Skocz do zawartości

Atakowanie schodów


Rekomendowane odpowiedzi

ten koles nie pokazal tego, jak to powinno byc zrobione, on tylko nadal kierunek, ktorym powinnismy dążyc :biggrin:

 

 

 

polecam zassać film z tąd http://www.enduro.livenet.pl/relacje/siemiatycze2006.html

wprawdzie te beleczki były jak na CC w Łodzi ale pokazują właściwy kierunek pokonywania tego, obecnie idzie mi podobnie tylko że ciut wolniej

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to mozna hangary zaliczac :biggrin: stromo jak diabli i niebezpiecznie ale jakbym mial mocniejszy sprzet to bym sprobowal, a tak to mozna zaliczac waly wysokosciu kilku pieter, gorzej jak maszyna staje wtedy robi sie mniej fajnie bo mozna sie porzadnie uszkodzic, wiec wedlug mnie najlepiej manetka do oporu zeby sie zakopal a jak sie nie da to klasc na bok prostopadle do podjazdu i szorowac z maszyna w dol jezeli sie nie zatrzyma, wiec najlepiej sie napedzic zeby podjechac no i mozna poskakac na moto zeby podociskac kolo dla lepszej przyczepnosci jak zaczyna mielic

 

takie moje spostrzezenia, fakt dawno nie jezdzilem

 

ale schody swojego czasu zaliczalem bezproblemowo i to dosc spore, jak bede mial z kim pokatowac to nakrecimy filmik ze schodow

 

a gosc na tym ktm'ie niczego godnego pochwaly nie pokazal, jak dla mnie to dal dupy jak juz to ktos pisal

Edytowane przez Wazzabii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jezeli ktos jest z Olsztyna, to wie, jaka to jest frajda wjechac pod schody na górce Kortowskiej (w trakcie wakacji, bo w roku akademickim studentów tam jak mrówków).

 

 

 

schody w kortowie to zadne wyzwanie bo sa bardzo szerokie mtx tam podjezdza bez bólu, proponuje wybrac sie na schody koło gimnazjum nr 3 (była podstawówka nr4 ) przy parku Kusocińskiego na kołobrzeskiej, albo na schody pod uranią, lub schody z osiedla na dworcowej w strone urani i arpisu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt taka jazda po schodach to takie małe wyzwanie nie tylko dale motocylka ale przedewszystkim dla tego kto trzyma za kiere :cool: Ja ostatnio wspinałem sie po mokrych schodach :cool: no i cóż... nie udało sie :P ale po upadku nie leczyłem sie długo :P

 

niedaleko mnie jesz tor motocrossowy ale moja dt przy tych 350 które tam jeżdżą troche niedomaga ale liczy sie determinacja :biggrin:

Edytowane przez Micha_3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

schody w kortowie to zadne wyzwanie bo sa bardzo szerokie mtx tam podjezdza bez bólu, proponuje wybrac sie na schody koło gimnazjum nr 3 (była podstawówka nr4 ) przy parku Kusocińskiego na kołobrzeskiej, albo na schody pod uranią, lub schody z osiedla na dworcowej w strone urani i arpisu :biggrin:

 

no i kolega Lucas sie znalazl :cool:

po miescie jeszcze nie szalalem, ale chyba przetestuje te miejscowy o ktorych mowisz.

 

btw. jak tam wyprawa do źródła Łyny?

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ach ta straż miejska lubie ich :icon_exclaim:

tylko czy nie lepiej i przyjemniej katowac swoje opony kostkeczki w lesie bezdrozach zwirach blotach piachach torach itd itp ? :icon_twisted: ja na swoich c-02 po asfalcie sie boje jezdzic a jak sobie je tylko wyobraze na takich schodach ... :icon_exclaim:

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...