Skocz do zawartości

Muzyka na moto


Daevon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak trochę odwrotnie - gitara akustyczna BEZ PIÓRKA, tylko palcami...... Jakby ktoś chciał poszukac to Billy McLaughlin, John Ross, i Steve Coulter

A jest to muzyka spokojna i kojąca - wiem, wiem, powiecie, co ja gupek jestem? Nie, po prostu jak widzę tych debili na drodze (dzisiaj znowu wielki Jelcz mi drogę zajechał, a lało i się słacho hamowało.....) to po takiej muzyce im wszystko wybaczę. A w samochodzie to już w ogóle super bo jakość o wiele lepsza. POdobno kultura łagodzi obyczaje - ja potrzebuję lubić świat jak prowadzę pojazd... ;)

Eee tam gupek od razu. Ja (w puszce) słucham głównie Rammsteina i Alice in Chains (czasem Deatha) jak jeżdżę po mieście, a na trasę preferuję Chopina lub Mozarta albo I lub II Polskiego Radia. I faktycznie na trasie jestem bardziej tolerancyjny :flesje:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam slucham: Yoshimura Tri-oval - miazdzacy zespol ;)

 

A jest taki przepis, który mówi o słuchawkach w uszach? Mogę prosić? Bo jak to się ma do zestwu słuchawkowego od komórki albo do kasku Nolan nCom zestawem słuchawkowym...?

 

pozdr

 

no to jak mozna czy nie mozna ?! czepili sie kiedys Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak mozna czy nie mozna ?! czepili sie kiedys Was?

Ja.

To ja pytam ;)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem można mieć słuchawki. Raczej nie regulują tego żadne przepisy. Ja słucham muzyki zawsze i wszędzie. W tego typu wątkach wypowiadałem sie już chyba z 5razy i powiem tylko w skrócie ze słuchanie muzyki (przynajmniej mi) nie przeszkadza, nie dekoncentruje i jednocześnie słyszę, co dzieje sie do okoła mnie. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwięku silnika dwusuwa lub jakiegokolwiek innego jednoślada - wydaje mi się, że nie ma takich słuchawek (mieszczących się oczywiście w kasku), które przebiją swą głośnością ryk maszynki.

 

A co do przepisów - nie mam pojęcia. Ale wpadłem na to, że jakby już mnie złapali, to udawałbym głupiego i tłumaczył się, że powinno się mieć zestaw słuchawkowy, a nie rozmawiać prez koma i jedną ręką trzymać kierownicę, obsługując gaz i jeszcze jak ktoś jest zdolny to i sprzęgło hehehe. Analogicznie jak w furach - wymagają głośnomówiącego? No to proszę bardzo!

 

PS. Dodam, że w taki własnie sposób słucham muzyki - z odtwarzacza mp3 wbudowanego w koma. Co do mp-trójek (typu apple, sandisk itp.) - nie umiałbym się wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdząc na moto nie słuchałem jeszcze muzy, ale chyba spróbuję :flesje:

Akurat mam motorole e1 to i zestaw słuchawkowy mam odrazu, a już wiele razy mi się zdarzyło, że ktoś się dobijał po kilka razy, bo miał pilną sprawę, a ja akurat nie mogłem się zatrzymać...

Więc w moim przypadku to 2 w jednym: muzyka i rozmowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem Dj jak narazie na bezrobociu ale w domu nie ma że sie nie pracuje. Jak grałem w klubie musiałem co chwila przesłuchwiać nowe CD i słuchałem podczas jazdy na moto i tak mi zostało do tej pory. Mam motke a925 i sd512 mb więc jest gdzie tą muze wkładać. Słucham techno trance i hause. Najlepsze kawałki :

*Techno*- Floyd - 4Ever, Stephan JK - Puristick

*Trance*- 666 and DJ Bonito - Atencion , Paffendorf - Vogue

*Hause* - Faithless- Insomnia (Dj Moody Mix), Sash - Encore Une Fois

Jeśli ktoś chce te lub inne kawałki mam tego full na kompie i moge meilem zapodać.

 

A no i oczywiście najlepszy hicior Dj Filon Extasy.

Edytowane przez filon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwięku silnika dwusuwa lub jakiegokolwiek innego jednoślada - wydaje mi się, że nie ma takich słuchawek (mieszczących się oczywiście w kasku), które przebiją swą głośnością ryk maszynki.

 

Witam

 

i tu się mylisz słuchawki dokanałowe typu Creative EP-630 (które posiadam) już troche izolują dźwięki z otoczenia, np. słyszysz własne kroki, własny głos słyszysz że tak powiem od "wewnątrz", idąc drogą na połowie volume nie słysze samochodów, słuchawki typu IEM np. Creativa Zen Aurvana izolują nawet 90% dźwięków z otoczenia. Apropo sprzedam Creative Zen Nano Plus 512 Mb ;]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez prawie zawsze slucham muzy jak jezdze na moto bo ma tez to taka zalete ze caly czas mam zestaw hendsfree w uszach i nie musze sie zatrzymywac i sciagac kasku jak mi komorka zadzwoni tylko pykam w mikrofon i gadam:biggrin: ale dnerwuje mnie jedna rzecz tzn zawsze jak mam sluscawki i zaloze kask to wysuwja sie troche z uszu i slychac o polowe mniej... ale nigdy nie sluchm za glosno i na moto i w furze bo trezba wiedziec co sie dzieje dookola :D

bezpieczenstwo przede wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był juz o tym temat i to nie jeden

poszukaj

 

Chodzi mi o aktualne informacje. Co z tego że były takie tematy, skoro gusta się zmieniają, tak jak i muzyka.

miałem nadzieje że odszukasz tych tematów - każdy namawiał , żeby jednak ze słuchawkami nie jezdzić :D

 

Ja tam slucham: Yoshimura Tri-oval - miazdzacy zespol

a ja od przyszłego tygodnia Akrapa :biggrin: coś czuje, że mi się spodoba :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...