Skocz do zawartości

Zabiliby mnie na egzaminie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziasiaj o 8 rano mialem egz. na A. Na placu kilku nas odpadło potem miasto i moja kolej. Jade sobie jade ale widze ze mi samochod egzaminacyjny cos daleko z tylu zostaje (a ja przepisowe 50km/h) dojeżdrzam do skrzyżowania ,hamuje bo lekki zakręt ,na liczniku 20km/h -nagle żółte to ja po hamulcachi sie zatrzymałem przed linią a tu nagle łup. Uderzył mnie samochod lusterkiem w lewy łokiec i noga uderzyłem w gmol (troche napuchła). Pyta mnie czy mi nic nie jest -mowie ze nie i jedziemy dalej. Na szczescie egzamin mi zaliczyli ale noga mnie troche boli. Oni na tym egzaminie przed tym skrzyzowaniem mnie gonili bo wczesniej zostali z tylu i bali sie ze nie zdąrzą i tak sie rozpedzili ze mnie walneli. Strachu sie najadłem ale ZDAŁEM.

:biggrin: dla Ciebie i :biggrin: dla kierowcy katamarana.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egzaminator Cie potrącił? to sie nie dziw że zdałes, ja bym się kłucił żeby jeszcze jedną kategorie mi dorzucił bo szumu narobie D.gif mrugacz.gif

 

Gratulacje!!! Nawet gdyby chcial cie owalic to by tego nie zrobil bo glupio by mu bylo,ze sam nie umie jezdzic. hehe

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egzaminator Cie potrącił? to sie nie dziw że zdałes, ja bym się kłucił żeby jeszcze jedną kategorie mi dorzucił bo szumu narobie :bigrazz: :crossy:

Dokładnie :biggrin: :biggrin:

Autorowi tematu gratuluję zdania prawka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj o 8 rano mialem egz. na A. Na placu kilku nas odpadło potem miasto i moja kolej. Jade sobie jade ale widze ze mi samochod egzaminacyjny cos daleko z tylu zostaje (a ja przepisowe 50km/h) dojeżdrzam do skrzyżowania ,hamuje bo lekki zakręt ,na liczniku 20km/h -nagle żółte to ja po hamulcachi sie zatrzymałem przed linią a tu nagle łup. Uderzył mnie samochod lusterkiem w lewy łokiec i noga uderzyłem w gmol (troche napuchła). Pyta mnie czy mi nic nie jest -mowie ze nie i jedziemy dalej. Na szczescie egzamin mi zaliczyli ale noga mnie troche boli. Oni na tym egzaminie przed tym skrzyzowaniem mnie gonili bo wczesniej zostali z tylu i bali sie ze nie zdąrzą i tak sie rozpedzili ze mnie walneli. Strachu sie najadłem ale ZDAŁEM.

 

Dobre! Powinieneś zrobić sobi obdukcję :biggrin: Dożywotnia renta na wachę wliczona w egzamin :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

Ja na egzaminie , w mieście też zgubiłem egzaminatorów. Miałem wybór, albo ostre hamowanie przed autobusem, albo gaz i wyprzedzić, wyprzedziłem i tyle ich widziałem na dłuższą chwilę. Bałem się, że mogą ten manewr negatywnie zinterpretować i mnie ulać, ale się udało.

A ci co cię potrącili, może chcieli przepchnąć cię za krechę, żeby mieć pretekst do ulania hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka, PRAWKO 'A' RULEZ ( :biggrin: ) - GRATULACJE !!!

Ja zdawałem prawko w Skierniewicach, całe miasto rozkopane, wiecie 'fundusze unijne'. Gość polonezem przejechał szutrowym poboczem, aby mnie tylko wyprzedzić (znak 40 km/h, roboty drogowe, te sprawy) - GROSE IDIOTEN !!! Ale prawko.....też do przodu !!! Hej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe!!!Ja zdawałam egzamin w innym mieście.Trasę znałam jako tako.Jednak w połowie trasy zamiast skręcić pojechałam prosto.Egzaminator jak nie ryknie stój to myslałam że kask rozerwie.Zatrzymał cały ruch na skrzyżowaniu ze światłami,kazał mi zejść z moto,przeprowadził motor,ustawił na pasie i kazał wsiąść.Pojechałam dalej ale niestety nie zaliczył mi bo nie znałam trasy.Jednak ubaw jaki miałam z całej sytuacji był niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle samo ile odzielnie A i B :biggrin:

 

o :biggrin:

 

http://www.word.waw.pl/

 

i taam jest napisane

 

kategoria A1 lub A - 140 zł

 

 

kategoria B - 112 zł

 

i teoria 22

 

czyli razem 296 zł :biggrin:

Edytowane przez qpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle samo ile odzielnie A i B :bigrazz:

 

o :biggrin:

 

http://www.word.waw.pl/

 

i taam jest napisane

 

kategoria A1 lub A - 140 zł

kategoria B - 112 zł

 

i teoria 22

 

czyli razem 296 zł :biggrin:

 

 

żadnych znizek ?! a to sknery!

 

..no nic, dziekuje :biggrin: ..nie wykazałam sie dociekliwoscią w szukaniu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...