Skocz do zawartości

Thundercat z Ełku


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=123982288

 

Witam.

Koleżanka właśnie szuka Thundera do kupienia, i znaleźliśmy takiego kwiatka na allegro - super cena jak za ten rok. A że blisko, to pojechaliśmy. Tak sie złożyło, że ja niedawno sprzedałem swojego thundercata i wiem mniej więcej jak ten motocykl wygląda, a przynajmniej powinien ...i po tym co tam zobaczyłem, to...

...Jak się cieszę, że nie za moje pieniądze była ta wycieczka (niewiele to, ale zawsze szkoda). Gdybym miał jechać z 300km żeby obejrzeć tego gniota to bym sie , delikatnie mówiąc - zdenerwował. To "zarysowanie" na wydechu to nie zarysowanie, tylko wgnioty. W wypadku wydech sie chyba urwał z mocowaniem i jest cały powgniatany i poobijany. Z drugiej strony motocykla z kolei mamy szpachlowany dekiel i spawana dźwignia zmiany biegów. To tylko kilka szczegółów, na pierwszy rzut oka się rzucających. Nie wiem jak motocykl był uderzony, ale był uszkodzony z każdej chyba strony. Szkoda w ogóle czasu, zeby to opisywać. Ogólnie PORAŻKA, odradzam komukolwiek wycieczkę po ten motocykl.

_________________

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z tego co opisuje Groszek wynika że moto które ma powgniatany tłumik i leżał na prawym boku to złom totalny i do niczego się nie nadaje . Bez przesady to nie są wady które dyskwalifikują moto z jazdy (chyba że są inne wady o których Groszek nie wspomniał) przecież ogólnie wiadomo że mamy takie realia że przywozi się do nas takie motocykle a nie inne (czyt po większych lub mniejszych przygodach) to że dekiel jest szpachlowany i spawana nóżka hamulca to świadczy że moto owszem leżało ale jeśli nóżka hamulca nadawała się do spawania to chyba niezbyt grożnie podobnie jak dekiel 90% polskich moto ma za soba podobne przygody a właściciele mówią o nich że są w bardzo dobrym stanie i jak na polskie realia mają racje . Jeszcze raz powtarzam- nie widziałem tego moto tym bardziej nie znam sprzedającego (TROCHE daleko) ani nie robie mu reklamy ale bez przesady z opisu Groszka wcale nie wynika że to złom tylko moto przy którym przy odpowiednich zdolnościach do pertrktacji można dobrze zbić cene i po zainwestowaniu niewielkiej (w porównaniu do ceny moto) kwoty jeździć całkiem niezłym sprzętem (oczywiście trzeba by sprawdzić czy moto nie ma innych poważnych uszkodzeń) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer ja sie z Toba w pelni zgadzam no ale po zdjeciach tego nie widac i jesli ktos chcial miec motocykl bez zadnego szlifa to by pojechal sprawdzic ten egzemplarz 300 km z mysla ze jest wszystko cacy ( bo zdjecia nie klamia a właściciel zapewnia ze wyglad BDB) i by sie nie miło zdziwił ...wiec dobrze ze Groszek oszczedzil tego komus.

 

 

sory ze lekki odchył od teamtu moze ktos jest z Krakowa ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M254087

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, pelno jest takich ogloszen w necie; wezmy na przklad to ktore ja ostatnio zauwazylem i opisalem w dziale Skradzione/Podejrzane:

http://forum.motocyklistow.pl/CBR-600-F4-and3999-t55929.html

 

Szkoda gadac.

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli to ten motocykl jest na allegro co najminej 3 miesiące. Sam przeglądałem to ogłoszenie, bo cena i wygląd na zdjęciach są obiecujące, ale po kilku tygodniach i miesiącach jak widze, że to jeszcze nie poszlo to domyślam się jaka to mina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie liczyc z tym ze jak moto jest sprowadzone to w 99 % nie bylo w idealnym stanie.Idealne moto to są moto to mozna znalesc w salonie.Jesli moto bylo kupione w PL i ma jakąś historie lub kupuje sieod pierwszego własciciela to to moto moze byc idealne.Za granica idealne moto nie sa tansze niz w polsce, a zeby zarobic na moto to trzeba kupic moto w stanie nie idealnym i zrobic z niego moto idealne.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...