Skocz do zawartości

Sprzedalem motocykl... serce boli


the-one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja przed chwila reklamowalem twoje moto ,the-one, na 4um bractwa-suzuki.koles szukal czegos za 5000 i polecilem mu twoj hehe.

za pozno

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przed chwila reklamowalem twoje moto ,the-one, na 4um bractwa-suzuki.koles szukal czegos za 5000 i polecilem mu twoj hehe.

za pozno

 

UUuuuu szkoda... ale dzieki wielkie za reklame :biggrin:

 

Jedyna dobra rzecz w tym ze sprzedalem moto to taka ze moge zaoszczedzic cos pieniedzy zamiast wydawac na benzyne, bo w ciagu miesiaca potrafilem wyjezdzic okolo 400 - 450 zl ;)

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje moto sprzedałem 12 lipca i też na maxa mi brakuje latania ale za to wczoraj stałęm się właścicielem motoroweru komar rocznik 1967 w stanie 100% oryginał, oprócz kilku rysek komarek jest cukierek. Kupiłem go od pierwszego właściciela i mam do niego nawet oryginalną instrukcję obsługi. Narazie stoi u mnie w pokoju koło tv ale coś czuje że w przyszłym tygodniu zwioze go windą i coś polatam bo już mnie nosi hehe.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint.

Chop w moim wieku i ochajtany, sic!

Dobrze, że mi nikt nie będzie marudził jak będę zmieniał moto na wiosnę :cool:

Pozdrawiam małżeństwo i życzę konsensusu!

 

Hehe... aylie to nie moja zona... przynajmniej narazie... po prostu mowie na nia zonka :biggrin:

UWAGA ! UWAGA ! od wczoraj stalem sie posiadaczem HONDY... hondy... hondy CIVIC 1.5 (1993)

 

PS: Zastanawialem sie nad FZR ale jednak doszedlem do wniosku, ze nie potrzebuje az takiego potwora... zreszta jeszcze sie okaze, na co pozwola fundusze.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.. :cool: 24 sierpnia sprzedałem swoją Suzi i odjechałą w siną dal... , wiec znam ten ból.

No ale pocieszająca jest myśl, że przez zime troche kasy wpadnie i już od nowego roku rozglądam się za GS 500 :biggrin:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! UWAGA ! od wczoraj stalem sie posiadaczem HONDY... hondy... hondy CIVIC 1.5 (1993

świetne auto kumpel takie miał ale dachował :) dał mi troche pojeździć i byłem mile zaskoczony. Tylko żebyś sie do auta za bardzo nie przyzwyczaił, bo za rok na 90% do Bielawy na sprzętach przyjeżdżamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodze zmulony z powodu sprzedazy motocykla.

 

Znam ten ból, doświadczyłem to raz musiałem a nie chciałem.

Dwa tygodnie temu kupiłem motocykl od kobiety z Berlina zauważyłem że podczas pożegnania z moto poleciała jej łezka, to się nazywa przywiązanie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...