Skocz do zawartości

Yamaha DT 80 vs Honda MTX 80 vs Suzuki TS 80


Który wybrać?  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tych moto jest najlepsze w teren?

    • Yamaha DT 80
      39
    • Honda MTX 80
      23
    • Suzuki TS 80
      19
    • Inny
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się.

Ts'ka ma silnik dokładnie jak rmx a więc możliwości tuningu jest naprawde dużo. Zapytaj forumowiczów EnduroGuy, Enduroboj, Tomski_01 jak dobre mają wspomnienia po ts'ce. Nie ma porówna nia do seryjnej dt.

Kolego michal1171 niestety Twoje dosranie bardzo mnie nie przekonało ponieważ szczerze to swoją wypowiedzią zaprezentowałeś swój poziom.

Mówiłem akurat że boczków do dt nie można dostać od 3 mc'y używanych. Gdybym dzwonił do serwisu wiem ze bym je dostał za jedyne 220zł sztuka jednak to mnie nie satysfakcjonuje.

Jeśli masz coś do mnie to przecież widzisz że gg podałem, pw też możesz wysłać a nie smiecisz.

Pozdrawiam i miłej nauki ci życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ts-ke ale pamietaj ma być chłodzona cieczą i mieć 6 biegów nie pakuj sie w wersje chłodzoną powietrzem bo to ........gówno:D:D

 

I nie zwracaj uwagi na sąde bo na tym forum z wymienionych modeli najwiecej jest posiadaczy dt :notworthy::D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS'ka ma mega potencjal, jak wyzej chlodzona ciecza i 6 biegowa. po miesice latalem na 5 biegu i nie odstawalem na dluzszych prostych przepinalem na 6 ale to nie zawsze bylo potrzebne. W terenie gdzie najwiecej jezdzilem TS'ka zbierala sie konkretnie , nie raz objezdzalem kolesi na 125 enduro. No i v-max ts po tuningu na 70ccm jest wiekszy niz rijechu 80ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=124036668 na allegro znalazłem tylko taką zarejestrowaną na motorower po pierwsze nie jest za tania mimo że jest chłodzona powietrzem i predkość maksymalna to tylko 70, widziałem kiedyś podobną dt za połowe ceny też na motorower i ponoć 80 jechała a na pewno była ładniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118981120

i pare innych ale pousuwali aukcje.

co do zestawów tuningowych to proponuje Motorland. Oni sprowadzali Ts'ki z japonii i maja do nich wszystko.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118981120

i pare innych ale pousuwali aukcje.

co do zestawów tuningowych to proponuje Motorland. Oni sprowadzali Ts'ki z japonii i maja do nich wszystko.

Pozdrawiam!

ta ts-ka to co innego i w dobrej cenie, a jak mówicie że jest lepsza w terenie to jak bede miał okazje to ts-ke wezme ale jest ich mało i wątpie żebym taką dopadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Ts 80 by byla najlepsza:)Jak ja jezdzilem z kolegą co ma dt w terenie to mialem przewage 1 biegu w gore nad nim:)ale na zebranie i predkosc szlismy łeb w łeb dopuki tloka niezmienilem:PCo kto lubi czesci tak samo dostepne:)

chyba miał w dt gar już wyjechany ze go przegoniłes a dt jest super czesci taniejak barszcz np. tłok 66zł a co do wagi nie badzcie smieszni to nie tak duzo przynajmiej czuje ze to nie skuter ani rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z robocizna z 1200zl. Tlok cylinder regulacja gaznika itp itd.

co ty za głupoty gadasz wszystko w 2 suwie mozna zrobic samemu oprócz szlifów co ty chłopie masz moto a płacisz za regulacje gażnika dla robiłem remont dt w czerwcu i całość mnie kosztowała 200zł tzn. wymiana tłoka i łożyska w swozniu,uszczelek,szlif cylindra wymiana oleju w silniku i wymiana płynu w układzie chłodzacym. trzeba na przyszłośc zakasac rekawy a nie mówic 1200zł(tu nie ma nicasilu jak w moim rx który kosztuje 850zł) cały remont robiłem może z 8 godzin.Troche incjatywy a tak apropo ufam tylko temu co sam zrobie przez to jeszcze zyje. A co do roboty przez mechaników to mój kumpel dał do roboty kiedys mechanikowi to mu łancuch rozrzadu spadł za tydzien po remoncie za 2 tysiace i mój kumpel o mało sie nie zabił bo mu na asfalcie zablokowało tylnie koło miałm fuksa ze poleciał w krzaki i to zamortyzowało upadek

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...