Skocz do zawartości

Najlepszy motocykl crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem i tak najlepszymi motyklami jakimi są to są 125

 

zależy to głuwnie od stylu jazdy zawodnika kupić 250 w czterosówie to nie proble ale po sezonie jak przyjdzie zrobić remont to ja dziękuje

Moim zdaniem najlepsza jest CZ 125 bo jak w niej przyjdzie remont zrobić to to żaden koszt a jak przyjdzie zrobić w takim 250 4T to to jest duży koszt :notworthy:

No i napisz coś o tym swoim SXS, pokaż jakieś zdjęcia, tylko nie pisz ze fajnie się nim jeździ i jest OK, a jakieś konkrety! :notworthy:

Edytowane przez Modest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem i tak najlepszymi motyklami jakimi są to są 125

 

zależy to głuwnie od stylu jazdy zawodnika kupić 250 w czterosówie to nie proble ale po sezonie jak przyjdzie zrobić remont to ja dziękuje

 

Już kur... nie mogę :notworthy: Czytam chyba setną twoją durną radę i tym razem ja dziękuję :notworthy:

 

Chłopie, jeśi jeździsz tak samo szybko jak walisz durne posty, to jesteś dla mnie gość, ale sądząc po twoich wypowiedziach jesteś raczej specem od blogów dla nastolatek. :notworthy:

 

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

głuwnie

 

:notworthy:

 

Crossy 250 4T mają tą przewage, że po dodaniu gazu nawet na niskich obrotach jest spory moment i maszyna odchodzi, a w 125 2T już tak dobrze nie jest. KX-F jak brać to tylko nowego, bo starsze modele są niestety niedopracowane, za to YZ-F mhmm.... Szkoda tylko, że wymiany oleju są tak rygorystyczne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym motocyklem crossowym mogła być suzuki rmz 450 ale ktm sx 450 moim zdaniem pomimo mniejszej minimalnie mocy był chyba lepszy niewypałem okazała się crf-a która się nonsto psóła jest to motor mocny ale ciągle sie psuje jak nie koło to skrzynia dobrym motorem jest też huska a za to yamaha yzf-a jest dobra ale tylko w wersji produkowanej dla eversa nie wypowiadam sie na temat gas gasa bo nie ma poc co niewypał czyli zostaje nam rmz-ta i sx 450 ja mam sxs-a z 2006 roku i jestem zadowolony ale czy nie lepiej kupić rmz-te

Moim zdaniem najlepszym motocyklem crossowym mogła być suzuki rmz 450 ale ktm sx 450 moim zdaniem pomimo mniejszej minimalnie mocy był chyba lepszy niewypałem okazała się crf-a która się nonsto psóła jest to motor mocny ale ciągle sie psuje jak nie koło to skrzynia dobrym motorem jest też huska a za to yamaha yzf-a jest dobra ale tylko w wersji produkowanej dla eversa nie wypowiadam sie na temat gas gasa bo nie ma poc co niewypał czyli zostaje nam rmz-ta i sx 450 ja mam sxs-a z 2006 roku i jestem zadowolony ale czy nie lepiej kupić rmz-te

 

Jak masz pisać takie głupoty to WYNOŚ SIĘ Z TEGO FORUM !!!

Opinie wyssane z palca chyba :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pisać takie głupoty to WYNOŚ SIĘ Z TEGO FORUM !!!

Opinie wyssane z palca chyba :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

Nie przesadzaj z tym tekstem człowieku. To jest forum i każdy ma prawo się wypowiedzieć.

Chłopak napisał swoje dyrdymały i niech mu będzie - nikogo bynajmniej chyba nie obraził bezpośrednio w przeciwieństwie do ciebie. Nie popisałeś się teraz.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tym tekstem człowieku. To jest forum i każdy ma prawo się wypowiedzieć.

Chłopak napisał swoje dyrdymały i niech mu będzie - nikogo bynajmniej chyba nie obraził bezpośrednio w przeciwieństwie do ciebie. Nie popisałeś się teraz.

 

 

dokładnie, kultura musi być :notworthy: trzeba być tolerancyjnym dla forumowiczów :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...