Skocz do zawartości

chce zacząć przygodę z chopperem,cruiserem


enduromaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pananowie, niebijce za pewnie kolejny temat z tej serii...

 

otóż zachaczyłem kaskiem o gałąź przy sporej prędkości(ok 100) i coś mnie olśniło, chce kupić coś choperkowatego .

 

będę miał ok 10tys po sprzedaży kata, co byście zaproponowali ? jest tylko jeden mankament , mam dość długaśnie kończyny, no moim podpieram się jak większość ludzi na nakedach. moc mi niestraszna, jestem rozważny, te 90-110 na trasie wystarczy, no i jak ze spalaniem w przypadku 600-800 ?

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

za 10k najwyżej kupisz jakiegoś staruszka (mowa oczywiście o japończyku). nie wiem jak u ciebie z gustem, ale mnie się geriatryki nie podobają. może poprostu nie wiem, co to stara szkoła :biggrin: .

 

jeśli mnie pamięć nie myli to widziałem hondę shadow 750 za 15k na allegro... jeśli cię korci to dozbierasz sobie trochę grajcarów i zamienisz lasy i błota na asfalt i chromy.

 

obwiam się, że jeśli teraz jeździsz kateemem, a kupisz choppera/crisera to Twoja psycha długo nie wytrzyma i będzie cię ciągle nosić :biggrin:

 

oczywiście do NICZEGO nie zniechęcam :biggrin:

Edytowane przez centymetr_sześcienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż zachaczyłem kaskiem o gałąź przy sporej prędkości(ok 100) i coś mnie olśniło, chce kupić coś choperkowatego .

 

Jestem przekonany, że choppera/cruisera to sobie powinieneś kupić... ale jako drugi motocykl :D

Jeżeli doprowadzisz do zamiany to albo (tak mi się przynajmniej wydaje) zajeździsz silnik krążownika na śmierć, albo bardzo szybko się znudzisz i zechcesz go sprzedać...

Takie jest moje zdanie.

 

Co do tej hondy z allegro, to się zastanów czy wolisz zapłacić za jazdę takim motocyklem czy za dodatki, bo wydaje mi się, że w cenie tego egzemplarza dużą rolę odgrywają dodatki...

 

 

Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że choppera/cruisera to sobie powinieneś kupić... ale jako drugi motocykl :D

Jeżeli doprowadzisz do zamiany to albo (tak mi się przynajmniej wydaje) zajeździsz silnik krążownika na śmierć, albo bardzo szybko się znudzisz i zechcesz go sprzedać...

Takie jest moje zdanie.

 

Co do tej hondy z allegro, to się zastanów czy wolisz zapłacić za jazdę takim motocyklem czy za dodatki, bo wydaje mi się, że w cenie tego egzemplarza dużą rolę odgrywają dodatki...

Szacuneczek

 

 

no napewno nie zapłacę tej ceny, tego tysiaka to spokojnie zbiję, może więcej, ile według Ciebie można zapłacić za taki motocykl ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Shadow 600 zapominj. to malutki motorek ze słabym silnikiem. Po kilku przyejażdźkach bedzies zmiał go dosyć. Za 10 tys to niekupisz niestety nic konkretnego (czyt. duzego choppera młodszego niż 20 lat).

Popieram Masz doświadczenie i nie minie Ci ochota na szybszą jazdę(w twoim wieku?)a małego motoru szkoda bo go zakatujesz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Masz doświadczenie i nie minie Ci ochota na szybszą jazdę(w twoim wieku?)a małego motoru szkoda bo go zakatujesz :biggrin:

 

 

 

 

 

a co powiecie o maruderze 800 ? podobno jest całkiem spory, zresztą.... za tydzień jest motobazar w łodzi to się poprzymierzam ;)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduromaster czy ciebie po... ;p Chopperka to na stare lata teraz w mlodosci to trzeba sie wyszalec :biggrin: Ludzie mieli gorsze wypadki w enduro/motocrossie i nie mysla o zmianie sprzeta. Mam propozycje jedz jeszcze raz tą samą droga i traf 2 raz w tą gałąz. A tak na powaznie, za 10k to bedzie moim zdaniem ciezko cos wyrwac, moze jakiegos dobrego ruska ;p i przy dobrych wiatrach zostanie ci jeszcze na opicie go ;p

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o maruderze 800 ? podobno jest całkiem spory, zresztą.... za tydzień jest motobazar w łodzi to się poprzymierzam :biggrin:

Marauder jest spory - 1645mm między osiami - ale 10k zapomnij, żeby że jakiegoś zdezolowanego. Jeżeli już, to wyduś kasę na Virago od Dymshy (nic z tego nie mam, spoko), albo poszukaj Shadowa VT 500/750 - stary model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...