Skocz do zawartości

Prosba o obejrzenie moto :D


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!

Tak jak w tytule. Wypatrzylem dwa moto (jeden z gor drugi z okolic szczecina) i chcialbym aby ktos podskoczyl i obejrzal i wyrazil opinie o tych moto - co nie dziala a co dziala itp :biggrin:

 

KTM LC4 400 '95: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=124153260

KAWASKI KLX 300 '97: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123509933

 

Z gory thx i pozdro!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pisalem z nimi (nie dzwonilem bo nie mam kasy na koncie) ale wiadomo ze sprzedajacy praktycznie nigdy nie bedzie mowic o slabych stronach moto :biggrin: Ten KLX ma tylko przeciekajacy prawy lag a tak jest "do jazdy" wiec nie wiadomo co jest z silnikiem itp... Co do KTMa to koles sie nie odzywa narazie. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a telefon domowy? przez maila to sobie mozna kartke z zyczeniami przeslac a nie zalatwiac sprawy dotyczace kupna motocykla

Popieram

Ludzie chcą kupić motocykl za 6tyś szkoda im 50gr na telefon. Najlepsze to jak przysyłają SMS z pytaniami albo pisza oddzwoń ja w sprawie motocykla :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak ten KLX tak jak pisalem niby wszystko OK. Tylko cieknie ale nie duzo po jednym (prawym) lagu wiec to pewnie (wedlug niego) uszczelniacze. Silnik ladnie pracuje, pali dobrze, moto mocny i zrywny. Cena do oddania 6300. Ten KTM to stan bdb. Pali na dotyk, nie wymaga wkladu finansowego i cena oczywiscie do lekkiej negocjacji :biggrin: No i tyle sie dowiedzialem odnosnie tych motocykli.

 

Teraz moze mi ktos pomoc czy znow bedziecie sie wymadrzac ze trzeba dzwonic bo inaczej sie nie da dogadac?? POZDRO I PROSZE SIE NIE OBRAZAC...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Według moich wiadomości mam trzebinie pare km od siebie, więc jakbyś chciał to z >DANIELEM< skocze i zobacze, tylko niestety nie znam się zabardzo na tym więc musiałbys dokładnie wytłumaczyć co mamy sprawdzić i co moze być uszkodzone. Sprawdź jeszcze która to trzebinia, czy ta koło Krakowa czy ta inna wieś bardziej na południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...