Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ktrej Panowie przywieziecie swoje 4 literki pod ten parking? innymi slowami na ktora sie tam szykowac ??

bronx łato - przecież na 15 stronie napisałem że powinniśmy być koło 14 :buttrock: Powiedzmy że do 14.30 dowleczemy się na ten zjazd.

 

 

Co z grupą Wrocław-Leszno??? Spotykamy się na A4 koło 12 czy każdy leci jak chce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leśna Polana :bigrazz: tu na dole strony jest co nie co o tym ośrodku.

 

Tuba widzisz ostatnie zdjęcie na dole po prawej :notworthy: mi się wydaje że te dwie dróżki co prowadzą do tego domku to są betonowe, więc jednak jest miejsce do palenia gumy :biggrin: :biggrin: :notworthy: :notworthy: :notworthy: już się nie wymigasz :notworthy: :notworthy:

 

 

Pozdro !! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krasnal, jedziemy razem

:buttrock: tylko weź pod uwagę że się troszkę z nami pomęczysz, nasza przelotowa to 110 kaemha :bigrazz:

 

Spotkanie na A4 na pierwszym parkingu na autostradzie, jakieś ze 2km za wjazdem :biggrin:

 

Jakby co to pisz - 661-960-555, bo w czasie rozmowa mi nie wychodzi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: tylko weź pod uwagę że się troszkę z nami pomęczysz, nasza przelotowa to 110 kaemha :biggrin:

 

Spotkanie na A4 na pierwszym parkingu na autostradzie, jakieś ze 2km za wjazdem :biggrin:

 

 

Oni sie juz beda ze mna meczyc do Wrocka. Ja mam malenstwo, ale chcialam jechac na Rybnik. Mam tylko nadzieje, ze bede miala z kim jechac z Wrocka....tylko, ze ja niestety 100 zadko przekraczam. Wiec kto sie z kim bedzie meczyl ?? :buttrock:

Spoko, jakos sie tam spotkamy....nas Witas poporwadzi.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie grupa leszczynska planuje byc we wro na BP kolo 11-11.30 pozniej pojedziemy na parking na A4 coby sie z Broda i Krasnalem spotkac :buttrock: i dalej jak kto chce jak kto moze na parking za zjazdem o nieznanym dotad numerze :bigrazz: w Gliwicach (albo przed gliwicami?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leśna Polana :biggrin: tu na dole strony jest co nie co o tym ośrodku.

 

Tuba widzisz ostatnie zdjęcie na dole po prawej mi się wydaje że te dwie dróżki co prowadzą do tego domku to są betonowe, więc jednak jest miejsce do palenia gumy :notworthy: już się nie wymigasz

Pozdro !!

 

 

kupa, zadnego betonu nie ma :notworthy: :notworthy: sprawdzalem to juz na mohikanach jak bylem :notworthy:

browar no problem, walniemy Twojego sprzeta na ziemie, spalimy gume na baku :bigrazz: :biggrin: :buttrock:

 

do zo za kilkadziesiat godzin :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

browar no problem, walniemy Twojego sprzeta na ziemie, spalimy gume na baku

 

 

 

ooo co to ! to NIE :bigrazz: po ostatnim Rybniku miałem piach nawet pod siedzeniem jak Astarte zakopywała swoją CBRke.

 

Ja moge z domu wziąć większą kostkę brukową co by było na czym palić :biggrin: :biggrin: :notworthy:

 

hehehe ,,,, a tak naprawde to chciałbym już oblookać twój nowy nabytek :notworthy: :notworthy: :notworthy: i trzeba go oblać :notworthy: co by był bezawaryjny :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jak na Witas poprowadzi to na tym parkingu sie na czas zjawimy :biggrin:

 

Na terenie ośrodka znajduje się również sala na 140 osób z nowym wyposażeniem (nowe stoły, wygodne drewniane krzesła) i profesjonalnym zapleczem kuchennym (kuchnia spełnia standardy Unii Europejskiej) oraz sala bankietowa na max. 30 osób.

 

Te obiekty na osrodku tez bedziemy pacyfikowac. A w sumie po co nam byly te domki w sumie mozna bylo duza sale tylko wziac :bigrazz:

 

Ośrodek organizuje: wesela, chrzciny, roczki, urodziny, komunie, zabawy, festyny, pikniki rodzinne, biesiady, koncerty, konferencje, kursy, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe dla pracowników i ich rodzin, wycieczki weekendowe, kolonie.

 

A nic o zlotach motocyklowych nie pisza. Chociaz ten nasz moze podpasc pod wiele z tych kategorii -> np.chrzciny, pikniki rodzinne, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe dla pracowników i ich rodzin. :buttrock: :biggrin: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo co to ! to NIE :biggrin: po ostatnim Rybniku miałem piach nawet pod siedzeniem jak Astarte zakopywała swoją CBRke.

 

Ja moge z domu wziąć większą kostkę brukową co by było na czym palić :biggrin: :notworthy: :notworthy:

 

hehehe ,,,, a tak naprawde to chciałbym już oblookać twój nowy nabytek i trzeba go oblać :notworthy: co by był bezawaryjny

 

 

chyba rzeczywiscie slabo oblany byl bo po ostatnich zabawach na kole linka sprzegla sie wydluzyla :bigrazz: :notworthy: :buttrock: i widze rychly jej koniec, mam nadzieje ze nie na sobote poludnie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poganiałem dzisiaj troche po autobanie i jest tak:

 

Jadąc od Wrocka macie zjazd na Pyskowice i Kędzierzyn Koźle, czerwoną (dwucyfrowa) drogą, ale nie pamietam nru, chyba 40.

Miejcie to w dupie.

Jedziecie dalej, po prawej mijacie światowy ewenement - jeden z dwóch obiektów na ziemi widocznych z kosmosu *, a kawałek dalej zamknięty zjazd na Gliwice, droga nr 88 (betonówa), którą jechało się kiedyś pod radiostację- miejcie to w dupie, ale ostrożnie, bo za parę km następny zjazd - Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, żólta droga 408 i to jest właśnie TEN!!!!

 

Na zjeździe jest parking (jak pisał bronx co prawda w strone Wrocławia, ale betonowe barierki kończa się i można przez ciągłą linię wjechać.

 

Ja bym jednak proponował jechać zjazdem do końca, a po dojechaniu do drogi 408 pojechać nią 1 km w prawo, w stronę Kędzierzyna. Jest tam znak koniec miejscowości Gliwice, a zaczynają się Sośnicowice. Po lewej zobaczycie tam zielony hotel Sylwia (hak mu w smak), a przy hotelu jest stacja benzynowa, na której bronx odradza tankować motocykle, ale jest sklepik i można zatankować krasnala :buttrock:

Ja tam będę latał w te i wewte piekną nowa TDMą 900, na żółtych, francuskich blachach, a wdzieje na siebie jeszcze kamizelke forumową, coby mnie obcy poznali.

 

 

 

* Jednym z nich jest chiński mur, a drugim dupny plac należący do GM, pełen niesprzedanych Opli

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nastąpiło małe przetasowanie. Myślę, że teraz wszyscy bedą zadowoleni.

 

Gremlas x1

baal_xl600 x2

 

 

DOMKI

 

 

Domek I

bahama

Hornetlok x2 zapłacono

Zimer zapłacono

Jaca zapłacono

JJ zapłacono

Dawid428 zapłacono

Tuba x2

Franek

ciasnybaniak zapłacono

t2 zapłacono

karola600 zapłacono

 

 

Domek II

Pietra x2 zapłacono

StaszekS

Adu x3 zapłacono x4

cebe450 zapłacono

Gerard x2

 

 

Domek III

Witas x2 zapłacono

Asmodan

Beti zapłacono

IrekSzapłacono

PaleSatan zapłacono

Dwoch znajomych Witasa spoza forum zapłacono

ilek15 x3

 

 

Domek IV

Draco Fisher zapłacono

Violet zapłacono

Dżola zapłacono

Zbyhu zapłacono

Łysy zapłacono

MarianKa zapłacono

Krasnal + Irkaa zapłacono

Miklas x2 zapłacono x1

Bronx

 

 

Domek V

Mario1810 zapłacono

Astarte zapłacono

Bartic zapłacono

Jerry

Kaśka zapłacono

PGR x5 (PGR, Ganczar, Moorzyn, Piękny, Domin) zapłacono

Greg zapłacono

sosna

kuba gsxr wawa x2

Amazonka zapłacono

Cotlet

BejZa

szfagier

 

 

Domek VI

broda x2 zapłacono

AdamWo x2 zapłacono

Browar x2 zapłacono

Ario zapłacono

badekzapłacono

red zapłacono

Pipcyk zapłacono

 

 

 

Pozdrawiam, Draco.

Edytowane przez Draco Fisher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...