Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już też odliczam dni :biggrin: ,bo nie moge sie doczekać tego wielkiego dnia ;) kiedy to Was wszystkich poznam :bigrazz:

pozdrawiam i dozobaczenia :lalag:

...nie wiem czy jest z czego sie cieszyc... :buttrock: ...bo wiesz... po tym dniu juz nic nie bedzie takie samo :flesje:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco pisałem juz na PW ale chyba nie doszlo - mozna dopiac jeszcze dwie osoby do domku bahamowego? On sie zgodzi tylko czy ogolnei liczba ludzi nie jest jzu za duza, bo bym podpial jeszcze Junakowca, co to byl na wiosne i nawwet z rury strzelal i JACE, co to mial DRke biala i na wiosne tez byl, choc sie wcześnie zmyl :bigrazz: Jak moga byc to zaraz puszcze za nich przelewy :biggrin:

 

pozdro, Zimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też odliczam dni :biggrin: ,bo nie moge sie doczekać tego wielkiego dnia :buttrock: kiedy to Was wszystkich poznam :bigrazz:

pozdrawiam i dozobaczenia :lalag:

...nie wiem czy jest z czego sie cieszyc... ;) ...bo wiesz... po tym dniu juz nic nie bedzie takie samo ;)

 

pozdr,

w

Wojtasik - weź mi tu prosze nie strasz koleżanki, bo jeszcze zmieni zdanie i na zlot nie przyjdzie ;) Zażąda ode mnie zwrotu kasy + odsetki i co ja wtedy zrobie?? :flesje:

 

Draco pisałem juz na PW ale chyba nie doszlo...

Doszło, tylko ja dopiero przed chwilą do neta się dorwałem :bigrazz: PW Ci wysłałam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ta rodzinka z domku 7 przezyje najgorszy koszmar w swoim zyciu :biggrin:

Albo za wczasu uciekna ja zobacza jaka banda sie zbliza :bigrazz:

 

A co do lokatorow domku V to chyba beda sprawdzac "ile nawalonych motocyklistow/motocyklistek wejdzie do domku 6 osobowego" :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale oby tyle samo rano osób wyszło z domku co w nocy weszło :biggrin: Jak by Beti oprócz wspomnień ze zlotu przywiozła jeszcze coś to by nas tata Mirek powystrzeliwał po kolei :bigrazz:

A co do rodzinki z domku nr 7 to ciekawe czy mają jakieś córki :lalag: byle miały powyżej 16 lat ;)

Będzie dobrze :flesje:

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne uwagi starego pierdziela:

 

1. Już nie pytajcie, czy miejsce w domku takim, czy srakim. Na Kotwicy zwykle były 2 (słownie - DWA) domki kilkuosobowe i całe towarzystwo sie miesciło! Luksusów wam się qwq zachciewa!

 

2. Miejsce zbiórki - jak bronx pisze! Do radiostacji to można dobrze dojechac obecnie tylko od strony Bytomia, a to pasuje tylko jednemu. Na parking przy zjeździe z autobany (albo bronksiu - 300m dalej - parking przy hotelu Sylwia i tankszteli, gdzie krasnal z broda moga sie wstepnie napić browarka) mozna dojechac wygodnie z W-wia, a z reszty Śląska i W-wy tez bez problemu. Moge w sobote wyjechać jak zwykle po grupe warszawską.

 

3. do Rybnika koniecznie przez bronksową wioske i rudy, bo "normalna" droga jest w przebudowie (chyba baham dawno tamtedy nie jechałeś?). Mijanki, światła, odcinki ze światłami - bez sensu. A nowa droga - lasy, przyroda, knajpki, zabytki, niezły asfalt..... yno jazdaaaa!

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chyba baham dawno tamtedy nie jechałeś?)

 

 

wybacz ... wiecej głosu nie zabiore

 

 

Draco odnośnie dwóch osób dochodzących do "mojego" domku to myśle ze jakos damy rade ich upchać

z tym że niech ktoś mi sie wpierdzieli na łózko to powyrywam nogi z d*py :biggrin: i to tyle

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by Beti oprócz wspomnień ze zlotu przywiozła jeszcze coś to by nas tata Mirek powystrzeliwał po kolei :biggrin:

 

 

No i jeszcze nastepnym razem tata Mirek naparwde zabierze sie z nami :lalag::)

 

Zreszta ja jestem porzadna dziolcha, chociaz po tym co tu czytam to nie wiem czy taka bede nadal po powrocie :bigrazz: Co tam...raz sie zyje i bedzie co na starosc wspominac.

 

Do zobaczenia za tydzien.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...