Skocz do zawartości

Husqwarna te 610 tłok


gargi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam tego gościa, ale widze, ze te tłoki to jakies podróby, bo jak by nie ty by napisał że jakieś prox, albo wiseco. Ja polecam tego gościa: www.seba-motor.pl. Muszisz mu dać wymiary i ci dobierze tłok wiseco albo proxa. Jest on dosyć tani.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłok NN czyli no name? bez sensu, przynajmniej dla mnie bo w tych samych $ mam nowego Proxa czy Vertexa :biggrin: więc może poszukaj gdzies jeszcze

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to polskie rzemioslo, to bylbym bardzo ostrozny.

Nie wypowiadam sie o jakosci samych tlokow, ale wiem ze z pierscieniami jest kaszana a sworzen ze zdjecia wyglada na taki sam jak altonowski, bez fazek na koncach. Bardzo dobrze potrafi wypchnac zabezpieczenia do tulei cylindra i zabawa gotowa.

 

Adam M.

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jezeli to polskie rzemioslo, to bylbym bardzo ostrozny.

Nie wypowiadam sie o jakosci samych tlokow, ale wiem ze z pierscieniami jest kaszana a sworzen ze zdjecia wyglada na taki sam jak altonowski, bez fazek na koncach. Bardzo dobrze potrafi wypchnac zabezpieczenia do tulei cylindra i zabawa gotowa.

 

Adam M.

[/q

o tym gościu to nie słyszałem pewno ma jakieś podruby a chce sobie zarobic sprzedajac je jako jakiś znanych firm typu prox,vertex,wossner itd.. a nie jakas moze kicha pochodzi troche i rozleci sie a cena to tez jest jak w znanych sklepach popatrz w olek-motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy ten tłok oprócz wymiarów i wyglądu jak w tłoku oryginalnym/markowym jest kuty. Jeśli to zwykły, odlewany to nie jest wart w ogóle zainteresowania. Jeśli gość ma pod każdy rodzaj tłoka matrycę, i je odkuwa, to szacunek dla niego. Znając jednak koszt zrobienia matrycy do kucia, to bym się okrutnie zdziwił. Odlew a odkuwka to dwa światy jeśli chodzi o wytrzymałość, twardość itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...