srever.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przejechałem 1.5 trasy raz na błotku wyleciałem przez kierownice a drugim razem na najlepszym na swiecie poodjezdzie (tam gdzie było błoto przed podjazdem)moj motor wykonał pieknego backflipa hehe :icon_biggrin: piekna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zamululem na maxa, bo latalem z gosciem, ktory preferowal turystyczna jazde.. zreszta.. moj rozwalony amor nie pozwalal na ostre latanie.

impreza super, piekny widok jak zawodnicy toneli w blocie pareset metrow za linia startu :)

 

wrzucajcie linki do fotek i filmow - ja sam zrobilem 3 filmiki ale nie mam gdzie ich wrzucic poki co

 

 

PeeS.

Strzałek: masz pomysl od czego zamontowac amor centralny do KLR 250? od KLX, KX? sam juz kurde nie wiem co z tym szmelcem robic..

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zamululem na maxa, bo latalem z gosciem, ktory preferowal turystyczna jazde.. zreszta.. moj rozwalony amor nie pozwalal na ostre latanie.

impreza super, piekny widok jak zawodnicy toneli w blocie pareset metrow za linia startu :)

 

wrzucajcie linki do fotek i filmow - ja sam zrobilem 3 filmiki ale nie mam gdzie ich wrzucic poki co

PeeS.

Strzałek: masz pomysl od czego zamontowac amor centralny do KLR 250? od KLX, KX? sam juz kurde nie wiem co z tym szmelcem robic..

Najlepiej od klr ale trzeba będzie go dokładnie zmierzyć i szukać czegoś co by się nadwało.

Ja bede miał 3 kasety z rajdu praktycznie z całej trasy. Kolega tm85 zmontuje z tego filmik i wrzuci na jakiś server ale to troszke potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor kumpla: wiec nie wiem czy jest sens zebym jechał ogladac :) powiem tak troszke starszy gość, nigdy tym nie wjechał na tor, kupił o wiele drozej niz teraz chce i okazało sie padło. Wymienił wszystko co jest wypisane na aukcji. Co jazde myje filtr i naprawde o to dba :bigrazz:

 

tyle z mojej strony, a i powiem ze jak jeździlem to naprawde fajnie to chodzi i sie wkreca, z odpalaniem tez nie miałem problemów mimo ze to nie mój motor

 

jeśli interesuje cie klx 300 to naprawde bardzo doby egzemplarz nie zachwalajac i patrzac z boku nie jako znajomy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...